Dovidjenja....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.284
za one koji su me voleli i one koji su me manje voleli...
Potpada negde pod ljubav...pa uzimam pravo da otvorim ovakav topic...

...Zivot je nekada jako lep ali i pocesto siv ,tmuran naporan i pun problema..Sreces svakakve ljude ali nekako je to u RL postenije ,jer vidis onog sa kim razgovaras ,on ti kaze nesto sto ti prija ili ti u lice prospe nesto sto ne volis da cujes ali ti jos uvek to cenis jer je neko imao petlju da ti kaze sta zaista misli....Elem , onda dodjes ovde ,da malo ubijes vreme ,da procaskas sa nekim dragim ljudima koje ni ne poznajes....a tu su i oni drugi ,koji se jako jako jakoooo potrude da ti to zagorcaju....
dakle ,ja sam shvatila da mi to vise nije potrebno , nije mo potreban neko kao Kojot 9sa kojim nikada nisam razmenila ni jednu rec a uzima za pravo da me vredja) nisu mi potrebne jos neke persone da ih ne imenujem ....a verujem nisam ni ja njima. Eto, zaista mislim da nikada nisam nikoga namerno provocirala ili izazivala raspravu ako vec sama nisam bila izazvana.....Ukoliko jesam ,izvinjavam se onima koji su se nasli povredjenim.
Ja sam ovaj forum dozivljavala kao kreten....isuvise licno...jer ja sam ono sto jesam ,ovde sa vama i ovde u mojoj sobi ,mom gradu.....nema foliranja,glume,lazi i obmane...To je sto je.....Zbog toga se "Crazy bone" ja nerviram.....nikako nisam tip coveka kome ce na jedno uvo nesto da udje a na drugo da izadje...To nije moj stil i to nisam ja...
Pozdrav svima i nastavite lepo da se druzite....
 
Djuro BRE, ne odlazi..... šta ti je? :shock: Pa šta ćemo mi bez tebe? :shock: :shock: :shock: Ima ovde ljudi koji te jako cene i vole. Zar zbog jendnog primitivca da odustaneš??? :confused: :confused: :confused:
 
Ode nam nabolja forumašica?!? Ljudi učinite nešto.

d025.gif
 
Nije u pitanju Kojot....on je lik koji ocigledno nije svoj...Bojim se tj. uplase me komentari koji uslede posle njegovog a kao aplauz na njegovo vredjanje. To jednostavno nije normalno. Bilo je jos par slucajeva ...vise se ni ne secam cega ,gde su ljudi reagovali prilicno zastrasujuce bivajuci na strani pojedinih situacija koje ne da nisu ok nego su strasne.....Protiv toga ne mogu da se borim a da zmirim ne mogu....
 
DjuraMornar:
Nije u pitanju Kojot....on je lik koji ocigledno nije svoj...Bojim se tj. uplase me komentari koji uslede posle njegovog a kao aplauz na njegovo vredjanje. To jednostavno nije normalno. Bilo je jos par slucajeva ...vise se ni ne secam cega ,gde su ljudi reagovali prilicno zastrasujuce bivajuci na strani pojedinih situacija koje ne da nisu ok nego su strasne.....Protiv toga ne mogu da se borim a da zmirim ne mogu....
8-) Djuro nadam se da ne mislis na mene :confused:
:| ja sam od skoro na Lj i S, nemam pojma sta je medju vama, moji postovi nemaju veze s tobom:???:
OK ?
 
DjuraMornar:
Nije u pitanju Kojot....on je lik koji ocigledno nije svoj...Bojim se tj. uplase me komentari koji uslede posle njegovog a kao aplauz na njegovo vredjanje. To jednostavno nije normalno. Bilo je jos par slucajeva ...vise se ni ne secam cega ,gde su ljudi reagovali prilicno zastrasujuce bivajuci na strani pojedinih situacija koje ne da nisu ok nego su strasne.....Protiv toga ne mogu da se borim a da zmirim ne mogu....
Pa koliko se secam i Bobbi se desila neka situacija sa "pravim Beogradjanima", kada su pala ona silna prozivanja, ali to su samo pojedinci oko kojih se ne vredi nervirati... Ej, pa kad se ja ne nerviram (i ako nisam imao neku slicnu prozivku), a ja ima vrlo kratak fitilj, ne trebas ni ti, covece... Samo opusteno, yee... 8-)
 
