Seljanke

Jbt kakvih pacijenata ovde ima to je stvarno... :roll: Koga boli uvo za iskompleksirane "seljake", samo su ti koji raspravljaju o tome jos iskompleksiraniji... Ali dobro sad, svako ima neke svoje tripove
 
Sve stvar trenutka....
Ceca je nekad bila nula kao pevačica, zbog glasa i uopšte, ali dodje vreme kad istim tim merilima postaje kraljica....

Osim tako malo izuzetaka da ih ne vredi ni brojati, u Srbiji imaš sponzorušice, vidrice, i one koje su anti-sponzorušice ( a u stvari samo priča, jer nemaju mogućnosti da izadju na kraj sa sponzorskim zahtevima , a ciljevi isti kao sponzorušicama), i ptičice (one stalno uplašene, stalno drhte , čak i kad ih držiš u ruci...)

Kad bih znao da mogu ove koje nisu sponzorušice, a ima ih tako malo da se izbore sa svim osalim devojkama , pa da ne generalizujem, ali repovi će samo da budu izbrisani vremenom....

-------------------------------------------------------------------------
A kad smo kod seljanki , šta volite kod seljanki?

Ja čvrste grudi, i grube šake....prvo jasno zbog čega, a drugo zato što je tako simpatično kad se nesvesno igraju sa palcem muškarčeve ruke...
 
Mi zivimo u jednom nakaradnom i izopacenom drustvu, pogledajte malo po Beogradu, u poslednje vreme je sve vise mladih turisa iz inostranstva, sa rancem na ledjima putuju Evropom, obilaze i to vozom. Imaju studentske kartice i idu tamo vamo, i nista im ne fali. Zive u zemljma gde je proseca prata veca od nase i po 10 X i ne treba im Budva, ne trebaju im razni tropic barovi, ne trebaju im mondenska mesta, nemaju potrebu da se dokazuju i razbacuju, nemaju potrebu da budu ribe i frajeri. Devojke im se ne daju za pare i za voznju dobrim kolima. E to vam je zato sto je ta omladina naucena da ceni pare, do 14 h popodne je u skoli ili na fakultatu od 14 h do 18 h radi u prodavnici (to mu je za izlaske i garderobu i za jos po nesto njegovo, od toga kupi i kola ako zeli) od 18h pa dokle mu treba uci. Subotom se radi puno radno vreme. I izlazi se subotom uvece. E vidite njima ne treba 500 eura za 10 dana na moru da im bude lepo, cak im nece pasti ni na pamet da ih potrose u toj kolicini.
Sponzoruse su znak totalnog kolapsa jednog drustva, to je zapravo posledica prestanka cenjenja bilo kakve druge vrednosti sem novca, cak sta vise u takvom drustvu kao sto je nase Srpsko potpuno prestaje da se vodi racuna o necinu dolaska do istog. Mladi koji maju ne cene pare zato sto ih nisu ni zaradili , bar ne posteno, Sponzoruse iz istog razloga ne cene pare. Ova inostrana omladina koju sam pomenuo, ce da bude srecna kada kupi haljinu na rasprodaji, zato sto je ustedeo 30% od onoga sto je sam zaradio, bice srecni kada kupe patike, cipelice i bilo sta drugo na rasprodaji zato sto su i za to rintali. Ako kod nas neko nesto kupi na raspodaji, on je seljak, on je ljaske, on je papucic i ostalo, isto vazi i za devojke, a znate zasto, zato sto nisu rintali za svoje pare.

Serviraju se razne TV serije, koje prikazuju zivot negde tamo daleko, ko iz Bajke, devojke u firmiranim haljinama, stvara se isluzija kako su napolju svi firmirani, kako pare rastu na drvecu samo cekaju da se uberu. E kao covek koji je tamo napolju bio, mogu da vam kazem da pare ne rastu na drvecu. I da ce jedna devoja tamo biti zadovoljno i necim ispod Cavalia, Armania i slicnog jer ume da ceni rad i trud.

Kada u Srbiji pare budu pocele da se zaradjuju postenim radom ko na zapadu, i kada se bude pisala krv za pare, onda cemo poceti iste da cenimo malo vise, a onda ce nestati i sponzorusa jer nece imati ko da ih sponzorise.

Jednom recnu SRBIJA JE PROPALO NAKARADNO DRUSTVO , KOJE JE UNISTENO ZADNJIH 16 GODINA.
 
Inace sponzoruse u Srbiji kao sponzoruse, i devojke koje vole pare, mi nikad nisu bile nesto preterano zanimljive da bi se njima bavio. Jesu lepe i zgodne. E sta je meni bilo i sta me jos uvek kopka je

KAKO NEKOGA MOZE DA BOLI UVO KAKO JE NEKO DOSAO DO PARA?

