Jedno toplo-hladno pitanje

G

gosca30

Gost
Da li se svi muskarci pale na zenske "igre"
toplo-hladno?ili samo oni manje zreli.Nekakvim slucajem on mene dozivljava kao tajanstvenu i kao da sam cas topla,cas hladna i kaze da mu se to jako svidja.Nista od toga ne radim namerno,vec se i sama presipitujem sta cemo dalje i kako.Zanima me jel muskarci inace to vole,kako,zasto?Hvala
 
Po meni svaki decko voli malo misterioznoje devojke koje mu nece odmah na pocetku reci sve u jednom dahu,vec koja ce ga malo drzati u neizvesnosti...tj. priredjivati mu toplo hladne reakcije.Svakom decku pa i devojci koja moze da drzi svog partnera pod totalnom kontrolom,i cije su veze samo hladne ili tople vremenom dosadi.Uvek nam treba nesto u vezi sto ce da nas drzi skoncentrisane na partnera.
 
Lusy Lusy:
Po meni svaki decko voli malo misterioznoje devojke koje mu nece odmah na pocetku reci sve u jednom dahu,vec koja ce ga malo drzati u neizvesnosti...tj. priredjivati mu toplo hladne reakcije.Svakom decku pa i devojci koja moze da drzi svog partnera pod totalnom kontrolom,i cije su veze samo hladne ili tople vremenom dosadi.Uvek nam treba nesto u vezi sto ce da nas drzi skoncentrisane na partnera.
lupi...i za divno cudo ostade ziva
 
ne znam, smishljene fore me smore, oma, obichno su providne... nishta mi nema lepshe kad je neko prirodan, pa i nek je smotan zbunjen, nebitno... a koliko je otvoren zavisi od karaktera, pa sad ko shta voli, moze i jedno i drugo da bude zanimljivo...
 
A evo sta bi stvarno rekla na ovu temu ili bilo koju drugu: Nemam pojma sta da ti napisem,ni ja ne bi znala sta bi da sam na tvom mestu jer i kako bi... To ne moze da se nauci iz predhodnih veza ili drugih ljudi jer smo svi razliciti i ne volimo svi iste stvari...ono sto se svidja tvom sadasnjem decku mozda se nece svideti sledecim i sve ces morati da radis ispocetka... i svo nase trabunjanje ti nista ne znaci...jer niko se ovde ne moze uvek sto posto sloziti,svako od nas razmislja i voli drugacije.Srecno
 

Back
Top