Campers cipele

svidjaju mi se kupila bih ih da imam stabilne prihode mada nekad kupujem bez veze stvari i ako ih nemam :I prihode mislim nemam stabilne. valjda necu
ne znam mozda ih i ne bih kupila one neke ekstravagantnije to treba uklopiti
ne znam, ali svidjaju mi se:) kolko sam videla
 
Ja imam čizme od ove prethodne zime, kukala sam za njima ovde na forumu:lol:
čekala sam sniženje i onda su bile jefitnije 60% i kupila sam ih. Najlepše čizme koje sam ikada imala, i što je još lepše, ne nosi ih pola grada:p
 
također jedan groopie campers-a:p
zaista su fenomenalne!!!
otkrila sam ih slučajno pre 10ak godina...
obožavam njihove modele...a o udobnosti...
odlične.vrede svaki dinar!!!
 
loode žene gotova robija...
Ja ušla onda kad je kvinsi rekla da je kupila čizmice i izašla s blagom jezom brrrrrr, mnogo su skupe, mnoogo - ne znam da'l vrede al' ja nisam baš toliko vredna da mogu sebi da priuštim neke take :wink:
 
Da, cene su totalno neralne, pa ja zato čekam sniženja. Tako ću i sandalice da kupim za sledeće leto:lol:

Moje čizme su i na sniženju bile duplo skuplje od neke prosečne cene.
 
... i to ako ti neko proda broj kartice tuđe :lol:
al' kolko sam čula ne može više tako da se krade, navodno zovu vlasnika dotične da potvrdi transakciju... Al' bilo loodo ono vreme kad je moglo - mom bivšem njemu stigla katana, zamisli tek kamper kak bi stigo... ehhhh
 
Odlicne su! Kada sam kupila prvi (i za sada poslednji - skupe su) par, nedelju dana sam se smejala koliko mi je bilo fino u njima - neverovatno su udobne, a o bojama da ne govorim - svoju zutu cipelicu sam svima gurala pod nos i terala ih da priznaju da nikada nisu videli nesto tako lepo :)
 
e, pa sad....ja mislim da za to što nude(nema bole none od štapaciranja, jako dugo izgledaju kao nove) nisu skupe.
ja isto vrebam sniženja.
napolju ako imaš sreće kupiš i za 50 jevreja:p
inače lično mislim da 100 za dobar par nije puno!
(nemam puno obuće, nisam pomodar, pa mi normalno da platim i do 200 za par)
 
pajamaca:
e, pa sad....ja mislim da za to što nude(nema bole none od štapaciranja, jako dugo izgledaju kao nove) nisu skupe.
ja isto vrebam sniženja.
napolju ako imaš sreće kupiš i za 50 jevreja:p
inače lično mislim da 100 za dobar par nije puno!
(nemam puno obuće, nisam pomodar, pa mi normalno da platim i do 200 za par)

Ma, cena je relativna - ako imas loovu, onda nije skupo, ako nemas - jeste :)
nego, da mi je znati koje je to inostranstvo u kom su kamper cipele 50 evrica? Meni se cini da su u beogradu jos jeftinije nego na drugim mestima...
 
muvalo:
Odlicne su! Kada sam kupila prvi (i za sada poslednji - skupe su) par, nedelju dana sam se smejala koliko mi je bilo fino u njima - neverovatno su udobne, a o bojama da ne govorim - svoju zutu cipelicu sam svima gurala pod nos i terala ih da priznaju da nikada nisu videli nesto tako lepo :)
Jesu to one sa zute sa strafticama?
 
Ne, ove su skroz jednostavne, zuti antilop, imaju kaisic, savrsen oblik, savrsen djon (sirova guma), jednostavne a nezamislivo lepe :)
Htedoh da napisem da su te cipelice moja najveca ljubav al' na vreme shvatih da je bolesno :)
 

Back
Top