EXIT 2006 +/-

EXIT je odlicna stvar da omladina tamo izbaci visak negativne energije kojom se puni tokom cele godine , lepo je videti neke od omiljenih starnih grupa kako sviraju uzivo . Ne svidja mi se sto je mali prostor za toliku masu , treba da postave bine na nekim drugim mestima , recimo nekoj ogromnoj livadi a toga u VOJVODINI ima :)
 
Ništa mi ne smeta, čula sam ono što sam htela i zbog čega sam otišla.....
Idem ponovo u subotu da čujem Billy-ja a ni Roxy Music neću da propustim.
Uh, što je lepo što nam dolaze i normalni bendovi i muzičari.....
Sreća, sreća, radost.....:):):):)
 
e moj hor ce nastupati na exitu, a mozda cu biti medju njima!

znaci nedelja 22.30-23.30 bina "Agora" (to je blizu fusion bine, znaci skroz daleko od glavne bine)
znaci tacno u vreme kad su pet shop boys :x
 
malo je dosadno ali mozda vam bude interesantno, prodjite ako ste ludi i ne odete na p.s.b mada te zvezde su cesto izvikane i naprave nikakav koncert. mada i nisam iskusna
 
Gledao sam sinoć neke što su svirali na Mein stejdžu, riba se ubi od falša... A Franc Ferdinand ne pokazuju ništa više od nekog istripovanog fensi školskog benda... Sve u svemu, najbolja ocena bi bila: ništa naročito!
A o onom tehnu ne treba ni da se komentariše...
To je što se tiče muzike, ali verujem da je atmosfera bila do jaja.:D
 
levrone:
Gledao sam sinoć neke što su svirali na Mein stejdžu, riba se ubi od falša... A Franc Ferdinand ne pokazuju ništa više od nekog istripovanog fensi školskog benda... Sve u svemu, najbolja ocena bi bila: ništa naročito!
A o onom tehnu ne treba ni da se komentariše...
To je što se tiče muzike, ali verujem da je atmosfera bila do jaja.:D

:roll: :roll: :roll:
alooo, kako znas da je "riba" falsirala, kad nemas pojma ni koji je bend u pitanju ni kako zvuci pesma???????????? :confused: sta mislis o tome da je to mozda bas tako trebalo da zvuci???
za tvoju informaciju, u pitanju su The Cardigans.....

a sto se tice Franz-a, ne da su bili dobri, nego su rasturili main stage....momci su me odusevili....ja ih inace slusam i iskreno nisam verovala da ce napraviti onakoooo dobru atmosferu.....strava su bili.........

a izvini, koju vrstu muzike ti slusas??? ceca je vec odrzala koncert u BG-u i ako si to propustio, ja ne znam sta da ti kazem......ja mislim da je neces videti ove godine na exitu....a ni sledece, a ni sledece, a ni sledece............

8-) 8) 8)
 
...Nisam do sad bila na EXITU a kako vreme odmiče- i neć.Matora sam već za to!!! :sad:

Ali sam zato sinoć gledala prenos- FF je bio fenomenalan( ne znam odakle drugačiji komentari-možda ljudi to i ne slušaju??!) a ni Cardigansi nisu bili (o)loši!!!
Ej, mladosti-zašto prolaziš... :? :-? :-?
 

Back
Top