KONJI...

Nemate pojma!!!!

BAs je interesantno, a povrh svega svaka promena je dobra....

Meni nije jasno cemu sluze one sipke ispredn nasih hovih bandera???
 
Upravo tako ! dobra ideja,promena,zanimljivo za decu, ....

a cesto se pitam koja je funkcija i umetnost u mnogim drugim skulpturama,izlozbama,...i ostalo ? ( sto je glomazno, i neupotrebljivo u bilo kom pogledu )Cemu to sluzi, a jos i ne koristi ?:confused:

( a da ne pricam o perfomansima ( ili kako se vec kaze ) koji su totalno ( uvek ) glupi,bolesni,a kao imaju neke poruke :roll: ) i sad kao ulazimo u kulturu i u u metnost a 70% njih koristi mozak samo kad ide niz stepenice :roll: !:lol:
 
U Pragu je pre dve godine bila slicna izlozba sa kravama.... Nisi mogao pristojno slikati neku gradjevinu a da se u kadru ne pojavi neka sarena krava....

Uzgred, konji su OK! Bolje da budu u NS nego u BG :-P
 
Akcija je ovakva:
Konji su napravljeni.
Umetnici su ih oslikali.
Konji ulepšavaju centar grada.
Na kraju leta će biti aukcija, početna "cijena - sintica" 2 soma evra .

Meni je to sasvim O.K.
Ali mi smo kao i uvek...kada to vidimo u inostranstvu ond aje cool ali ako je kod nas odmah nas podseća na selo i oranje
 
DOKONI UM:
Ali mi smo kao i uvek...kada to vidimo u inostranstvu ond aje cool ali ako je kod nas odmah nas podseća na selo i oranje
da znas da bi ih rado videla negde............................na jamajci ili kubi..........................karipskim ostrvima,brazilu..............................

sto dalje odavde
 
lillymoon:
da znas da bi ih rado videla negde............................na jamajci ili kubi..........................karipskim ostrvima,brazilu..............................

sto dalje odavde
Znam !!! I ja bih što - šta radije viđao na na Jamajci, Kubi, Karibima, Brazilu ili Sejšelima, pa ako baš uzmoram, čak i te konje !!! :-)
 

Back
Top