Muska kozmetika?

shta su sredstva za odrzhavanje higijene a shta kozmetika????....

sapun ti je kozmetika??...

yeap chist luxuz if u ask me...

ne znam ja koristim regenerator za kosu...to je kao ono shto nije osnovno...
 
Sapun Fa plavi , dezodorans ADIDAS , parfem TIME CAPSULE , after shave STR8, stick new red STR8 , gel za kosu TAFT crveni , gel za ciscenje lica , krema za lice sa krastavcem i cajevcem , intima gel za tusiranje Nivea , krema za ruke sa djumbirom , sampon WASH & GO , gel za tusiranje INTESSA ili NIVEA for man , zubna pasta SIGNAL .... enough from me !!!
 
Probao sam ove šašave, biljne, neškodljive, ekološke, *****-li-ga-koliko-zdrave-bez-hemikalija dezodoranse koji mirišu totalno šššš, na suvo se natrljaju, ne osećaju se ništa a počinju da mirišu tek kad se oznojiš. Mnogo dobra fora.
 
sto se tice mene vjerovatno vishe od pola zena...morash zeni pokazati da si bolji od nje jer si onda donji...opustish se malo i odma si zayebao zivot...pri tom mislim i na odjecu i sl stvarchice...
 
Jbg , ako će te već da koristite kozmetiku , onda radite to full.

Znači, kreme za ruke, noge, lice,
Brijaći pribor, za lice, za telo, after shave, depilator sredstva, električna , hemijska,
Mitiser program, ili sredstva za fleke....
Farbe za kosu....30+ ...nisu iste za muškarce i za žene. Tetka mi kaže da postoje dva , tri mesta gde se prodaju farbe za muškarce...pošto oni imaju pepeljaste nijanse uglavnom...
Alkaloidi za regeneraciju korena kose....da ne oćelave , čujem da neki alkaloidi pored ojačanja korena vraćaju i prirodnu boju kose....tako da blago osedeli mogu da reše problem....
Ne znam da li je kod nas često , ali kažu da i muškarci imaju celulit, pa onda neko sredstvo i za muški celulit...
Gel, lak za kosu , vosak, pena, ...što spada u frizure pomagala....
Onda nos, uho, jabučice depilatori....
Kremice za djoku.
Parfemi za jaja.
Puderi za sportiste.
Losioni za dubinsko rashladjivanje ili zagrevanje....
Da, mindjuše za uho, bradavicu......
Etarska ulja.
Tatoo, trajni ili privremeni.....
Sve je ovo muška kozmetika.....
 
dakle sapun je definitivno kozmetika...ne znam ja nekako kreme parfeme i slichno dozhivljavam kao kozmetiq...a sapun kao sredstvo za higijenu...nalik onoj technosti za sudove...samo je ovo za ruke...misim ruke moramo prati right?...a kozmetika je neshto shto ne moramo?...tj nije neophodno...ok sad mozhe neko retji hej ali nije neophodno ni ruke prati...a ja tju mu retji esherihija...
qpke i nisu neophodna nuzhnost...dobre su zaista lepo mirishu i verovatno neshto neguju kozhu al one su opcionalne...danashnji chovek ne mozhe se zamisliti bez sapuna...tako da ne mogu te dve recimo stvari da trpam u istu kategoriju...
 
Ajd sad iskreno kazite da li bi vas sve vise volele vase devojke da ste lepi, obrijani, namirisani, ocesljani,okupani, da ste jednostavno higijenski bezopasni?
Ako ste vec nesto od ovog prilozenog sigurno vam netreba samo sapun!
 
Ne znam sta muskarac treba da ima od kozmetike,ali ja imam...
(preskocicu sapun i shampon...to se podrazumeva,jel? ) ...dezodorans vise vrsta (imam oziljak ispod leve mishke od pre 15ak godina koji zestoko reaguje i dan danas na neke dezodoranse),uglavnom Adidias,krema za ruke (po potrebi) Nivea, krema za lice po potrebi (moze Pound's),aftershave (i pena) Gillette,gel za tusiranje (uglavnom Adidas,mada moze i neki drugi koji je dobar),neki parfem,toaletna voda...to je to...***** li ga. Ne koristim sve od jednom,ali kad sta zatreba. :D:D
Sapun koristim kad bas moram :lol:
 

Back
Top