Idem,belezimsedim,besedim.....

D

DON

Gost
Posle svadbe zaljubljena mlada ostaje kuci.Vredna,umiljata ko cigra.Svekrva je za nju mama,mamica,svetica i djavolica."Tati" je spremna cak i noge da opere...samo do kolena,naravno.
Na zidu velika svadbena fotografija u najluksuznijem ramu.ONA u beloj vencanici lepa ko gorska vila,nasmesena i "nestrpljiva. On ozbiljan kao na predizbornom plakatu.Obraz uz obraz,slika za potomstvo.

OD PLATONKA SE NE ZIVI

Crvena boja simbolizuje stravstvenu ljubav.Nazalost,u praksi je to boja koja najvise bledi.Tako je i u ljubavi.Vreme polako promice,pa snaska polako kapira da se od LJUBAVI-PLATONKE ne moze ziveti.Pocinje lagano prizemljunje.POCINJE DA SHVATA DA SE NIJE UDALA ZA PRINCA NA BELOM VEC ZA OBICNOG KONJA.KONJ KOJI SAMO ZDERE I PRDI.PIJE I SPAVA.VISE SE NE BRIJA,NE KUPA A SAMO CITA NOVINE.MAHOM SPORT I CITULJE.POLITIKA GA INTERESUJE SAMO NA SLAVAMA,DOCECIMA NOVIH GODINA,SVADBAMA...KOSA GA LAGANO NAPUSTA A SALO SE PRIDODAJE.CRNA KOSA SE PRETVARA U SREBRNE NITI.
ZENU VISE I NE PRIMECUJE JER SU MU OCI STALNO UPRTE U MALI EKRAN,PSUJUCI STRADANJE FUDBALA NAM.MOZE I VELIKA SERIJA ZA SITNE DUSE.


..... ZAR JA NEMAM...SVEKRVO BRE....

Pocinje razmimoilazenje:SNASKA SILAZI IZ OBLAKA,A SVEKRVA SE "PENJE" U OBLAKE-POSTAJE(ZA NJU)VESTICA NA METLI...Pocinju dijalozipraceni otrovnim strelicama.

00

Sada i svekar dozivljava neku transformaciju.Otmeni gospodin se pretvara u beskorisni cukanj koga treba po hitnom postupku odvesti u paviljon za metuzaleme.

GDE LI SU MI SAMO BILE OCI I USI,sve cesce zvoni u SNASKINOJ glavi.Izlaz sigurno negde postoji,mora se naci,ovaj pakao se mora izbeci.EAZVOD NE DOLAZI U OBZIR.TO JE TESKA HRANA I ZA GLADNA CARSIJSKA USTA.

KONJA...NUDIM OBICNOG KONJA

Za princa na belom konjuu glavi nezadovoljne snajke se radja nova ideja!!! ALTERNATIVA!!! Da ponovo nadje princa na belom konju.Da svog muza-konja,pretvori u Jelena.Da mu nabije rogove,da ga prevari.

00

Pakleni plan se polako ostvaruje.NJENI izlasci postaju specificni.Frizure,garderoba koja istice telesne kvalitete a zaraskava mane u sexualnom smislu.Skupi parfemi i jeftini sfalerski trikovi a la:Duso..ju sta sam cula za TU I TU...ju ju ju....prolaze.Izlasci sve cesci-dolasci sve duzi.Varanje u toku.ONA nabija rogove,zapravo se rogovi njoj nabijaju.Kako god okrenes,jedan rog uvek unutra.

REVANS DO REVANSA-NASTAJE SVALERSKA BRANSA

I NJEMU je dosadilo da je celog dana gleda po kuci sa make upom na licu.Kad i radi nesto,pusti usisivac,jeci muzika za mlade u njenim malo starijim godinama.Po nepisanom pravilu,tema svih tih pesama je:O ZAR JE MORALO OVAKO BITI...srceparajuce,nema sta.
KRECE I ON njenim stopama i trazi bolju priliku.

