Sljiva

Snezna_kraljica

Domaćin
Poruka
3.730
Da li volite da vam partner ostavi sljivu na vratu, ili to smatrate klinackim?
Da li volite da ostavljate sljivu?
Ako je vec "steknete", na koji nacin je krijete, ako je uopste krijete?


Oduvek mi je bilo zanimljivo da gledam violiniste ili violiste, cija sljivica potice od visesatnog vezbanja... :D
 
Snezna_kraljica:
Da li volite da vam partner ostavi sljivu na vratu, ili to smatrate klinackim?
Da li volite da ostavljate sljivu?
Ako je vec "steknete", na koji nacin je krijete, ako je uopste krijete?


Oduvek mi je bilo zanimljivo da gledam violiniste ili violiste, cija sljivica potice od visesatnog vezbanja... :D

pa sve su "sljive" stecene s'ljubavlju
ja volim da grizem...:lol:
a nisam nikada imala ni jednu sljivicu
 
meni se to uvek slucajno desavalo.
jednu sljivicu sam stekla, a ukupno tri ostavila. sve slucajno.
a ovoj mojoj je trebalo citavih 7 dana da se zaleci. sva sreca, pa je bio januar...
 
bobba:
pa sve su "sljive" stecene s'ljubavlju
ja volim da grizem...:lol:
a nisam nikada imala ni jednu sljivicu
Ne znam sa koliko ljubavi su mi neki ostavljali šljive, samo znam da sam ja njima šljive pravio sa uživanjem, ali bez ljubavi!
Ovde se verovatno misli na "cmok-šljive", bilo je i toga...mali plavetni oblačići po vratu...
 
ggolub:
Ne znam sa koliko ljubavi su mi neki ostavljali šljive, samo znam da sam ja njima šljive pravio sa uživanjem, ali bez ljubavi!
Ovde se verovatno misli na "cmok-šljive", bilo je i toga...mali plavetni oblačići po vratu...

ju tebe gollube kako covek da ugriza za to plavo perje...........;)
 
Snezna_kraljica:
Da li volite da vam partner ostavi sljivu na vratu, ili to smatrate klinackim?
Da li volite da ostavljate sljivu?
Ako je vec "steknete", na koji nacin je krijete, ako je uopste krijete?

Pa sad dal volim... ne mogu reci da volim, pa sad da je stalno imam... ali ako se pojavi s vremena na vreme neka, s opravdanim razlogom, a ne nekim isfoliranim (ja sam opasna riba fazonom)... onda da neka je... i ne bih je krio. Sto da je krijem nek vide ljudi koliko se volimo :)
 
tajson7:
Po meni je šljivica na vratu način da devojčica "zapiša" svog dečka. To mi je išlo tako na nerve.... ne mogu rečima objasniti...

Pa nije to svojstveno samo devojkama. I decaci isto znaju da smore sa sljivama.
Ja isto mislim da je to bas onako klinacki kao sad neko pola sata ti bali po vratu da bi se videla sljiva, krajnje promisljeno, bez strasti, bez spontanosti, to je bas glupo.
Ali onako, u nekom zaru, ako te neko malo jace stegne, pa ostane neka modrica, naravno ne vrat da ti stegne( ima klaustrofobicnih), ja to volim, i posle se ne ljutim ;)
 
Snezna_kraljica:
Da li volite da vam partner ostavi sljivu na vratu, ili to smatrate klinackim?
Da li volite da ostavljate sljivu?
Ako je vec "steknete", na koji nacin je krijete, ako je uopste krijete?


Oduvek mi je bilo zanimljivo da gledam violiniste ili violiste, cija sljivica potice od visesatnog vezbanja... :D

Ne nikako nikad
 
Zamisli..svi vide i jos broje..2..3..5..8..ha,ha.:wink: .Salim se..Glupo mi je to i klinacki ..siznula bih kada bi mi to uradio..:p
 

Back
Top