tenis

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
dragi muskarci, da li vas "pali" kada teniserke stenju dok lupaju loptu? da li u stvari samo zbog toga i gledate tenis, ako ga gledate? kako reagujete kada teniseri stenju?
 
ne znam...teniserke obichno podsetjaju na zhablje brabonjke,tako da ne...
a i ne volim tenis preterano...kad god igram prebacim lopticu preko mrezhe koliko god sporo udario...i kad serviram serviram 50 m dalje od polja...prejake ja ruke imam za tenis...a i smara...haaa....uhhhhhh.....haaaaaaaa.....uhhhhhhhh.....haaaaaaaaa....uhhhhhh.....haaaaa
*point
tapsh tapsh tpash tpash tapsh


smara :D
 
E mene to nervira...Sad svi stenju, jbt vise ni ne gledam tenis zbog toga...dobro ne bas zbog toga, u stvari imam pametnija posla...ono...e a cula sam da to neke rade namerno, da dekoncentrisu
 
Danas i mushkarci stenju....ko neke pichkice...ne,ne gledam zenski tenis zbog toga a nekako mi je interesantniji od muskog...manja snaga udaraca pa igra ceshce moze da se razvije.... a sto se teniserki "riba"tice,....pa i nema nekih extra.....
 
Meni se chini da teniserke sve vishe i vishe liche na bacachice kladiva! Jedino da zazmurite i da slushate stenjanje bez slike, mozda moze neko da se nalozi na to, da se napali.
 
da, volim da gledam zene kako se trude tokom neke fizicke aktivnosti, bilo da je rec o trcanju, igri, fizickom radu, i tome slicno.... Videti ih onako oznojene, ucrvenjene, s prirodnim grimasama, ume da bude pravi uzitak..
Za razliku od zena smorova koje stalno gluvare i poziraju po kaficima pazeci na svaki pramen, ili kad monotono dignutih noseva hodaju misleci da su na pisti i da je to ceo izazov koji treba da sprovodi njihovo telo u interakciji sa prostorno-vremenskim kontinuom.
Alo bre, da li ste svesne koliko premalo koristete svoje fizicke kapacitete u zivotu, procentualno mozda ne vise od 5%...

Ali, zenski tenis pre svega gledam zbog lepih poteza.
Zaista me odusevljavaju mudre odluke i precizni a jaki udarci bilo uz vriskanje ili bez njega...
 
Ispod moje zgrade postoji bas jedan teniski teren i neki dosadni teniski klub (Shupak & CO)... Imaju neke treninge od 7h ujutru... znaci vikendom ne mogu da spavam od te "stenjacine"... tako da me ni najmanje ne pali.
U poslepodnevni satima... da, naravno, vrlo sam uspaljen, zalepljenog jezika za terasna vrata, iskolacenih ociju... i ruku punih "posla".... Triput ura za tenis...
 
topmodelsica:
Ako imash josh neku njenu sliku, daj, postavi je ovde,da je prokomentarishem da li je lepa.


Slazem se... vrlo je bitno cuti sta mislis o njenom izgledu obzirom da si modelsica, manekenka, foto model, Beograd-Uzice... Banca Intesa... Sega-Mega...

A zasto ne mozes da prokomentarises na osnovu ove slike? Sat ti odvlaci paznju... :confused:
 
@nikodim

koji si ti lik:)

Ne da li mi se svidjaju teniserke(pogledaj profil:))

Na prvom mestu Ana, onda Marija Kirilenko, pa Marija Sarapova i na kraju Cehinja Nikol Vaidisova. Ali ANA IZNAD SVIH

Naravno, ne mogu da se porede one muskarace sa Zapada sa slovenskom lepotom(naravno ima i kod slovenskih devojaka izuzetaka). Ono sto me je iznerviralo sad na Wimbledonu...zamislite, organizatori skrenuli paznju Sarapovoj i Kirilenko da ne nose duboke dekoltee!!!!??? Mislim strasno


Nabacicu vam sutra neke slike od Ivanoviceve, Kirilenko i Sarapove
 
Ne mogu da odolim...ovo su Anine slike sa ovogodisnjeg Wibledona...



my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

uzivajte... :wink: 8-)
 
jao koliko glupa tema svaka cast....ako ti sedis kci uz tv i primas se na teniserke koje stenju znaci isto bi bilo pitanje jel se ribe pale kada muskarci se napinju pri dizanju tegova...
 
A ti volis neme... a nastrani decace... Ili ponekad lupis samar svojoj devojci, tek da razbijes monotoniju i cuje nesto od nje, pa makar i prasak tog samara.
Ne mora to biti teniserka... ali mora valjda biti zivo stvorenje koje emituje neki zvuk...
 
nikodim:
Slazem se... vrlo je bitno cuti sta mislis o njenom izgledu obzirom da si modelsica, manekenka, foto model, Beograd-Uzice... Banca Intesa... Sega-Mega...

A zasto ne mozes da prokomentarises na osnovu ove slike? Sat ti odvlaci paznju... :confused:

modelsice on ti se udvara
 
e a bas sam morala da odgovorim najgluplje:) idem da zaboravim ovu bruku a koga briga sto idem
bas su izdrzljivi ti teniseri
 

Back
Top