00

ONA ,doterana i izvestacena dama koja misli da "VARA" svog muza.ON,upicanjen takodje misli da vara svoju zenu.ONA je IN,on je IN.
U OSNOVI,OBOJE VARAJU SAMI SEBE.STREPE DA IH NEKO NE OTKRIJE,DA NEKO NE SAZNA,DA IH NE ZAHVATI NEKAKVA BOLESTINA,daleko bilo.ONA VERUJE DA MUZ POSLEDNJI SAZNA.ZAISTA POSLEDNJI SAZNA,ALI MUZ KOJI I NIJE BAS OPTERECEN PREVAROM SNASKE MU!!!OVI DRUGI,BRZO SAZNAJU...E TI KOJI BRZO SAZNAJU,DOPUNJUJU SVOJ KULTURNI ZIVOT U KUCI;"KOKOSINJOM ZABAVOM"...

NJEGOVO VELICANSTVO "ROG"

NO,medjutim,bez carsije se ni rogovi na kuci ne stavljaju a kamo li bracno nabijaju.Carsija pomno prati sve te bracne izlete i za lete i naravno precizno sudi:ONA (prema carsiji) se zigose kao SVALERUSA,KURVETINA,BRAKOLOMICA i sl.

Za ista dela,ON postaje:SVALERCINA!!!

a ZA SVE TO NAROD KAZE: a u caricu a u magaricu isti rog ide.

PORUKA BUDUCIM SVALERIMA
Budici svaleri moraju biti nacisto sta zapravo hoce i jos vaznije od koga i s kojom hoce!
Ako idu na kres varijantu,onda nek samo zadovolje potrebe i gotovo.Ne daj Boze da urade valjano poso(sex je ipak poso,zar ne),e onda ne valja.Onda se SVALERUSA moze da zaljubi,pa da Vam nikad ne oprosti sto nije vise Vas centar sveta(sto Vi nikad niste niobecali,naravno,al aj dokazi),pa ce poceti price;Jaooooo,sestro slatka,ON je nikakav u krevetu,impotentan je cak,veruj mi,znam,ja bila sa njim...Ova druga ce slusati pazljivo;JU JU JU,ma sta kazes,cekaj da zovem Persu da joj kazem,Persa ce Todoru...i VAS Stojko odjednom postaje nepozeljan,na svu srecu sam,o za kratko,jer morate u takvoj situaciji da zadovoljite jednu od prijateljica Vase Svaleruse,da bi ih razuverili.Onda prica ide sasvim drugacije.Ali,to nije najvece zlo! Ne prestaju pisma,SMS poruke...VI naprosto vise nemate mira.

Pa sad,ko voli,nek izvoli........


DON
 
Kako bi bilo fenomenalno da ovaj par(tjSVAKI PAR) koji pred brak cveta,planira,misli da je to ono shto se oduvek cekalo,u predvecerje svadbe,dan kada ce se vezati"za vecita vremena",KAO NA FILMU,pogleda POSLEDNJU SLIKU(on vara nju,ona njega)!!!Kaklo bi to bilo dobro(I PRAVEDNO ).Kako zivimo u iluzijama (CAST IZUZECIMA),kako smo samo uvereni da nas je sudbina spojila i da se nikada necemo rastati(a ne daj boze prevariti)!!! Cak ne bi morali videti samo poslednje scene"nasheg filma"!! Trebalo bi videti i druge sekvence :Nema vecere,treba prati vesh,dete place celu noc,"cini mi se da celavi","Gde su mi carape,zar ih nisi oprala","Dobija bore","Veceras me boli glava",dete ce ponavljati,"Ti si se ugojila","Ko mi kaze,operi WC posle koriscenja","Lepo je meni govorila moja mama".....I shta onda!???Za razliku od drugih mozda,JA SAM SE ODUVEK PITALA KAKAV JE NASTAVAK ONIH FILMOVA SA "SRECNIM KRAJE"-oni se vencaju,zagrljeni odlaxe u zivot,a iz gornjeg desnog ugla se polako priblizava"The end"!!Ja sam uvek zamishljala i "nastavak filma",BEDNU,JEVTINU SVAKODNEVICU U kojoj ljubav gubi ,a pobedjuju monotonija,problemi,ucmalost,nove ljubavi....Nema onoga:ziveli su srecno do kraja zivota" .Oni SRECNICI koji ne dozive gore navedeno ,postaju dobri Prijatelji,slazu se,ne svadjaju se,nemaju drugog,ALI GDE JE ONA STRAST SA POCETKA PRICE??? To je nepravedno!!!
 
