Seljanke

Juce kada sam krenuo do grada na semaforu staje neka Astra sa jednim deckom i dve devojke.Devojke su izbacile telo kroz siber,naravno pici nova Ceca( sta ce drugo:roll: )I tako njisu se u ritmu muzilke provlace prste kroz kosu,kao zavode ljude,jedna mi je cak poslala poljubac......Strasno, mene je bilo sramota jedna je u jednom trenutku cak i skinula majcu.
Kako je sve to u tom trenutku bilo nepriklado,odvratno,isfolirano......
Naravno one su u svakom momentu te demonstracije mislile da su nevidjene ribe:lol: .Kako moze neko da bude tako zaostao?Verovatno su im uzori neka tamo Tina,Dara.Sneki..
Ne znam zasto sam ovo napisao,mozda ce nekome ovo koristiti:neutral:

Ti si to nesto sanjao z:poz:
 
ma to ti je nazalost neka furka mnogih,ono on il ona sad face,kuliranje autom polako kroz grad,a iz njega neki narodnjak tuce,moja baba bi se zgrozila...i sad oni ono zaj.bani...strasno...
 
Juce kada sam krenuo do grada na semaforu staje neka Astra sa jednim deckom i dve devojke.Devojke su izbacile telo kroz siber,naravno pici nova Ceca( sta ce drugo:roll: )I tako njisu se u ritmu muzilke provlace prste kroz kosu,kao zavode ljude,jedna mi je cak poslala poljubac......Strasno, mene je bilo sramota jedna je u jednom trenutku cak i skinula majcu.
Kako je sve to u tom trenutku bilo nepriklado,odvratno,isfolirano......
Naravno one su u svakom momentu te demonstracije mislile da su nevidjene ribe:lol: .Kako moze neko da bude tako zaostao?Verovatno su im uzori neka tamo Tina,Dara.Sneki..
Ne znam zasto sam ovo napisao,mozda ce nekome ovo koristiti:neutral:

ni ja ne znam....ono, iskustvo ti je extra ali sumnjam da ce nekom koristiti
 

Back
Top