zena u teretani

Ja sam u teretani prvi i poslednji put bio pre vise godina. Kada sam video kakvi se balvani i bolesnici tamo okupljaju pobegao sam glavom bez obzira.
Secam se da je tada bila neka riba u teretani sa dobrim dupetom,pa se nesto guzila unaokolo...a ovi papani se palaili pa dizu MILION tona iz bencha.
Moze covek tamo i fino da se nasmeje. :lol:
 
c.c. Gladiolice.. gde ti zhivi$ :)

Padne mi na pamet da hoce da skine stomak, guzu i butine po$to obichno zato dolaze, a i odmah se vidi po njoj zbog chega je do$la. One vitke dolaze da ostanu u formi i da se jo$ malo zategnu. Neke jednostavno posecuju GYMove zbog rekreacije i celokupnog zdravlja.. ima raznih motiva
 
Ne viđam ih po gradu, one valjda izaze samo u teretanu, ili na neka mesta..hmmm..
Tamo gde sam bio, u toj teretani, čini mi se da je više žena nego muškaraca, ili je taj broj približno isti. Ne mislim ništa o njima, vidim da su ili utripovane, u smislu da sve žive programe probaju, ili su masne i uzalud bacaju novce na zagušljive prostorije.. : o )
 
Uglavnom dolaze na mesec dana pred more sa nadom da će uspeti rapidno da promene svoj izgled za minimalno vreme i uz minimum truda, a to naravno ne može da bidne.
Ali ima ih i koje idu po celu godinu i stvarno su uspele nešto da urade od sebe.
U tom slučaju podržavam Mareta.
Svaka im čast za uloženi trud i strpljenje.
big_smile.gif
 
Неке јуре фрајере, неке мало позирају (што је ОК за вежбање...боље типовима ради тестостерон:lol: ), неке дођу на 2, 3 тренинга, па се сморе, некима је то начин живота.

Знам једну која диже 70 из бенча...при том је риба и по...мислим има мишиће...али је женствена за медаљу и врло складно грађена...енормно ебозовна...8-)
 
gladiolica:
Muskarci sta pomislite kad vidite devojku u teretani?
Sta je prvo sto vam padne na pamet:"Vidi je ova..." ili nesto tipa:"Svaka cast!"???

Pa uvek kazem DOBAR DAN dobrodosla !!!!:lol: :wink:

Pa vecina teretana su sad kombinovane musko-zenske i sasvim je normalno da vidis devojku u teretani !!!!:!:
 
E lepo je to, uvek sam se divila Lindi Hamilton u Terminatoru 2 kako u ludari radi zgibove...ma nema sanse...dosadno ubija...ne znam sta je gore aerobik ili teretana ili trcanje...mada sam malo agresivna, mozda bi ipak trebalo malo da se izduvam...e jedino mi je bilo dobro kad sam isla na onaj wing chun ili kako vec se pise...lepo smo se mlatili...
 
Volim sport, cak sta vise to je moj necin zivota.Perferiram aerobik jer odrzava u kondiciji.Ne volim step jer me smara, vise mi odgovara klasicni posebno kondicioni deo.teretanu posecujem takodje ali slabije.Teretana ja samo za oblikovanje a aerobik za oblikovanje i kondiciju.Imam drugara koji ide redovno u teretanu godinama, izdefinisan je bruka, nema misica na telu koji mu se ne vidi ali kada ode samnom na aerobik nema sanse da ga odradi do kraja.
 
ima razlicitih muskaraca i naravno razlicitih misljenja> oni normalni istripuju vidi ovu, teretana nije za zensko, jer umesto da izgubi salo ona ga u teretani pretvori u misice....ali po lokalnim teretanama su uglavnom pacenici koji odlepe kada vide ribu+tako se onda i ponasaju:roll:

za devojke postoje teretane sa namenskim spravama.....i tu je muskarcima ulaz zabranjen/ne znam za pedere????/.....mada su najbolje aerobne vezbe u trajanju preko 40 min.
 
a zasto muskarci idu u teretanu?
da skinu pivski stomacic
da smugnu od nezadovoljne zene koja stalno zvoca
da nabaci koji misic da bi nabacio neku zensku jer na mozak ( u kojem i nema tako puno) se nijedna ne pali

vidis, vama ne trebaju mjesane teretane....vi niste za to dorasli...svi vi koji trazite razloge....
 
Lucca:
Imam drugara koji ide redovno u teretanu godinama, izdefinisan je bruka, nema misica na telu koji mu se ne vidi ali kada ode samnom na aerobik nema sanse da ga odradi do kraja.


:lol: :lol: :lol:

To je zato sto se na spravama jaca, misici dobijaju na snazi, aerobne vezbe daju kondiciju, a treca stavka je fleksibilnost. A sva tri cine dobru formu. :)
Licno ako ne mogu da pretrcim 10 km bez ikakvih teskoca, osecam se ko budjavitis.:lol:
 
divlja:
:lol: :lol: :lol:

To je zato sto se na spravama jaca, misici dobijaju na snazi, aerobne vezbe daju kondiciju, a treca stavka je fleksibilnost. A sva tri cine dobru formu. :)
Licno ako ne mogu da pretrcim 10 km bez ikakvih teskoca, osecam se ko budjavitis.:lol:


znam to mi je vise nego poznato, zato i perferiram aerobik
thumbs.gif
 
Danas sam video u gradu Mariju Srećković-Savić, onu našu šampionku u fitnesu, a bogme dobro se kotira i u svetu i šta reći...
Savršeno.
Ali ona je izjavila da već 10 godina jede isključivo po tablicama za ishranu i da nikada uveče nije pojela ništa slatko.
Znači nije sve u teretani. ;)
 

Back
Top