Dajte ljudi,zasto ste tako negativni??Zar vise niko ne veruje u pravu ljubav??Ne kazem da ovo sto si napisao nije tako,jeste u 90% slucajeva,ali ljudi su sami sebi krivi sto ne umeju,ne zele ili nisu zainteresovani da zadrze i ocuvaju svoj brak.Ja tvrdim da jos uvek ima ljudi koji se vole do kraja zivota i pomazu jedno drugom,podrzavaju se,imaju poverenja,kao i kada su se uzeli.Nije sve toliko crno.
 
SoBlue:
Dajte ljudi,zasto ste tako negativni??Zar vise niko ne veruje u pravu ljubav??Ne kazem da ovo sto si napisao nije tako,jeste u 90% slucajeva,ali ljudi su sami sebi krivi sto ne umeju,ne zele ili nisu zainteresovani da zadrze i ocuvaju svoj brak.Ja tvrdim da jos uvek ima ljudi koji se vole do kraja zivota i pomazu jedno drugom,podrzavaju se,imaju poverenja,kao i kada su se uzeli.Nije sve toliko crno.

A pa ima,taman posla da nema ljubavi...daleko bilo!!!

Pu pu pu...ja samp pisem o nekim nasim Balkanskim shvatanjima Svalerisanja.....
 
DON:
SoBlue:
Dajte ljudi,zasto ste tako negativni??Zar vise niko ne veruje u pravu ljubav??Ne kazem da ovo sto si napisao nije tako,jeste u 90% slucajeva,ali ljudi su sami sebi krivi sto ne umeju,ne zele ili nisu zainteresovani da zadrze i ocuvaju svoj brak.Ja tvrdim da jos uvek ima ljudi koji se vole do kraja zivota i pomazu jedno drugom,podrzavaju se,imaju poverenja,kao i kada su se uzeli.Nije sve toliko crno.

A pa ima,taman posla da nema ljubavi...daleko bilo!!!

Pu pu pu...ja samp pisem o nekim nasim Balkanskim shvatanjima Svalerisanja.....

ja mislim da je meni a i vecini preko glave nasih balkanaca i njihovih sistema i fora .............
iskoristi svoj lepi talenat za nesto ...... ehm ..... stvarno pouchno i lepo :wink:
 
Vidi Keeper,
To isto mi je jos jedna osoba danas rekla,zenska osoba...
Ali ja namerno ovako,bas da vidim ko kako razmislja i bas da vidim dokle cemo biti Balkan.Ja mislim jos dugo,sad,daj boze da gresim.....

A sto se mog talenta tice,prvo hvala na komplimentu,a drugo,hahhahah:Koristim ga ja i te kako.....

PoZ
 
DON:
Vidi Keeper,
To isto mi je jos jedna osoba danas rekla,zenska osoba...
Ali ja namerno ovako,bas da vidim ko kako razmislja i bas da vidim dokle cemo biti Balkan.Ja mislim jos dugo,sad,daj boze da gresim.....

A sto se mog talenta tice,prvo hvala na komplimentu,a drugo,hahhahah:Koristim ga ja i te kako.....

PoZ

hehehehhe :lol: ......
ma da, uveren sam ja da ti raskoshno umesh da upotrebis svoj bogom dani talent, samo se pitam mozes li ga upotrebiti da i mi imamo koristi :P

a dokle cemo biti Balkan? ...... forever .......

