...a sta je sa nama ribama?

tacno...samo je problem kad nemate razlog da saosecate...to je momenat kad ribe pocnu nesvesno da vuku nadole svoje partnere...
lepite se za ljude sa problemima (ne bih da ulazim u psihologiju zasto) i obozavate da trpite...
najvise mrzite saznanje da se problemi resavaju prakticno a da se u njima ne pliva do kraja zivota...
 
I u bistroj i u mutnoj vodi! :roll:
Emotivne jesu, ali tako vešto manipulišu svojim emocijama zarad svoje koristi! :wink:
Ja ih ne volim, iskreno rečeno, za mene su, većinom, ljigave, mutne, i to govorim iz vlastitog, dugogodišnjeg iskustva!
Svakako, i podznak utiče na ličnost, ali, uopšteno-to je ...to!
Sklone su svakoj vrsti zavisnosti, i imala sam priliku da, u ovom horoskopskom znaku,upoznam osobe koje nisu mogle da preguraju dan bez alkohola i antidepresiva.
Opet preosetljivost, ali i ne prihvatanje realnosti i obaveza.
Ribe, ne skačite odmah na mene , nađe se i među vama po neka ''pastrmka'' . ;)
P.S. Lepa vest je da nijedna Riba nije bez novca! :D
Slučajnost? Možda, ali pre bih rekla da su rođeni pod srećnom zvezdom! 8) :arrow:
 
Astrodita:
I u bistroj i u mutnoj vodi! :roll:
Emotivne jesu, ali tako vešto manipulišu svojim emocijama zarad svoje koristi! :wink:
Ja ih ne volim, iskreno rečeno, za mene su, većinom, ljigave, mutne, i to govorim iz vlastitog, dugogodišnjeg iskustva!
Svakako, i podznak utiče na ličnost, ali, uopšteno-to je ...to!
Sklone su svakoj vrsti zavisnosti, i imala sam priliku da, u ovom horoskopskom znaku,upoznam osobe koje nisu mogle da preguraju dan bez alkohola i antidepresiva.
Opet preosetljivost, ali i ne prihvatanje realnosti i obaveza.
Ribe, ne skačite odmah na mene , nađe se i među vama po neka ''pastrmka'' . ;)
P.S. Lepa vest je da nijedna Riba nije bez novca! :D
Slučajnost? Možda, ali pre bih rekla da su rođeni pod srećnom zvezdom! 8) :arrow:
.......pa mozda se trudimo da zaradimo ;)
 
anakin:
tacno...samo je problem kad nemate razlog da saosecate...to je momenat kad ribe pocnu nesvesno da vuku nadole svoje partnere...
lepite se za ljude sa problemima (ne bih da ulazim u psihologiju zasto) i obozavate da trpite...
najvise mrzite saznanje da se problemi resavaju prakticno a da se u njima ne pliva do kraja zivota...
mislis da ribe imaju TOLIKI uticaj na svog partnera?
 
Astrodita:
I u bistroj i u mutnoj vodi! :roll:
Emotivne jesu, ali tako vešto manipulišu svojim emocijama zarad svoje koristi! :wink:
Ja ih ne volim, iskreno rečeno, za mene su, većinom, ljigave, mutne, i to govorim iz vlastitog, dugogodišnjeg iskustva!
Svakako, i podznak utiče na ličnost, ali, uopšteno-to je ...to!
Sklone su svakoj vrsti zavisnosti, i imala sam priliku da, u ovom horoskopskom znaku,upoznam osobe koje nisu mogle da preguraju dan bez alkohola i antidepresiva.
Opet preosetljivost, ali i ne prihvatanje realnosti i obaveza.
Ribe, ne skačite odmah na mene , nađe se i među vama po neka ''pastrmka'' . ;)
P.S. Lepa vest je da nijedna Riba nije bez novca! :D
Slučajnost? Možda, ali pre bih rekla da su rođeni pod srećnom zvezdom! 8) :arrow:

Ja jesam rodjena u znaku ribe al` se stvarno ne prepoznajem u ovom opisu.
Neznam kakve su druge ribe, al ja sam tolko zaboravna... pa to je strasno.Desava mi se cesto da parkiram auto i posle toga nikako da se setim gde sam ga parkirala;( ponekad se desi da ga satima trazim :((((((((
-mislim da su ribe takodje jako tvrdoglave
 
