Poturice napravile slavljenicku pesmu Naseru.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Миладин

Obećava
Poruka
62
Šta je srebro, šta je zlato
kad Srbina treba klati,
šta je džihad Nikola je
još odavno trebo znati.
Ko na Božic u Kravicu dode?
Srbi misle da je Karadorde
Kad videše sa svih strana da se puca
stadoše im srca.
Ostaviše i Božic i Slavu
samo živi da izvuku glavu.
Ostaviše i Isusa sama
da ga Turci pogaze nogama.
Opet im se Kravica zapali
Nema više gnijezda četnickoga
baš na Božic ogrijalo Boga
Šta je ovo, Naser borce pita
- Nemam kome Božic da čestitam
Naser Oric sa svojom elitom
Mogo bi se porediti s Titom
To su momci patriotske lige
dušmanima zadavaju brige
Pred dvojicom Šiptara Memeti
svaki četnik iz bunkera leti
Dudo, Izo i Mevlo Glogovac
nabijaju četnike na kolac
Džabe Slobo, Šešelj
i sa njima Arkan
Osta Islam da ukrasi Balkan.

Kako to da ovu pesmu nije osudila Natasa Kandic i njene kolege iz Nvo?
 
Зашто имам предосећај да на овом посту опет неће бити никога из НВО и ЛДП-а са својим коментарима???
У ствари неће ништа ни прочитати шта овде пише, а знам да су на једном сличном посту, само што је песма била "у супротном смеру" били врло активни и "конструктнивни" у осуди...
 
Ето видиш, реаговао сам само на помињање Насера у наслову, оно потурице ми није ни пало много за око, а иначе не браним Миладина...
То је као што на другим форумима све почињу са претеривањима типа "Православна џамахирија", "Ајатолах Коштунистана"... па кад скренеш пажњу другим чедоидима није битан наслов него тема...
Сад је битно да они сеире, а имају и разлога зашто. Што се тиче наслова, иако га нисам поставио у своје име се извињавам лојалним грађанима Србије муслиманске вероисповести. Они који пишу о "православној џамахирији" се никада не би извинили грађанима Србија или православцима.
 
Е па сад. Не бих ја са њим тако. Он ипак има власт овде. Знаш какве су ове власти, због најмањег преступа или затвор или те приводе на "информативне" разговоре. У овом случају БАН.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top