Balkanac dlaku menja al' cud NIKAD ......
c c c c c c c .........
 
hehehehhe :lol: ......
ma da, uveren sam ja da ti raskoshno umesh da upotrebis svoj bogom dani talent, samo se pitam mozes li ga upotrebiti da i mi imamo koristi :P


He...
Mogu ja upotrebiti svoj{aj se ne lazemo,nije samo talenat u pitanju) um,al imas li ti mmmmmmmm...izmedju 20.000 i 70.000 eura :lol: :P

E,ako imas,napravili smo poso 8) 8) 8)
 
ahahahah!
izem ti svalera na baterije!
prvo ih napuni pa
se onda hvali okolo!
ako hoces imam rezervni punjac na poklon!
GOST!
u pravu si
tacna kostatacija!
pun pogodak!
neki ocigledno se ne mogu pomiriti sa cinjenicom
da ih vreme gazi
i da su daleko za evropom!
 
PERSO...ili das te nazovem pravim imenom?
PA TI ZENO STVARNO NISI NORMALNA!!!
Jesi rastrubila drugaricama sa chata da sam IMPOTENTAN,DA SAM ZAOSTAO...da sam,bem li ga sta vise.AMAN,ZAOBIDJI ME VISE!!!

TO SI RADSILA VELJI,TO SAD POKUSAVAS MENI.ZAOBIDJI MI,kako te bre nije sramota,pa cerka ti dolazi na chatu,gleda...jesi bre normalna vise.Uzmi,zivis u Austriji,Evrpoa je to,uzmi malo pomoc psihijatra,ne moze nikako da skodi.Ja ne razumem,niti citam tvoje SMS,niti tvoje Mailove,niti te na chatu konstatujem 2%,niti me interesujes...pa sta bre vise hoces od mene???????????

I da,sad josh lepo kazi da nemas pojma o cemu pricam.Resila si da upropastis (da pokusas) sve sto napisem,al nece moci.Ti laprdaj kolko oces,za mene si ruzan deo istorije.....


Izvinjavam se moderatorima sto sam morao ovako da joj se obratim,al ne ide vise....
 
JOVANA77:
DON:
JOVANA77:
ohohohoho, pa to je neka moja komsinica..............zivi u Austriji


Jeste Joko...cak i u istom gradu...al nije vredna vise pomena.Ako se nije prepoznala ( a ocito nije) u mojoj prici...onda.............jos sam hteo na finjaka da joj kazem da odhebe u skokovima,sad sam morao ovako.


ja ipak mislim da si bio grub! :roll:

Naprotiv,trudio sam se da ne budem grub,al i tebi da neko dosadjuje ko ona meni,pitao bih te.Uostalom ,tvoje misljenje...tvoja stvar.
Ovo vec postaje chat,a ima Topic koji se bori protiv chatovanja na Forumu i koji ja podrzavam.Postoje PP za one koji smeju da posalju.


PoZ
 
JOVANA77:
DON:
JOVANA77:
naravno da postoji, i svako od nas moze da ga koristi..............poz :wink:


Nisam napiso;KO MOZE....no KO SME...drasticna razlika.......................


hehehehehe...............a sta je sa onima koji vole da se igraju?


opet chat...........ccccc...........evo necu vise :oops:


E pa te bih zamolio da ne chataju ovde.Nek idu da chataju tamo gde se chata.Neobicno mi je drago sto neces vishe ovde da chatash.
Hvala!
 
DON:
JOVANA77:
Molim!

i eto..............kultura mi nalaze da se zahvalim, a to opet lici na chat..............ovo je bre neki zacaran krug :roll:

Cuvena Becka kultura.......
Reko o tome Bora Corba,ja necu..............
Neki ljudi nikako da shvate da dzaba pokusavaju da uniste ovaj Forum...nece moci..........
Imas svastaru,pa tamo.....


eh perso, perso, sto li iznervira naseg Dona pa sad on pokusava da iznervira mene.....a ja pa imam dugaaaaaaaaaaaaaacak fitilj.....ma rekoh ja da je ovo zacaran krug.

Imam svastaru, imam, al eto volim da svratim i ovde, da vidim sta se radi........pa ne mislis valjda da ja imam zelju da unistim forum.........ili jos gore tvoju temu.......ne Done, ako tako mislis gresis :wink:
 

Back
Top