SIĐI DO REKE...

Obersturmfuehrer:
skoci padobranom...
jeftinije je u odnosu na kolicinu zabave koju to nosi:)


Hvala na predlogu , mogao sam pre 2 godine ali sam odbrao godisnji odmor umesto kursa za padobrance . Video sam u NS nisu preterano skupi skokovi jedino onaj sa snimkom ima cenu 150 evra,ali ne privlaci me vise toliko kao nekad . Vise volim bandzi !!! ;-)
 
L.1:
Imamo Savu i Dunav....
Koristi li iko ove prednosti Beograda?


Дунав обожавам, купала сам се ранијих година на Лиду, а ове године још нисам била...Најбољи вечерњи изласци су ми на земунском кеју, сви они ресторани од Венеције до Радецког.

Данас је Петров дан, а то је слава земунских рибара, тако да ће вечерас у Земуну на Дунаву бити најбољи провод на свету!
 
Jaooooo, kad pomenu reku........"Sidjem" ti ja preksinoc do 25. maja (pod "sidjem" mislim otkotrljam se GSP-om od ovog mog Mirijeva do tamo), posto, jel`te, volim reke i cesto sam tamo ili na Adi.....Odoh tako sa mojim drugom, da malo prosetamo i vozimo rolere...I vozimo, vozimo, vozimo i bas kad smo posli kuci, ja se zabuljih u neki kafic, tj. u nekog lika sto je sedeo tamo (ma mnogo sladak decko), okliznuh se na nesto neidentifikovano, poleteh unazad i i padoh pravo na b*lju......I dok sam dosla sebi, osvestla se da sedim na sred keja, onako raskrecena, skontam da zajedno sa mojim ortakom umire od smeha i ceo onaj kafic, zajedno sa slatkim tipom.... Nekako se sto pre pokupih odatle....
I sada mi je trebalo pola sata da otkucam ovo levom rukom, posto sam tada sjebala desnu, pa je sad u gipsu....Al` necu, bogami, jos dugo da ga nosim, ima da ga skinem, jer non-stop imam trip da mi nesto gmize po ruci ispod njega....Evo, bas i sad....
Tako da ne verujem da cu uskoro ponovo da sidjem do reke (a i doktor mi rece da mirujem)......
 
Neću mnogo da pričam...
DSCF0062lk.jpg
 

Back
Top