ljigave slihtare

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Sta mislite o ljudima, za koje ne postojite, sem kad im nesto treba. Tipican primer ljigave slihtare, koja obicno prolazi pored vas kao pored turskog roblja, a kada mu nesto uztreba ima sirok smesak, uvlaci se onako kao najgori moguci ljigavac, toliko da pocnete da ga sazaljevate koliko je jadan. Odjednom pocne da vas poznaje.
 
Kao neki moji drugovi! Dok sam im placao ulaz u diskoteku kad puknu sve pare na ruletu onda sam i dobar a kad nadju kome ce da se uslihtaju da piju u parku onda neznaju ni mene ni ostale ortake!!! A sto je najgore to su mi 2 najbliza druga tj. nas je 7 u drustvu...
 
bozhe ispade svi smo OK a ljigave shlihtare su neke tamo persone koje izgleda nemaju internet pa ovde ni ne postoje.
meni niko nikad nije neshto specijalno "uplovljavao" naravno ima persona koje bole patka za mene pa opet umeju da me prepoznaju po potrebi, al nemam problem s time, svakom izlazim uvek u susret. problem te persone je njena/njegova stvar nema shta ja da se mislim.
 
pa ne mogu svi da budu jaki il pametni il sposobni...u ovakvoj raznolikosti mora da postoji i parazita...
ma ne smeta toliko...ok shlihta se za neki cilj da neshto ostvari...gadno je kad se shlihta uvek i svima...bez cilja bez neke koristi jednostavno je beskichmeno bitje...to je fuj
 
E sad sam setila jednog, kolega sa faxa...e treba cuti kako on polaze usmeni...ono zbija kao sale, kao opusten sam, a sale debilizmi, onako smisljeni za profe, ma uzas...kako me nervira....e to je jedina slihtara koju znam...
 
ja jesam slihtara bash cesto ali jos bolje je biti poslusan, a ne moras nesto da se slihtas otvoreno
tako sam u skoli nikad se nisam slihtala ali sma bila mirna kao bubica i uchila sam i onda su mislila da sam mnogo pametna
 
AcaBg82:
Sta mislite o ljudima, za koje ne postojite, sem kad im nesto treba. Tipican primer ljigave slihtare, koja obicno prolazi pored vas kao pored turskog roblja, a kada mu nesto uztreba ima sirok smesak, uvlaci se onako kao najgori moguci ljigavac, toliko da pocnete da ga sazaljevate koliko je jadan. Odjednom pocne da vas poznaje.
Mislim da su jadni paraziti...Imala sam u srednjoj shkoli drugaricu chije su noge naprosto virile iz doopeta profesora istorije,mada joj to bash i nije pomagalo :D Fuj...Zvali smo je "tanga" zbog toga :D
 
uf,ne volim to.
jednom mi se chepio neki LIK da sredim da ne dobije batine...i ja sredim,nije mi problem,i onda meni jednom zatrebalo neshto od njega i on me isqlirao i ja uhvatio fon i sredio mu batine :D :D :D :D :D
A inace mrzim kada se devojke cepe,ako ti se svidjam reci direktno,ne moras da budes ljigava...
A zbog para kada mi se chepe to je vec odvratno.
 

Back
Top