Како ДОЋИ ДО НОВИХ БОЉИХ ТЕМА ?

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
POCEO DA RADI INTERNET MAGAZIN SKUPSTINSKA MREZA

BEOGRAD, 5. jula 2006. (Beta) Specijalizovani politicki internet portal "Skupstinska mreza" danas je poceo sa radom, saopstio je glavni i odgovorni urednik tog portala Ivan Milosevic.

Kako je u saopstenju naveo, taj internet magazin ce redovno objavljivati najnovije vesti iz Skupstine Srbije intervjue, analize, komentare i slicne sadrzaje, koji su direktno vezani za domacu politicku scenu.

U prvom broju "Skupstinske mreze" objavljeni su intervjui sa predsednikom Skupstine Srbije Predragom Markovicem i direktorom Stratedzik marketinga Srdjanom Bogosavljevicem.

Za rubriku "Predstavljamo poslanika", u prvom broju govori poslanik Demokratske stranke Aleksandar Radosavljevic, a u rubrici "Analize" objavljen je tekst direktora medijske dokumantacije "Ebart" Velimira Kazimira Curgusa o zastupljenosti Skupstine Srbije u domacim medijima.

Na portalu se mogu naci adresari, zakoni, razni akti i slicni podaci.
Pristup svim sadrzajima je besplatan, i dostupan na adresi



http:// www.skupstinska mreza.org.yu



@ admini

Ово НИЈЕ реклама за други сајт, него жеља да се овдашње теме побољшају.
 
Питање је шта су боље теме? За мене су рецимо добре теме оне које се баве нашом свакодневицом, корупцијом у здравству, школству, привреди, социјалним давањима,
ефикасности појединих државних и комуналних служби... Међутим такве теме овде обично не наилазе на одзив. Већина овдашњих учесника форума воли "капиталне" "глобалне" теме на пример о демократији или Северној Кореји, или пљувачке типа "Радикалски бисери" или "Чеда наркоман"...
 
jomini:
Imam ja jednostavniji način. Probati da se ubede radikali i LDP i slični da nas ne obaveštavaju kada je, kako neko jednom reče ovde'' Aca rekao, Čeda izjavio, Šešelj se zabrinuo, Toma počešao...

A zar nije bilo dovoljno što nam copy-pasteuju odabrane rubrike iz novina umesto da ostave link ka sajtu istih?
Sada kada počnu debate o ...
 
jomini:
Imam ja jednostavniji način. Probati da se ubede radikali i LDP i slični da nas ne obaveštavaju kada je, kako neko jednom reče ovde'' Aca rekao, Čeda izjavio, Šešelj se zabrinuo, Toma počešao...
Šerife, po ovom tvom predlogu izgleda da si se umorio jer u tom slučaju ne vidim svrhu postojanja podforuma politike.
Jasno je valjda svima da ovde nema političara ( ili su retki) i da su ovo mišljenja pojedinaca koji nisu (najverovatnije ) imali priliku da se lično ogledaju u konkretnim političkim angažovanjima te stoga ako bar ne bi komentarisali one kojima je to profesija koji je smisao svega ovoga.
 
drvasic:
Šerife, po ovom tvom predlogu izgleda da si se umorio jer u tom slučaju ne vidim svrhu postojanja podforuma politike.
Jasno je valjda svima da ovde nema političara ( ili su retki) i da su ovo mišljenja pojedinaca koji nisu (najverovatnije ) imali priliku da se lično ogledaju u konkretnim političkim angažovanjima te stoga ako bar ne bi komentarisali one kojima je to profesija koji je smisao svega ovoga.
Nisam se umorio, ali teme tipa kao što sam gore naveo su postale prečesta pojava.
 
jomini:
Nisam se umorio, ali teme tipa kao što sam gore naveo su postale prečesta pojava.
Mislim samo da nedostaje ozbiljnosti kod postavljanja tema a i kod diskusija. Ipak je ovo jedan ozbiljniji podforum (bar bi trebalo da bude). Za druge zajebancije postoje drugi odgovarajući podforumi i ako bi se vas par moderatora držalo principa i pravila ovo bi postalo ozbiljnije mesto za razmenu mišljenja.
Mislim da treba još mnogo , mnogo pooštriti kriterijume kod uređivanja ovog podforuma.
 
Strela:
Питање је шта су боље теме? За мене су рецимо добре теме оне које се баве нашом свакодневицом, корупцијом у здравству, школству, привреди, социјалним давањима,
ефикасности појединих државних и комуналних служби... Међутим такве теме овде обично не наилазе на одзив. Већина овдашњих учесника форума воли "капиталне" "глобалне" теме на пример о демократији или Северној Кореји, или пљувачке типа "Радикалски бисери" или "Чеда наркоман"...

Vidim ja.....tebe interesuje korupcijaaaaaaa!
 

Back
Top