šefovanje

Sta ti je vaznije - prijatelj ili posao? Ja sam otpustila nekoliko prijatelja... bilo mi je prilicno svejedno - bas su mi isli na zivce zbog lenjosti i neodgovornosti. A posle sam napustila i taj posao - nije mi prijala situacija u kojoj moras da budes strog. (A ti sto sam ih otpustila su me ogovarali, naravno :) Kao, pravim se vazna). Proslo je dosta vremena i uvek se (iskreno) obradujemo kad se vidimo... ali o nekom ozbiljnom prijateljstvu vise nema govora.

Zaboravih da kazem: ja mislim da sam bila los sef - ne umem sa ljudima. Ima i onih koji sve to - opomenu, upozorenje i eventualno otpustanje - umeju da izvedu drugarski.... mozda si ti takav/takva?
 
to je bila greska.
nikad ne zaposljavaj prijatelja,jer ces kad tad biti u situaciji da biras posao ili prijatelj,a i ako si ok prema njemu uvek moze da prica okolo o tebi,

definicija prijatelja je prilicno komplikovana
da li ti je on prijatelj sto nece da radi?
ili on neradi zato sto mu je sef prijatelj?
prilicno zajebano,

ps. nista manji problem nije kad provedes noc sa svojim zaposlenim,e tu mogu roman da napisem kako se to iskomplikuje
 
molok:
kako se postaviti kada moraš biti prijatelju šef a uz to je strašan lenjivac :confused:


Postavis se najnormalnije kao sef zaposlenom. Prijateljstvo je prijateljstvo a posao posao i to mu moras staviti do znanja. U poslu nema prijateljstva i to ti govorim iz licnog iskustva jer sam bio u toj situaciji.
 

Back
Top