To je ono sto bi ja recimo voleo da znam. Takvim devojkama je totalno ne bitno odakle muskarcu vazno da ima. Pre 7 dana je mogoa da bude negde u Ruandi na ratistu, tamo je poklao recimo 20 dece silovo 20 zena, odneo njihove glave tamo negde i dobio za to 10 000 eu i ona ce i dalje da bude sa njim.

Taj fenomen recimo mene zanima. Znati da je neko ubica, narko diler, kriminalac i biti sa njim.

PRIMETIO SAM RECIMO DA takve devojke nikad ne pitaju cime se bavis, sta radis, odakle ti, sta si po zanimanju. Kao da im je to nevazno.
 
Maxy:
Juce kada sam krenuo do grada na semaforu staje neka Astra sa jednim deckom i dve devojke.Devojke su izbacile telo kroz siber,naravno pici nova Ceca( sta ce drugo:roll: )I tako njisu se u ritmu muzilke provlace prste kroz kosu,kao zavode ljude,jedna mi je cak poslala poljubac......Strasno, mene je bilo sramota jedna je u jednom trenutku cak i skinula majcu.
Kako je sve to u tom trenutku bilo nepriklado,odvratno,isfolirano......
Naravno one su u svakom momentu te demonstracije mislile da su nevidjene ribe:lol: .Kako moze neko da bude tako zaostao?Verovatno su im uzori neka tamo Tina,Dara.Sneki..
Ne znam zasto sam ovo napisao,mozda ce nekome ovo koristiti:neutral:
:D
Ovo me je setilo na scenu sa raskrsnice...Naime,shetam sa drugaricama i kao i uvek tragam za komichnim dogadjajima sa ulice.Spazim ja tako nov dzip,josh mirishe na fabriku,onako izglancan,sav se cakli...Boli glava!U dzipu na mestu vozacha sedi plavusha,otvoren prozor,a unutra "cepa" Seljko Shljoksimovic,cela ulica zvechi...Riba sva vazna jer "frajeri" gledaju u nju i njen dzip pochinje da turira dok cheka da se ukljuchi zeleno svetlo na semaforu.Turira ona tako i konachno se ukljuchuje zeleno...Daje zenska gas i krece u rikverc!!!Ukochi jadnica i kad smo svi pocheli da urlamo od smeha ubaci u prvu i jurnu...:D Slatko smo se smejali...Ispravka nismo svi...Nije se smejala ona i momak koji je bio u autu iza njenog,razrogachenih ochiju i verovatno je tog trenutka,onako ukochen,zahvaljivao Bogu shto je josh ziv :D

Imam josh jednu prichicu.
Gradski prevoz,BG.
U bus ulazi chicha u narodnoj noshnji.Sve uredno i na svom mestu:jelek,shajkacha,opanci...Seda chicha i posle dve stanice ulazi neka zenska,pogleda chichu i onako "zapanjeno" ce :"Juuuu...Svashta..."Dekica je pogleda,ustade i reche:"Izvolite gospodjice,sedite",a ona ce:"Ma neka samo vi sedite,vi ste stariji"...Chikica je pogleda i odgovori joj:"Nema veze shto sam ja stariji,vi ste dama"...Utera joj ga chicha onako SHUMADINSKI :D

Da ne davim vishe,dosta je za danas :))
 
Imala sam bas 2 drugarice, praveeee sponzoruse, ono visoke, zgodne, plave, ceca idol, bahate...Ja sam bila iz neke druge price, ali mi je sve to bilo jako zanimljivo, onako iz prve ruke, i bas sam ih gotivila, ma nije moglo sa njima da bude dosadno u zivotu...nisu bas bile pametne, ali namazane opasno...jos sam i naucila nesto od njih...tako da nemam nista protiv njih...ove danas su samo bleda kopija takvih pravih sponzorusa...Mislim kako su vozale muske, pa to je umetnost...Onda su se smirile...
 
