VANZEMALJCI NE POSTOJE!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DzarDzar Binks

Početnik
Poruka
10
Vanzemaljci ne postoje :arrow: :arrow: Da li ste culi za "male zelene?" Naravno, ali ih niko nije utvrdjeno video. A odgovor na sve misterije imate odgovor u Bibliji, samo ko hoce da cita. Naime, misterija nema, samo ono sto covek ne ume da obkasni, stavlja u domen misterije. Kako su gradjene piramide? pa pise vam na zidu! Istina pise na zidu. Levitacijom! Kakvi NLOi i ostali bakraci...
Bog je pre 6000 god stvorio nasu Zemlju, i sve je bilo kako valja dok se nije pojavio pobunjeni andl\jeo sotona sa ostalim palim andjelima, demonima. Oni od tada varaju svet i cine razna zla. Najveca prevara je ona da postoje vise dimenzija i paralelnih svetova. Svet mrtvih, svet duhova, vanzemaljske dimenzije. Toga nema. Kao sto su neki andjeli odbacili Boga, tako su ga odbacili i ljudi i pristali da sluze satani, koji se u stara vremena krio iza laznih religija kulta sunca religija koje su upraznjavale okultizam i ljudske zrtve. Baal u Palestini, Oziris u Egiptu, Marduk u Babilomu, Ketzalkoatj u Americi, Bog sunca, koji je bio suprotstavljen Adonaju, Bogu Biblije, Zato je Bog branio idolopoklonstvo, jer se idolopoklonik ne klanja idolu nego palom andjelu satani. A bog sunca je ukradena titula, jer je satana kod Boga bio Svetlonosa, uzviseni andjeo. sada on vara ljude, pogotovo idolopoklonicke narode u stara vremena. Gde imate najvise okultnog (Bog zabranjuje, jer je to opstenje sa demonima). U Vavilonu, Egiptu, Indiji, Grckoj, kod Maja, Inka...tamo gde se klanjalo suncu i nebeskim telima. Tamo imamo i neverovatne neobjasnjive gradjevine, koje nasa tehnika jedva da moze da podigne. sada hronike pominju BOGOVE, a Biblija kaze da se demoni mogu pretvarati i simulirati. Zamislite pleme negde u Indiji. Oni vide letelice, izlaze "Bogovi", kamenje se podize, nastaje grad. To biva zapisano. Prevarene su generacije. Bogovi su samo simulirani pali andjeli, isti oni koji podsticu zlo na zemlji, oni koje je Sin Bozji, Isus oterao u svinje da spasi opsednutog coveka. Oni su stvorili iluziju, iluzija je zapisana a narodi, umesto pravom Bogu, klanjaju se laznim bogovima i tako bivaju prevareni. Danas se na nebu pojavljuju svetleci objekti, krugovi u zitu, natpisi, sare...nisu to vanzemaljci, to su demoni. Oni su jaci od ljudi i mogli su da podignu grad u Andima ili piramide (sama piramida je simbol sunca, Ozirisa, Lucifera, setimo se one na jednom dolaru) a zauzvrat su trazili zrtvovanje ljudi i obozavanje kipova...
Nema NLO. U svemiru zive bica koja je Bog stvorio. ali koja za razliku od zemlje nemaju vladavinu zla i satane. Kaze Biblija da "kada Gospod stvori Zemlju, svi sinovi bozji klikovahu i zvezde (nastanjeni sistemi) se radovase...
Ako koga zanima objasnjenje misterija, buducnost, zasto smo ovde, kuda dalje, neka me kontaktira.
Atomska bomba u ocima proroka Jovana sa Patmosa pre 2000g
Ko je gradio piramide
samo dve religije!
Da li satana vlada svetom-masonska zavera!
Izlaz postoji. Zivi Bog je uvek tu i on je spreman da se odazove!
Papa i zig zveri
Cipovi i svevidece oko-barkod na ruci...
 
Doci na Sf forum i laprdati kako alieni u sveovolikoj vaseljeni ne postoje ???

Bez obzira sto verujem i postujem veru, ovaj ga pretera...

Vec cujem skljockanje u katancu.....:) i odek mog smeha ( grohotom )

:):)
 
ender71:
Ako je ovaj lik ozbiljan treba da razgovara sa strucnim psihijatrima, a ne ovde sa nama.

Ovakvu gomilu protivrecnih tvrdnji i izvora upakovanih odjednom odavno nisam video.
Jednom reci BULLSHIT!

Katanac i baciti kljuc.

Интресанто је написао,али и мени личи на секту.Зато сам и питао које је вере.Закључавај Окси.
 
Talamasca:
Jel ovaj neki jehovin svedok secam se proslog leta sam jurio jehovine svedoke palicom 3 puta su mi dolazili na vrata.


Xa-xa-xa....( grohotom ).....ova ti je brate Njegoseva...!!

Meni kad dodju, ja im lepo objasnim da sam pod uticajem sotone, i da uzivam u tome, pa ako zele da se prikljuce, rado cu ih uputiti...da im vidis face i menjanje grimasa dok im ja to lepo " objasnjavam "...:)
 
Hahahahah, da snimiš to Sal, obavezno!
Po mojoj zgradi ubacuju letke (sa tvrdim koricama!) u sandučiće.Prošle nedelje izvadim je kao neku knjižicu sa SP u fudbalu na koricama i naravno pogledam unutra, kad ono publikacija tih svedoka, grrrr...
 
Vanzemaljci postoje ja bih primetio,a pisma u bibliji ih nespominju jer nije tumaceno iz onih vremena pre 2000 godina sta su tada predstavljali ovi koje mi danas znamo iz serija x-file,psi faktor itd.
Dokazano je o postojanju zivota na drugim planetama,kao i crnih rupa koje gutaju svetove.
Mi smo na redosledu za toliko vremena,da cemo dotad pobeci i kolonizovati neku planetu recimo iz galaksije andromeda.
Toliko ja znam ako me pitas da izmisljam i baljezgam sta hocu,a ti Jar Jar Binks si narkoman i homoseksualac i nemoj da sam procitao jos nekada da ti objasnjavas boga i alien breed u istoj prici.
Tebi je crna rupa bulja,u koju ce da te rokaju Nefarioni iz raznoraznih guildova Wow-a.
Bice ekspolozija na liniji tvoje glave,kad ti dodje da objasnis,i da ti se sudi za to sto kleveces na gospoda,i sto govoris uvrnute reci i odvracas ovce za sobom.
Sram te bilo,ti ces mi resi sto su vanzemaljci.
Ja znam neke,i necu sada ovde to da dokazujem,ali prica o tome sto ti govoris nepostoji.
Kako,zasto?
Pa lepo izmisljas ti da se neko krije,kao neki demoni i satane,da lazu,varaju a to nije tako nego vanzemaljci to rade.
I njih ima istih kao ti,i pedera,pedofila,nekrofila,homoseksualaca,animalista i zato je to.
 
I dalje mislim da Drkar-drkar gik izgleda ovako...
alien18.jpg
...ali pokušava da nas ovakvim postovima navuče....conspiracy theory...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top