Akva parkovi

Waterland postoji u blizini Soluna, 15 km, u pravcu Halkidikija, kod mesta Tagarades.Ulaznica je 12,5 e po osobi, ima 6 velikih bazena, svalcionice, restorane i kafice unutra, lezaljke suncobrane,i sve je to ukljuceno u cenu (osim naravno hrane i pica).Radi od 10-19, ali s obzirom da je kraj sezone mozda uskoro i krace, od 11-18.
 
Da se ne bismo razvlacili od teme do teme, bolje da otvorim novu...
Da li ste bili u nekom Aqua parku (Bugarska, Grcka, Turska, ...)?? Kakva su vasa iskustva? Kako vam se cine?? Cene? Atrakcije?? Uzitak??
 
Ja sam bila prošle godine na onom na Krfu i mogu vam reći da je bilo super! Baš je veliki i ima dosta raznih tobogana - manjih, većih, ogromnih i pravi je užitak spuštati se njima! Ono što je mene pored toga oduševilo jeste i tzv. - reka. Ona je stvarno dušu dala za opuštenciju! Dakle, polulegneš na one ogromne velike kolutove, solo ili sa nekim, opustiš se i reka te nosi po svojoj putanji! Prvo mi je bilo čudno što su svi tamo, ali kada sam probala nisam htela da se sklonim odatle!

Dakle, toplo preporučujem parkove te vrste! Zaista su zanimljivi i zabavni!
 
Mi smo pre dve godine bili u Aqua Parku u Soncevom bregu i mogu ti reci da je bilo FENOMENALNO!!!!
Usli smo u 10 ujutro i mislili da cemo ostati negde do 15, 16 maksimum. Mogu reci da smo izasli poslednji u 20. Sve je divno, od uredjenja, do atrakcija. Tobogani odlicni, sa velikim gumama se spustas, Crna rupa, toplo preporucujem taj.Moj muz se ukotvoi u Reci Dangubici, kako je mi nazvasmo, a ja i klinci smo leteli sa jednog rekvizita na drugi. Ma prelepo, ima i zivotinja u prirodnoj velicini, caplji, krokodila, slonova, kornjaca sa Galapagosa.
Jedino sto je jelo preskupo a ukus odvratan, kao i sve sto je za jelo u Bugarskoj, ali se prezivi.
Hrana ne sme da se unosi, cak ni voda :(

Ove godine idemo u onaj kod Soluna, pa kad se vratimo, ima da vam ispricam kako je bilo!
 
Bas je blesavo, volim ja takve stvari. Bili smo prosle godine u Turskoj u jednom Aqva fantasiju. Mracni tobogan je super, ne znas gde ces, samo te baca levo -desno i onda ispadnes u bazen. Dobra je i solja. Letis toboganom,pa upadnes u tocir, a na kraju propadnes kroz rupu u bazen. Ima i neki carobni tepisi kojima se spustas niz tobogan lezeci na stomaku. Glava je napred i sve te prska po licu a ti juris nizbrdo...
 
:D Mi uvek obidjemo akva-park ako imamo neki u blizini.Bili smo u Waterlandu kod Soluna i u Suncevom bregu i stvarno se ludo proveli,oba su odlicna.Ove godine bicemo na 80km od Soluna pa cemo opet u Waterland.Samo-ne treba ici prvih dana letovanja dok se koza ne pripremi za sunce,jer tamo se non-stop juri sa mesta na mesto pa mnogi i ne primete kako stravicno izgore...doduse,vidjala sam i ljude koji su se po ceo dan izlezavali na lezaljkama i citali,ocigledno ima i onih kojima sve one atrakcije nisu zanimljive sto mi je bilo cudno...mi obozavamo takva mesta i citav dan smo aktivni :D
 
I ja takodje svima preporucujem posetu aqua parkovima, ja sam biou jednom u Americi i odusevljen sam, taj adrenalin pri sustanju niz tobogane se nigde drugde ne moze naci. Za 5-6 dana cu posetiti onaj na Krfu, jer danas popodne odoh,.........
Poz
 
Bili prosle godine u Antaliji. Simpaticno. Ja sam isprobala samo one penzionerske varijante. Nisam se usudila u varijante crnih cevi koje jednim delom prolaze ispod zemlje i sl. ubi me klaustrofobija. Za one koji ne pate od toga, veoma uzbudljiv park sa velim izborom. Nije mi se svidelo ni dugo cekanje u redu. Od onih "tobogana" za koje trebaju duseci ili kolutovi cekalo se i po 15-20 min na suncu. To je bio jos jedan razlog da ih ne isprobam. Osim jednog bazencica s 1 tobogancicem nije bilo nista za manju decu tako da je njima dosadno. Na kraju se samo tata dobro proveo.
Ipak preporucujem, veoma je uzbudljivo.
 
E, da, i ja sam bila u onom pored Soluna. I on je super! Neko je gore rekao da se treba pripremiti za sunce i ne treba ići odmah čim se ode na more. U potpunosti se slažem, mada sam ja uvek bela kao sir.. Šmrc.. A još sam pritom i alergična na sunce..
 

Back
Top