50%OD ZARADE

blackidol

Početnik
Poruka
33
obratite paznju radi se o internet konekciji brzoj besprekornoj na koju imam non stop pristup svaki radni dan ali ne znam jos nacin da je iskoristim na pravi nacin da bih dosao do novca pa zbog toga trazim nekog ko to zna da radimo zajedno svaka ideja je dobro dosla I svako sa idejom koja uspe da se realizuje u poslovne svrhe ima sanse da deli sa mnom 50 % od ostvarene zarade
 
Serijski_Ubica:
E, sve mi se čini da se onaj Figaroo registrovao sa vishe nickova i sad spamuje :)
Ima li neko Kulirazin ili Sizifov br mobilnog ?? :D
Decko nije nikakav Figaro a ponuda je sasvim o.k ja samo trazim ideju za posao Prema tome zasto ti mislis da je ovo Spam nije nikakav multilevel ili zarada na netu .
 
Cekaj. Ako sam te dobro shvatio. Ti nudis da neko tebi smisli ideju kako da zaradis preko neta a ti ces u znak zahvalnosti za njegovu ideju mozda da mu da 50% :lol:
hahahhahaha
genijalno. Prvo onaj sto prodaje torrete sad i ti, stvarno se ovde svasta moze procitati :lol:

btw samo da ti skrenem paznju na jednu malu sitnicu.
Cim si ogranicio vreme znaci to radis sa posla. E da bi svi ti programi za zaradu novca mogli da funkcionisu i da ti nabacuju pare moraju non stop da se koriste.Znaci nije fora samo ukljuciti net nego svakih dvadesetak sekundi otvoriti nov link, mrdati misem non stop i tako ,Sve se proverava cim se nesto ne desava momentalno stane davanje novca. Eto cisto da znas da se odlucis posao ili mrdanje misa odlucite sami :lol:
 
Ma hoce covek da nesto skida sa neta pa da valja ali ne zna sta i kome da valja i to u radno vreme (mala plata). Pa prodaja torrenata je trenutno aktuelna pa probaj nek dil sa figarom decko je pun ideja.
 
Ma daj bre ljudi ,mora da postoji nesto,nije sve u valjanju..Ajde da preformulisem pitanje ima li neko ideju kako doci do nekog dodatnog posla ?Toliko sam trazio nesto da radim u slobodno vreme a to je od 16 pa na dalje i vikendom ceo dan ****** nista ne mogu da nadjem...Ima i drugi tu problem ja sam prijavljen na jednom mestu tako da to mora da bude honorarno
 

Back
Top