crazy bone:
Pa koliko se secam i Bobbi se desila neka situacija sa "pravim Beogradjanima", kada su pala ona silna prozivanja, ali to su samo pojedinci oko kojih se ne vredi nervirati... Ej, pa kad se ja ne nerviram (i ako nisam imao neku slicnu prozivku), a ja ima vrlo kratak fitilj, ne trebas ni ti, covece... Samo opusteno, yee... 8-)

evo vidis
ja se onda nisam neljutila
Djuro svako ima pravo da te "dira"

ali ti imas izbora
ignore
ako ti je lakse

ako ne onda uradi bas kao i ja
ne citaj

vidis crazy nije crazy
 
Ko bre nije crazy?!! 8-) Pa kad su tebe izprozivali zamalo da nekog udavim, da sam znao koga, jbg... Ne, ali stvarno, popizdim u sekundi na te prozivke preko foruma, zato sto obicno niko ne bi smeo to u oci da kaze nekome, da se znaju, pa onda ajde preko tastature, mislim stvarno :evil: Ali dobro, bez nervoze 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 :-D :-D :-D
 
Ma taj JebeniKojot je *ička teška. *urči se ovde po forumu, a u RL je manji od makovog zrna. Što mrzim takve paćenike....... U da mi je da dohvatim jednog takvog u RL, sva bi mu rebra prebrojao. I ovako sam pun agresije, pa mi treba neko da se ispraznim. A i nisam trenirao 10 dana... pa mi treba nešto bolje od vreće za udaranje.
 
crazy bone:
Ko bre nije crazy?!! 8-) Pa kad su tebe izprozivali zamalo da nekog udavim, da sam znao koga, jbg... Ne, ali stvarno, popizdim u sekundi na te prozivke preko foruma, zato sto obicno niko ne bi smeo to u oci da kaze nekome, da se znaju, pa onda ajde preko tastature, mislim stvarno :evil: Ali dobro, bez nervoze 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 :-D :-D :-D

'osh i ti sokic..................;)
 
shaddow:
Ma taj JebeniKojot je *ička teška. *urči se ovde po forumu, a u RL je manji od makovog zrna. Što mrzim takve paćenike....... U da mi je da dohvatim jednog takvog u RL, sva bi mu rebra prebrojao. Iovako sam pun agresije, pa mi treba neko da se ispraznim.
Jbg-a mora neko da dodje do izrazaja i preko foruma, kad ne moze uzivo...
 
Stavi ga na ignore, ako ti smeta!
Nećeš valjda zbog nekog ko ti nije po volji da ostaviš nešto što voliš! Kao da na drugim forumima nema bolida...
Svugde u životu nalećeš i naletaćeš na bolide...
Iskuliraš i ideš dalje 8-) 8-)
A i uvreda mu nije neka... pola forumašica bi mu na "*ebena ta i ta" odgovorilo - "iz tvojih usta u božije uši!" :wink:
 
ggolub:
Stavi ga na ignore, ako ti smeta!
Nećeš valjda zbog nekog ko ti nije po volji da ostaviš nešto što voliš! Kao da na drugim forumima nema bolida...
Svugde u životu nalećeš i naletaćeš na bolide...
Iskuliraš i ideš dalje 8-) 8-)
A i uvreda mu nije neka... pola forumašica bi mu na "*ebena ta i ta" odgovorilo - "iz tvojih usta u božije uši!" :wink:
:roll: JoJ ggolube....:lol: :lol: :lol:
r_raspberry_layered_chocolate_brown.jpg


ne padaj mi na maLine :wink:
 
ggolub:
Stavi ga na ignore, ako ti smeta!
Nećeš valjda zbog nekog ko ti nije po volji da ostaviš nešto što voliš! Kao da na drugim forumima nema bolida...
Svugde u životu nalećeš i naletaćeš na bolide...
Iskuliraš i ideš dalje 8-) 8-)
A i uvreda mu nije neka... pola forumašica bi mu na "*ebena ta i ta" odgovorilo - "iz tvojih usta u božije uši!" :wink:


vidis Djuro i ja se NE nerviram
cim krenem da ljubim golluba
usta mi puna plavog perja.......................al sta cu kada ga LOLIM.................;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top