Banje u Srbiji

Pricali su mi o Sokobanji dok nisam prvi put otisao a sada......
d015.gif
uvek
 
:(Imamo mali problem sa pronalazenjem smestaja u Soko banji. Trazimo iskljucivo hotelski smestaj u renoviranim delovima hotela za sledeci vikend, i koliko smo do sad saznali to su samo Zdravljak i Sunce. U Zdravljaku rekose da mesta nema do 30.06 a niko se ne javlja ni na jedan telefon hotela Sunce. Zna li neko da li taj privatni hotel jos radi ili je promenio br. telefona?!:dontunderstand:

Radi se o tome da samo hocemo da prenocimo, te se ne bi mlatili ni po kakvom privatnom smestaju a za ostale hotele, sem ova dva naidjosmo na vrlo vrlo losa iskustva, tj da su oronule rupe. Ako nista ne nadjemo ne gine nam Nis i pronalazenje hotela tamo, pa ako neko ima preporuku i za to, svaka je dobrodosla.
 
E da Sunce ne bih preporucila bio je neke godine zatvoren, zatvorila ga sanitarna, bila deca na rekreativnoj nastavi doila trovanje,pre dve god. nije radio.

Moravica se nalazi iznad njega.
 
Imas Moravicu koja ima odlicnu lokaciju i pristojan je.

OK, probacemo, ako kazete da je u redu za prenociste.
Zimus smo u februaru bili na Tari u hotelu "Omorika", koji je isto star i prilicno pohaban, ali vidi se da se osoblje trudi da popravi sto god je u njihovoj, ocigledno ogranicenoj, finansijskoj moci- bio je sasvim prihvatljiv.
Dakle, ne mora nista luksuzno, ali ni razvaljena kupatila u nabijenim oronulim sobama... To ume da pokvari vikend, bas zato sto nema mnogo vremena... :confused:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Колико ја знам, у Сокобањи нема новијих хотела, али зато има потпуно нових комфорних, опремљених, приватних апартмана по цени од 30-40 евра.

За ручак препоручујем ресторан Жупан у Јабукару, храна је изврсна, а и цене су прихватљиве.

Уколико изаберете хотел везани сте за време оброка, а у Сокобањи је права штета имати такву врсту ограничења.
 
da li neko zna da li u Vrujcima ima neki novi hotel. cula sam za neki , navodno, sagradjen prosle godine,ali ne mogu da nadjem kontakte. ne mislim na novi kompleks gde su bazeni, tamo su bili samo novi lepi bazeni, a smestaja nije bilo prosle godine.
molim vas za preporuku, hvala
 
hvala ti
lepo izgleda, mad je velio za ono sto ja trazim.

mada, meni treba smestaj za starijeg gospodiona, a i trebalo bi da ima polupansion. bice sam ili sa jos jednom osobom.

stari hotel ne zeli jer je veoma ruzan smestaj.
hvala
 
Ako tražiš nešto u stilu Vrnjačke Banje i sličnih,ne skreći prema Ljigu nego produži ka Ravnoj Gori.
Možda nije loše tamo otići ako hoćeš da se naspavaš k'o medved ali banja ko banja ti ne nudi skoro ništa...obično selo...ako se tamo zatekneš autom po nekim njihovim sokacima (većina neasfaltirana) i uhvati te kiša,izađi iz auta i kreni peške jer tada ti delovi izgledaju kao Bangladeš u doba monsuna :otkacio:
Inače cene su kao što je napisao Psiholog kao na Ibici...preterali su do koske.
 

Back
Top