Veliki problem,treba mi pomoc svih forumasa koji se razumeju

ShadowRider

Aktivan član
Poruka
1.914
E pa da skratim,problem ide ovako:
Pre jedno dva meseca uzeo sam novu konfiguraciju,i jedan Western Digital 250 giga SATA 2.Ali juce nesto se desilo i celi hard se sjebo,nijedna particija nije radila a E: nije ni videlo.Pa morao sam da stopim te tri paticije u jednu i opet razdelio samo da bih stavio windows.A posto sam imao mnogo podataka,molim vas da mi preporucite neki Recovery program koji moze koliko toliko da vrati.Ja vec koristim Recover My Files najnoviju verziju i vec sat vremena vracam,ali treba mi neki bolji i ako moze da vraca i .exe fajlove,image fajlove,slike,word i .txt dokumente,mp3 fajlove,i ako moze fajlove koje mu kazem,ili po mogucnosti i foldere...Znam da nijedan nemoze da vrati to sto mi treba,ali bilo kakav moze pomoci.

Pa zato vas molim da mi pomognete jer mi ocajno treba pomoc!!!
 
Ja sam vam rekao da je program do j... :)
Ja sam sa njim pre nekoliko meseci kada, sam slucajno formatirao ceo HDD od 80GB (popunjeno oko 45GB) vratio 40GB, a ostalo nisam mogao jer sam se ja zeznuo, jer sam oporavljene fajlove vracao na moj HDD posto nisam nikako mogao nabaviti drugi, ali je opet dobro ispalo. Serijal za njega sam traazio dobrih par sati na netu ali se zaista isplatilo...
 

Back
Top