Savage garden

Zar to nije sound garden? Cula sam to the moon and back, bass je dobra, bila mi je omiljena pesma kad sam imala oko 5 godina. I oni imaju jos jednu exxtra pesmu ne znam kako se zove pustaju na kosavi
 
Sweet_Jane:
Zar to nije sound garden? Cula sam to the moon and back, bass je dobra, bila mi je omiljena pesma kad sam imala oko 5 godina. I oni imaju jos jednu exxtra pesmu ne znam kako se zove pustaju na kosavi
Black hole some?
Ako jeste i ja tu pesmu obozavam. Takodjer je cuo dok sam bio bass mali. Ma super je grupa.
 
1. Black Hole Sun
2. Sound Garden i Savage Garden NISU ista grupa
3. Najpoznatije pesme grupe Savage Garden su To The Moon And Back, Truly, Madly, Deeply (I wanna stand with you on a mountain, I wanna bathe with you in the sea, I wanna lay like this forever until the sky falls down on me) i I Want You (ooh, I want you, I don't know if I need you, but ooh, I'd die to find out...)
 
ludo dete:
1. Black Hole Sun
2. Sound Garden i Savage Garden NISU ista grupa
3. Najpoznatije pesme grupe Savage Garden su To The Moon And Back, Truly, Madly, Deeply (I wanna stand with you on a mountain, I wanna bathe with you in the sea, I wanna lay like this forever until the sky falls down on me) i I Want You (ooh, I want you, I don't know if I need you, but ooh, I'd die to find out...)
E steta. Hvala sve jedno.
 
Aaaah... tako su komercijalni!!! Da ja nemam šta da kažem po tom pitanju!!! Ali ona najgora komercijala !!!
AAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!??????!?!?!??!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!????!1
 

Back
Top