Sljiva

Snezna_kraljica:
Da li volite da vam partner ostavi sljivu na vratu, ili to smatrate klinackim?
Da li volite da ostavljate sljivu?
Ako je vec "steknete", na koji nacin je krijete, ako je uopste krijete?


Oduvek mi je bilo zanimljivo da gledam violiniste ili violiste, cija sljivica potice od visesatnog vezbanja... :D

E, meni je ovo uvek smetalo kod žena. Čim je zagrliš da joj pokažeš koliko je voliš a ona - sva plava....
 
jednom mi je u gostima bila neka rodjaka klinka..imala je 14 godina....i bla,bla..u svakom slucaju mala je bila jako radoznala kako se prave sljive pa joj je neko od klinaca u ulici pokazao..kad je dosla kuci(tj kuci kod mene) bila je sva modra....ja sam se zamalo upisala od smeha..pravila je sama sebi sljive...:-)....degenski,al....kao da nauci...
a tek kad ju je moja mama(njena tetka) pitala sta joj je to..a ona jadna se pogubila:kao udarila se....al smo je zezali tih dana....verujem da nikad vise nece imati sljivu:-)
a stvarno ne znam zasto mi ovo palo na pamet.....uh..tek sad videh koliko je sati..mozda to objasnjava sto sam ovo pisala:-?:-) : :roll:
 
Snezna_kraljica:
Da li volite da vam partner ostavi sljivu na vratu, ili to smatrate klinackim?
Da li volite da ostavljate sljivu?
Ako je vec "steknete", na koji nacin je krijete, ako je uopste krijete?


Oduvek mi je bilo zanimljivo da gledam violiniste ili violiste, cija sljivica potice od visesatnog vezbanja... :D

Nikada je ne pravim niti volim da mi je prave..
 
Snezna_kraljica:
Da li volite da vam partner ostavi sljivu na vratu, ili to smatrate klinackim?
Da li volite da ostavljate sljivu?
Ako je vec "steknete", na koji nacin je krijete, ako je uopste krijete?


Oduvek mi je bilo zanimljivo da gledam violiniste ili violiste, cija sljivica potice od visesatnog vezbanja... :D


Zene vole kad im tip ostavi jaja na vratu, a sljivu na guzi.:lol:
 
Ja ne volim da pravim sljive i samo sam jednom napravila,a inace je imam ponekad,mada je bolje kad nije na vidljivommestu...Pokusaj korektorom da je sakrijes,ako mozes...
 

Back
Top