vangog kao nobelovac

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
a ne evo stvarno ,, zar nije cd razoran ,, ja sam se navukla , tako takticki osmišljen ,, sa svakom pesmom punom preplitanja zvukova gde prosto jedna nota željka drugu da naidje i taman kada osetiš najviši nivo vibracije u želji sa sledećim žešćim ritmom ,,, on se pojavi u izvodjenju drugog instrumenta ,,, joj kad bi samo pronašla jednu manu ,, ali jok sve je tako savršeno da sam ljubomorna na stvaraoca ,, neka živi večno
 
ja ih nesto ne volim.bre...
jel mi to omogucava dalje postovanje na ovoj temi ili da zauvek odem?

ok..samo nemoj da koristis zreli paradajz...fleke se tesko skidaju.

ni breskve.
 
može i sintetika jel?? ma videla sam reklamu ali neću iz inata zbog onih veselih bakica koje se vesele kada im nestanu fleke ,, baš volim fleke ,, još kada se odomaće pa nekako imaš osećaj da su TVOJE ,,, trag načina života ,, a najdraže su mi rupe od žara sa cigarete ,,, a ??? jel imaš sredstvo protiv toga a ????
 
imam..zove se TACNA to koristim kad jedem breksvu :) ali ono ponekad pustim da mi curi niz bradu pa se posle pljusnem na pumpii u dvoristu :)

a jel ti smetaju one dlakice od breskvi kad ti se nalepe i peckaju?

ja breskve perem veoma dugo.
osim ako nisu one bez dlakica..
 
joj ubode me covece ,,, ja se jezim na dlačice ,,, ali zato ih jedem odma posle pranja dok su još vlažne dlačice-što će reći- slepljene ,tada se najmanje osećaju ,,, ej bre ovo je tema o van gogu ,, eh vragolasta vragolasta
 
sta mislis,zasto je odsekao uvo?
ja mislim da je bio otkacen...no..

jesi znala da se greskom misli da su autisticari natprosecno inteligentni i da se tako misli zahvaljujusi filmovima..oni su naprotiv potprosecno inteligentni,prakticno zaostali.,.,,neznatno,
 
Partibrejkersi, Obojeni Program, Generacija 5, YU Grupa, Van Gogh, Disciplina Kichme, Riblja Chorba...







politi benzinom

zapaliti

pobacati u septichku jamu

i preliti negashenim krechom


izvinjavam se ako sam nekog izostavio
 
koj bre misli da su atustični ljudi iznad proseka ??? možda imaju neke druge motoričke ili matematičke sposobnosti ali inteligencija se vidi od oka ,, a pravi vangog LUD nego sta ,,, mada znala sam jednog koji imao potrebu da sebi nanosi bol i mislim da to ima neke veze iz prošlosti ,, reinkarnacija nekoga ko je živeo u prošlom vremenu kada je jedini lek za bolest bila ---- pustiti krv ,,, šta misliš??
 
ne mislim da postoji reinkarnacija uopste.
mislim da smo mi ovde sada i vise nikada i da se ta energija koju ostavljamo ovdi na zemlji negde skuplja i za nesot sluzi...a da..i vazno je napredovati kao licnost se razvijati..to valjda nesto ima veze sa tom energijom.

a zasto vise ne verujem u reinkarnaciju..pazit ermin : ogranicen broj dusa !! jel da...ako se reinkarniras i menjas telo onda je uvek ista dusa...to nije higijenski
 
nisam o tome razmisljala a treba mi malo vremena.
jel hoces da se nadjemo ovde sutra pa cu da ti kazem?
mislim..jel se slazes..ili ok..ti mozes da odes a ja cu da smislim kasnije kad se vratim iz grada...bas je misaona recenica...vec sam pocela da smisljam.

nego...da li je igo definisao dusu,majku mu ...kad je dao tu definiciju..ajde ja cu da probam.
ako se slazes :)
 
ne ne ne nikako ne pokušavaj sama ,, ali opet ako probaš neka te neko drag drži za ruku ,, podrška prijatelja je blagoslov ,,, mada ako mene smatraš za elektronskog prijatelja onda to i jesam ,,, čekaj da slikam šaku pa da ti pošaljem ,,

e ja sam se tako napalila na vangoga ,, dobro ,, idi do grada ,, a ja ću ostati ovde sama kao trupac i pevaću ,,, dišem samo da bi te udahnuo ,, na na na na ,,,
 
da da tako bi sigurno izašli na naslovnu stranu novosti ,,,,, a djule bi nas primetio kao mučenike ,,, a to ne želimo ,,, a daj bre moram u najboljem svetlu da se prikažem ,,, a tebi je do zezanja buuuuuuuuu
 
ne dirajte disciplinu!!!!
van gogh, neeeeeee, nikako.
a sto se slikara tice jako zanimljiva prica je vezana za to njegovo uvo i nema nikakve veze sa kurvama pa ako nekoga zanima neka dohvati taschen-ovo izdanje i prelista ga...
 

Slične teme


Back
Top