MaRiJa-CH:
Ja jesam rodjena u znaku ribe al` se stvarno ne prepoznajem u ovom opisu.
Neznam kakve su druge ribe, al ja sam tolko zaboravna... pa to je strasno.Desava mi se cesto da parkiram auto i posle toga nikako da se setim gde sam ga parkirala;( ponekad se desi da ga satima trazim :((((((((
-mislim da su ribe takodje jako tvrdoglave
ja sam riba i nisam NIMALO zaboravna, pamtim ko SLON.... :D
 
anakin:
tacno...samo je problem kad nemate razlog da saosecate...to je momenat kad ribe pocnu nesvesno da vuku nadole svoje partnere...
lepite se za ljude sa problemima (ne bih da ulazim u psihologiju zasto) i obozavate da trpite...
najvise mrzite saznanje da se problemi resavaju prakticno a da se u njima ne pliva do kraja zivota...
Upravo je ovakva jedna moja prijateljica rodjena u znaku riba.Tepam joj Trpeljuga.A sto je neodlucna...
 
Волим мушку рибу већ годинама, зато што је нежан, племенит, осећајан и крајње пожртвован према онима које воли... Додуше, помало је и неодлучан, али нико није савршен...
 
A kakava je kombinacija riba-rak?Grozna jjel da? ;) Osetljivo na osetljivo.Po sebi znam da smo ne osetljive nego preosetljive,na savcije probleme regujem,svaklome pomazem i na kraju mi dodje da puknem,mozda je to zbog toga sto neko pre mene rece da zelimo da dozivotno plivamo u problemima.Neodlucne do bola.Ali i postoji stereotip koji je vezan za njih da su prevrtljive,ljigave,licemerne,pa kada me ljudi upoznaju stalno mi pricaju ti riba?Ma neeeee....Tvrdoglave jesu,da ne pricamo da kada su povredjene pre bi umrle nego se zalile,dobro pricaju,ali su za svoja osecanja potpuno zatvorene...ma koga nesto zanima nek pita,moglka bih do sutra koliko znam o njima :lol:
 
Imala sam decka koji je bio riba i koji je prema svima drugima bio strahovito zatvoren i tajanstven.Klestima su trebali da cupaju reci iz njega i uvek se predstavnjao u stilu namcora,maco mena,kao hladan i nedokuciv a u stvari je bio kad je sa osobom u koju ima poverenje jako nezan,pazljiv,brizan,predusretljiv,obziran.Muskarci ribe su divni ali je tesko pronaci kanale da se dopre do njih.Ne svidja mi se sto su u nekim stvarima povodljivi i prepustaju odluke drugima iako im se odabir ne svidja jer im je tako lakse nego da oni odluce o necemu i odgovornost nije na njima.
 
i ostali znaci su osetljivi pa se ne vuku po podu ko sline i prave od svoje osetljivosti predstavu...
tako da je riblja osetljivost prilicno precenjena...
mislim da su ribe pre slabi karakteri a to nazivaju osetljivoscu...
 
anakin:
i ostali znaci su osetljivi pa se ne vuku po podu ko sline i prave od svoje osetljivosti predstavu...
tako da je riblja osetljivost prilicno precenjena...
mislim da su ribe pre slabi karakteri a to nazivaju osetljivoscu...
...a NE sinko, GRESIS...
kada govorimo o osetljivosti "riba", vise se misli na njihovu saosecajnost, a to nikako nije precenjeno, i nikako ne moze biti lose, narocito ne za vas koji niste ribe, a imate tu srecu da su vam bas oni prijatelji.... ;)
 
Strela:
Волим мушку рибу већ годинама, зато што је нежан, племенит, осећајан и крајње пожртвован према онима које воли... Додуше, помало је и неодлучан, али нико није савршен...
he, sta dodati... :) dobro poznajem samo jednu Ribu i definitivno nije ljigava :)
 
bio sam sa jednom ribicom/strelcem... simpa... hmmm... radna.. umetnica u krevetu... (drugo mesto) komunikativna... ali ipak slaba da istera ono sto je potrebno... nazalost... a i dala mi korpu na malo budjav nacin pa sam mozda pristrasan... ipak mislim da bi istina bila bolja...
 

Back
Top