I ja bi da zaradim ........(ni ja vas ne bi LAGAO)!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mhm,
samo sto postoje neke razlike:
1. Pristup celoj prici
2. Reklamiranje po ostalim delovima foruma, koje se za budale koje i dalje ne znaju zove SPAM
3. Njegovih 3500 poruka u to vreme.

Neki ljudi izgleda nikad nece nauciti...ja pokusah da te savetujem, ali ocigledno da je bolje da sam lupao kamenom u neko drvo nego pricao sa tobom....
 
Netlovac, jesi li ti procitao TOS na Avant-search?
2. Who can join Avant-Search.com?

Anyone can apply to be an affiliate. But not everyone is accepted. You must have a website (NO free webhosting) with professional design.

6. How can I promote your program?

PLEASE review our terms before promoting us.

Search Boxes And Search Directories/Portals
You can upload our portal/searchbox codes to your own website and send your traffic there.
Your website must be written in English. All surfers sent to Avant-Search.com must be able to read and understand English.
Your site must not an incentivised site or just a list of searchboxes or advertising.

8. Do you pay for traffic from all countries?

No, we only pay for traffic coming from United States, Canada, Australia, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Iceland, Italy, Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland and United Kingdom. Some advertiser listings promoted by Avant-Search.com may only provide credit to your account for North American based IP addresses.

10. Can I target certain keywords?

No, targeting certain keywords is strictly prohibited. Any member who uses these practices their account will be terminated and will result in forfeiture of all monies owed.

Znaci, kad stigdes do prvih $5 za isplatu reci ce ti da si krsio pravila i nece te isplatiti. Dzabe ti je ovako.
 
sta da se radi, zbog raznih tipova spama mi se dize kosa na glavi...
ljudi ne znaju sta znaci forum, ne znaju da forum nije njihovo privatno vlasnistvo i da mogu da po njemu rade sta hoce....
ti verovatno u kuci ne kenjas pored wc solje jel tako? normalno, posto za to sluzi solja...e istu tu analogiju upotrebi i sa forumom i stvari ce postati jasnije.
imas oglase, pa reklamiraj svoje sajtove i skupljaj klikove tamo...ne znam sta tu nije jasno...
 
Ma sve je to jasno ali pre nego sto sam objavio poruku pricao sam sa moderatorom foruma kao sto mozes videti na pocetku ove teme,ne znam sta se ti mesas i matretiras ljude non-stop,zato obidji moje poruke inace i ja saljem mail o tvom ponasanju na forumu,nemas granica uopste!

Ovu temu sam postavio jer mi treba kinta za novu graficku karticu,a brate ja para nemam da je kupim ovako,zato mi nije jasno dal tvoj mozak ima u memoriji rec SOLIDARNOS i DELO!

Hvala ljudima koji su se javili da pomognu a ti STRUMF NE PISI OVDE NISTA VISE TAKO SI PAMETNIJI!
 
pricao si sa moderatorom foruma?
odlicno, ne znam kako si to uspeo, posto je poslednj of njih dvojice bio aktivan 16.6.2006, dakle pre tri nedelje...
ja nemam granica?
a tvoje ubacivanje banera maltene sve poruke i odgovore drugim ljudima, reklamiranje i ostalo?
ni ja nemam pare za novu graficku, pa ne radim to sto ti radis, na sta bi licilo da svi saljemo svoje banere i kliktacine...cak i da se otvori posebna tema ili podforum u kojoj bi se to radilo, opet bi bilo djubreta na sve strane...
 
odakle sam?
pa posto pretis preko privatnih poruka, slobodni dodji u 38. blok na Novom Beogradu i trazi Space-a...a ja cu se vec pojaviti....
ah da
neki me znaju i pod imenom Zappa...
eto ti ga...imas sve potrebne podatke da me nadjes....

pa ako tvoje se tvoje intelektualne vestine zavrsavaju na tome - cekam te da to rasrpravimo onako kako ti kazes - ko u stara dobra vremena....
 
Obersturmfuehrer:
odakle sam?
pa posto pretis preko privatnih poruka, slobodni dodji u 38. blok na Novom Beogradu i trazi Space-a...a ja cu se vec pojaviti....
ah da
neki me znaju i pod imenom Zappa...
eto ti ga...imas sve potrebne podatke da me nadjes....

pa ako tvoje se tvoje intelektualne vestine zavrsavaju na tome - cekam te da to rasrpravimo onako kako ti kazes - ko u stara dobra vremena....

Zakazi vreme bitke, i ja cu doci tamo. Idemo u novi "Boj na Kosovu".. :lol;
"Ko je srbin i srpskoga roda, a ne doso u Boj na Kosovo....." :D, :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top