Web dizajn // kreativnost

streetspirit

Zainteresovan član
Poruka
167
Pozdrav svima.

Nazalost za sada sve sto sam gledao I sta su ljudi stvaljali kao svoje radove po raznim forumima, su uglavnom dosta standardni HTML sajtovi, u najboljem slucaju sa malo flash elemenata.

Interesujeme da li je neko od vas radio ili razradjivao neke stvarno kreativne interactivne projekte?

Trenutno radim u inostranstvu, I razmatram opciju da na par sledecih porjekata koristim freelancere iz srbije. Najverovatnije samo za web dizajn i animacije, programiranje bi radili lokalno posto bi bilo dosta integracije sa raznim ucesnicima na projektu. (npr. SMS content providerima).

Tako da bih vas zamolio da postujete svoje kreativne radove, I ako je moguce kratak opis.
Kakav je zadatak bio postavljen, koje je bilo vase resenje tog zadatka i zasto ste resili bas tako a ga uradite.

Unapred hvala!
 
Moj najkreativniji poduhvat je bilo pravljenje spomenar foruma krstarica pod nazivom "Generacija 2005 " :)
Nazalost taj projekat nije nikad doradjen do kraja mada zaista planiram da i to uradim.
Evo link za to, samo da napomenem da ima oko 1.6MB da se ucitava i posle jos dva kraca filma, jedan je kad se klikne na Astroditu a drugi na Fathera .
Da zaista cu jednog dana i to zavrsiti obecavam.

To je bio moj nivo u animaciji krajem prosle godine u medjuvremenu sam svega nesto malo napredovao mnogo vise vremena sam posvetio PHP-u ali kad bi Flash mogao da se naplati (u periodu odmah) rado bih mu se posvetio :)

http://www.zodumil.net/krsta/
 

Back
Top