Ana-Marija:
:D
Ovo me je setilo na scenu sa raskrsnice...Naime,shetam sa drugaricama i kao i uvek tragam za komichnim dogadjajima sa ulice.Spazim ja tako nov dzip,josh mirishe na fabriku,onako izglancan,sav se cakli...Boli glava!U dzipu na mestu vozacha sedi plavusha,otvoren prozor,a unutra "cepa" Seljko Shljoksimovic,cela ulica zvechi...Riba sva vazna jer "frajeri" gledaju u nju i njen dzip pochinje da turira dok cheka da se ukljuchi zeleno svetlo na semaforu.Turira ona tako i konachno se ukljuchuje zeleno...Daje zenska gas i krece u rikverc!!!Ukochi jadnica i kad smo svi pocheli da urlamo od smeha ubaci u prvu i jurnu...:D Slatko smo se smejali...Ispravka nismo svi...Nije se smejala ona i momak koji je bio u autu iza njenog,razrogachenih ochiju i verovatno je tog trenutka,onako ukochen,zahvaljivao Bogu shto je josh ziv :D

Imam josh jednu prichicu.
Gradski prevoz,BG.
U bus ulazi chicha u narodnoj noshnji.Sve uredno i na svom mestu:jelek,shajkacha,opanci...Seda chicha i posle dve stanice ulazi neka zenska,pogleda chichu i onako "zapanjeno" ce :"Juuuu...Svashta..."Dekica je pogleda,ustade i reche:"Izvolite gospodjice,sedite",a ona ce:"Ma neka samo vi sedite,vi ste stariji"...Chikica je pogleda i odgovori joj:"Nema veze shto sam ja stariji,vi ste dama"...Utera joj ga chicha onako SHUMADINSKI :D

Da ne davim vishe,dosta je za danas :))

Sto je najgore sve je vise i vise takvih.I devojaka i mladica:| .
 
Maxy:
Juce kada sam krenuo do grada na semaforu staje neka Astra sa jednim deckom i dve devojke.Devojke su izbacile telo kroz siber,naravno pici nova Ceca( sta ce drugo:roll: )I tako njisu se u ritmu muzilke provlace prste kroz kosu,kao zavode ljude,jedna mi je cak poslala poljubac......Strasno, mene je bilo sramota jedna je u jednom trenutku cak i skinula majcu.
Kako je sve to u tom trenutku bilo nepriklado,odvratno,isfolirano......
Naravno one su u svakom momentu te demonstracije mislile da su nevidjene ribe:lol: .Kako moze neko da bude tako zaostao?Verovatno su im uzori neka tamo Tina,Dara.Sneki..
Ne znam zasto sam ovo napisao,mozda ce nekome ovo koristiti:neutral:


Crna stvar u svemu tome je shto ce vecina ljudi za njih stvarno pomisliti da su gotivne.. Tezak kompleks...10 godina nisu mogle da zatvore vrata na caletovoj peglici, ne rade brisachi, jedva pali...Onda dodje Astra i njima odmah dodje ptri da su u crnachkom spotu i da vitlaju Bentley-em po NY-u. Sad, but true...
 
Sretnes takve kretene, gledas ih u smislu Sta vi ljudi radite, dal imate mozga, a oni primete da ih gledas i onda se jos vise loze misleci da su bas super frajeri i ribe...to samo treba na IGNORE...
 
Maxy:
Juce kada sam krenuo do grada na semaforu staje neka Astra sa jednim deckom i dve devojke.Devojke su izbacile telo kroz siber,naravno pici nova Ceca( sta ce drugo:roll: )I tako njisu se u ritmu muzilke provlace prste kroz kosu,kao zavode ljude,jedna mi je cak poslala poljubac......Strasno, mene je bilo sramota jedna je u jednom trenutku cak i skinula majcu.
Kako je sve to u tom trenutku bilo nepriklado,odvratno,isfolirano......
Naravno one su u svakom momentu te demonstracije mislile da su nevidjene ribe:lol: .Kako moze neko da bude tako zaostao?Verovatno su im uzori neka tamo Tina,Dara.Sneki..
Ne znam zasto sam ovo napisao,mozda ce nekome ovo koristiti:neutral:
eh treba ovde na zapadu da vidite nase zemljake kakva se muzika slusa... Tu se vrti sve i svasta...Oni malo dobrostojeci prate sve te narodnjake kupuju cdeove idu na koncerte po klubovima, ma uzas sta se tek tamo radi...a ovi kukavni neki pevaju po ulicama i prose...I opet narodnjake...lepa slika nasih obicaja...
 
baki 75:
Sretnes takve kretene, gledas ih u smislu Sta vi ljudi radite, dal imate mozga, a oni primete da ih gledas i onda se jos vise loze misleci da su bas super frajeri i ribe...to samo treba na IGNORE...


