Kako mirise vasa devojka...

chovek=zhivotinja...uzbudjuje me miris przhenja palachinki...klope inache...

ne znam to za devojke totalno sam neisqsan...
al u qtji mog jednog drugara se osetja neki specifichan miris...posle 20god udjem kod njega i isti miris kao kad smo bili klinci...valjda svaki dom ima taj neki shmek...
 
Shalala:
koji miris(i) vas uzbudjuju?
da li vas nekad neki miris podseti na nekoga?

Volim da se nagnem i pomirisem poklopac nekog parfema, dezodoransa, sapuna itd, ili jos bolje, namirisanu devojku ili prolaznicu na tren, ali iole duze pichenje impulsa od receptora sluznice nozdrva nervnim putevima ka mirisnom mozgu me psihicki zamara.
U zatvorenim prostorijama to ume da bude pravo mucenje. Slicno kao sto iznosim sat pred spavanje jer i tik-tak zvuci umeju da iscrpe coveka.
Ali ajde, da ne ispadne da mislim samo na sebe, istrpeo bih sve te bocice i limenke, medjutim pored toga sto smetaju meni, stete i ozonskom omotacu(sto si ti shalala svakako znala a ipak otvorila temu kojom popularises ubijanje naseg zastitnog omotaca, probaj da ukljucis malo shiru svest u svoje postupke), a sa tim nema shale, tako da definitivno nemate moju podrsku za prskanjem...

Ne uzbudjuje me ni jedan miris, smatram ih ne samo nepotrebnim vec i stetnim. Naravno, znam da je devojkama jako bitno da muskarac lepo mirise, ali taj podatak moju odlucnost ne dovodi u pitanje.

Dok shetnja prirodom, i svi oni mirisi biljaka, vode, planinskog vazduha me opcinjuju, prepustim se, nebitno sto sam alergican na polen, dolazi do kijavice, ali nema veze i dalje je dobro oh, kakva ekstaza, ljudi vratimo se prirodi....

Da li me neki miris podseti na nekog? da desava se...
 
Dosadnooooooooo!
Bas me zanimalo sta vi muskarci pisete na ovu temu, pa sam se razocarala odgovorima. Mislila sam da treba da odgovorite na to u smislu kako mirise vasa devojka kad je bez parfema (podrazumeva se - sveze okupana), dakle, miris njenog tela, onako 100% od Boga datog...
Ja volim kad osetim miris muskarca bez parfema (podrazumeva se - da je cist, u smislu higijene) i kad tada proradi ona prava hemija... To je valjda ono pravo, kad vas uzbudi Ona - od Boga data, a ne njen parfem. Uzgred-budi-receno, treba da znate da jedan isti parfem ne mirise isto na svakoj kozi, bas zbog te individualne telesne hemije.
 

Back
Top