Izbor za najmangupskiji serijski automobil svih vremena

zzzzzzz

Zainteresovan član
Poruka
115
Evo moje liste:

1. BMW "kockica"

2. Golf 2

3. Audi 80 "jaje"


U obzir sam uzeo i vozne karakteristike, i izgled, i posebnost nabudzenom izdanju, (zamislite spustenu astru karavan sa zatamnjenim staklima -uzas :-D ...) ali i profil vozaca ovih automobila, bar u Srbiji...(sve prava momacka kola :D )

Eto, ako vam se svidja fora, glasajte, predlazite...
 
Garwor:
Cale od jednog mog ortaka jos cuva dijanu iz momackih dana, platneni krov, a iznad retrovizora pise veselim crvenim slovima 'JANKO'. Kazu da je bio glavni baja u kraju...
Eeee, u moje vreme, 70-tih, 1.- BMW 2002, 2.- MINI MORIS, 3.-CITROEN SPACEK, ILI DIANA , a prolazio je i nabudzeni FICA! Ukoliko si jos imao kasetarac, stereo, sa muzikom Dugmica ... Parkiras ispred 2. ekonomske, i, biras! Mnogo su volele da izazivaju ljubomoru drugarica, sedajuci posle skole u kola da ih momak vozi do Sumatovca. 3 modela iz ove kolekcije sam imao, sa BMW om sam kasnio 10 god, i svi su izazivali paznju ciljne grupe. U to doba, sa ne mnogo automobila, momacka ciljna grupa nije imala izbor u cemu da se vozi, vec da ima da se vozi. Danas, kada svi imaju automobile, bitna je cena koja odrazava finansijske mogucnosti vlasnika( ili vlasnikovog tate), a u AUDI, BMW i MERCEDES svaka se razume. Danas glasam za ova tri modela.
 
ford mustang
( ako ce mo vec da sirimo krug )
ima sve atribute koji ga cine smekersko-mangupskim automobilom i to bez obzira na generaciju
najbolje su prva i zadnje dve evolucije ( u mom slucaju prva ili poslednja )

158.jpg
 
zzzzzzz:
Evo moje liste:

1. BMW "kockica"

2. Golf 2

3. Audi 80 "jaje"


U obzir sam uzeo i vozne karakteristike, i izgled, i posebnost nabudzenom izdanju, (zamislite spustenu astru karavan sa zatamnjenim staklima -uzas :-D ...) ali i profil vozaca ovih automobila, bar u Srbiji...(sve prava momacka kola :D )

Eto, ako vam se svidja fora, glasajte, predlazite...
Automobili koje si naveo nisu mangupski vec dizelaski , eventualno shabanski(ma to mu dodje na isto). Daleko od toga da ovi automobili ne valjaju u nekom pogledu, naprotiv -odlicni su, samo sto ja u zivotu ne bi vozio ni jedan od njih iz navedenih razloga. Sto se mene tice kao mangupski autombil moze da prodje neka alfa i bilo koji musle car( a moze i stojadain ako nemas para :razz: )
 
boban_ser:
Mini moris.
Alfe za malo prefinjeniji ukus.
Kod nas, na zalost, cak i ovde preovladjuju oni....hm... da ne imenujem. pa je tako i "perjarski" mercedes za mnoge - mangupski automobil!
sta perjarski jer znas ti kako izgleda w201 ili ga ne razlikujes od w123 koji mnogi bez razloga zovu perjarski,bez uvrede ali w201 po meni nije perjarski
POZDRAV
 
Kad_LupimLupim:
E, pa mogao si da otvoris anketu... ima ovaj forum tu mogucnost.

Anyway:

1. Golf 2, bez premca
2. BMW 3 "Kockica", da i on, al' zbog vece cifre je daleko manje zastupljen
3. Audi "Jaje" 80, nema ovaj sta da trazi medju ovom dvojicom

Ja bih josh pomenuo Kadetta Suzu i Hondu CRX.