Ma ne treba gledati ,nego ja se u tom trenutku tako iznerviram da je to strasno:evil: .
 
kad smo vec kod cece ,,, nesto sam primetila da strasno negativno utice na ponasanje omladinaca / omladinki ,,,, nekako joj reci naginju na agresivnost u pogledu qrvarluka ,,,, ,IGNORISATI IGNORISATI ------- a dal moze da se ignorise smrdljivi kontejner prepun djubreta koji ti BAZDIŠE tik pred nosom ??????????????? UH
 
... :) ...ja mislim da su to i predrasude...npr...ja se vozim u novoj astri...nabudzenoj...i slusam iskljucivo kvalitetnu muziku glasno...znaci od Dean Martina...preko razne alternative...do Sistem Of Down...ili recimo Alkalin Trio...pa niko o tome nije otvorio temu o tome kako je video dobar auto sa jos boljom muzikom... :-P
...fascinantno je koliko nas narod moze da vidi lose i da trosi dane u komentarisanju loseg...cula sam pre neki dan odlicnu recenicu: "Dok gledas u g.o.v.n.o i videces samo g.o.v.n.o....pokusaj da podignes glavu gore"...
 
Lexa:
Meni je nekako Ceca i kul, kada čujem takozvani domaći rep iz kola naježim se :?


Necemo da se vredjamo sto se tice muzike zar ne !!!!

Ne mogu da kazem za svaku RAP grupu da je super ali Beogradski sindikat, Cya , Juice , Marchelo, 187, Robin Hood , Rhythm Attack , XXL , Black In Soul, V.I.P., Struka , Shkabio , Flip Trip, Ding Dong ..... su extra grupe domaceg rap-a i bas su cool za slusanje u kolima !!!!
 
Rep je u sustini srranje,posebno ovaj nash. Napuvani tzv. frajeri BGa i okolnih seoskih naselja. :lol:
No...misliom da nije Ceca problem. Ona je kud i kamo vrlo prihvatljiva. Sta reci kada vidite da neki momak ili devojka od 14-15 godina,a cesto i manje...shize dok slusaju familiju Bojanic,Karleushu,Shaban Shaulica,Stoju,bracu Matic-Slepchevic...i ostale. Mene tuga uhvati sta ta deca slusaju.
Ja mogu da slusam sta hocu,jer sam rastao na Azri...a oni sa 13-14 godina ne mogu i ne smeju da slusaju gore navedene.
Neka ze pocetak u kola ubace SMF. :lol: :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Meni recimo Bliss ta tvoja muziak uopste nije kvalitetna. :lol:
A u kola se i ne razumem.


Pa bilo bi sigurno malo preopsirno da ispisujem celu mp3 listu koju slusam u kolima...O kvalitetima takodje ne vredi raspravljati jer su misljena razlicita...
Ceca i ostala seljanija po mom misljenju ne predstavlja kvalitet...ali se zna na kakvim mestima se cesto vidjaju takve scene...upravo na mestima gde se takvi ljudi krecu...Posto u zadnje vreme dosta izlazim kad vidim ovakvu temu zapitam se kako to da ja nisam primetila takve seljake?
...I kako to da na ovom forumu tako retko naidjem na temu o necemu pozitivnom sto je vidjeno, i prokomentarisao kroz temu isto?
 
E,Bliss...zayebavam se za muziku. Naravno da o ukusima ne vredi raspravljati.
I hocu da kazem da Ceca kao jedinka sama po sebi nije toliko zlo. Makar joj u pesmama ne zavijaju zurle. Od onoga sto sam ja cuo.
Tuzno je kada momak od 18 godina pada u sevdah slusajuci Halida Muslimovica,Kemala Malovchica,Sherifa Konjevica,Osmana Hadzica...i sad ne mogu da se setim svih tih imena. A prilicno dobro pamtim ta "neobicna" imena,a posebno reci njihovih pesama. :D :D
 
PLESsitnihDEMONA:
E,Bliss...zayebavam se za muziku. Naravno da o ukusima ne vredi raspravljati.
I hocu da kazem da Ceca kao jedinka sama po sebi nije toliko zlo. Makar joj u pesmama ne zavijaju zurle. Od onoga sto sam ja cuo.
Tuzno je kada momak od 18 godina pada u sevdah slusajuci Halida Muslimovica,Kemala Malovchica,Sherifa Konjevica,Osmana Hadzica...i sad ne mogu da se setim svih tih imena. A prilicno dobro pamtim ta "neobicna" imena,a posebno reci njihovih pesama. :D :D


Pa iskreno meni je potpuno svejedno da li je u pitanju Ceca, neki od navedenih narodnjaka...dance ...ili slicno...
...Iskreno ne slusam ni rap ni tehno...ali me bas briga...svako ima pravo na svoj izbor...
...Ja znam da nisam jedna od njih, furam svoj fazon...i verujem da ce neki od takvih da me nazove ovakvom ili onakvom zato sto ja slusam drugaciju muziku...i tako u nedogled...
...Nego me iziritira generalizacija koja se pravi ovde... :|
 

Back
Top