Izvini tebra, nov sam ovde pa nisam znao da moze da se otvori anketa...drago mi je da ima istomisljenika i mnogo manje neistomisljenika. Da, i suzu su budzili, moze da prodje. Ustvari, nju ako ne sredis nicemu i ne valja. Vidim ima i fine gospode koja spominju alfu, koju ja izuzetno volim i stvarno je smekerski zavodnicki i sportski auto, ali nisam video da se neko mnogo u Srbiji usudio da je budzi,menja i arci tj da se sa njom mangupira, tako da za nase uslove i nije bas mangupski auto. Sad kad bi mi pricali tako neralno moze se spomenuti i lamborgini diablo, ali ja sam ga samo jednom video u bg-u, o cemu pricamo? A sto se tice vredjanja, voleo bih da oni koji su u tom fazonu sacuvaju te frustracije za zivi susret sa nekim zeldijem, a ne da prozivaju preko kompa (i pise se muscle, a kako se cita saznaj sam, pozdrav wasp)

posto sam ja kao zapoceo, moram i da brojim glasove, jel da?

Vodi Golf 2 u raznim varijantama
Kockica bmw na drugom mestu (na moju zalost)
Opel suza na trecem

predlozena americka kola su super, ali zbog male zastupjenosti mozda ce ostati u revijalnom delu, ali...borba traje.

Pozdrav za Acu Zdravkovica, hvala na podrsci, i moracemo i neku mecanu da ubacimo na listu, ti odredi koju
 
zzzzzzz:
Izvini tebra, nov sam ovde pa nisam znao da moze da se otvori anketa...drago mi je da ima istomisljenika i mnogo manje neistomisljenika. Da, i suzu su budzili, moze da prodje. Ustvari, nju ako ne sredis nicemu i ne valja. Vidim ima i fine gospode koja spominju alfu, koju ja izuzetno volim i stvarno je smekerski zavodnicki i sportski auto, ali nisam video da se neko mnogo u Srbiji usudio da je budzi,menja i arci tj da se sa njom mangupira, tako da za nase uslove i nije bas mangupski auto. Sad kad bi mi pricali tako neralno moze se spomenuti i lamborgini diablo, ali ja sam ga samo jednom video u bg-u, o cemu pricamo? A sto se tice vredjanja, voleo bih da oni koji su u tom fazonu sacuvaju te frustracije za zivi susret sa nekim zeldijem, a ne da prozivaju preko kompa (i pise se muscle, a kako se cita saznaj sam, pozdrav wasp)

posto sam ja kao zapoceo, moram i da brojim glasove, jel da?

Vodi Golf 2 u raznim varijantama
Kockica bmw na drugom mestu (na moju zalost)
Opel suza na trecem

predlozena americka kola su super, ali zbog male zastupjenosti mozda ce ostati u revijalnom delu, ali...borba traje.

Pozdrav za Acu Zdravkovica, hvala na podrsci, i moracemo i neku mecanu da ubacimo na listu, ti odredi koju
POZDRAV i tebi zzzzzzz
da bmw kockica tek 2 mesto i na moju zalost
a mercedes bi mogao neki w201 ili w124 voze ih svi
 
W.A.S.P.:
Automobili koje si naveo nisu mangupski vec dizelaski , eventualno shabanski(ma to mu dodje na isto). Daleko od toga da ovi automobili ne valjaju u nekom pogledu, naprotiv -odlicni su, samo sto ja u zivotu ne bi vozio ni jedan od njih iz navedenih razloga. Sto se mene tice kao mangupski autombil moze da prodje neka alfa i bilo koji musle car( a moze i stojadain ako nemas para :razz: )


E ovako, evo ti objasnjenja, posto ocigledno nisi ukapirao temu:
1.Golf 2-jeste dizelaski, mada se sada traze i benzinci, zbog plina.
2.BMW kocka-nikad nije ni bio dizelaski, bas je tipican benzinac.
3.Ne znam sta znaci "sabanski auto". Saban je lepo ime, i sigurno lepse od tvog.
4.To sta bi ti vozio reci svojima, pa nek ti uzmu zastavu 10 na lizing, mada sa tim tvojim stavom, veruj mi da ce te neku napucati na prvom semaforu, pa ces biti ko bubica.A ovde pusti ljude da koji su nekad i seli u kola o kojima pricaju, da se zezaju i opuste. Ne znam da li burago radi alfu inace bi ti mozda ispunio san.

Pozdrav Aci, i strava ti je izbor. Sto se mene tice 124 je pravi izbor. komforan je auto, jak, crna mu extra stoji, jos ko moze da ga budzi...i sve to za nekih 4000 eura

E da, i ako nekog zanima, imam varijantu za radjenje zatamnjenja tablica, koje se skida. Doduse svaka patrola bice vasa, ali lepo izgleda posebno na crnim kolima, i mozda nekom treba.
 

Back
Top