Ljubav na radnom mestu

corneli:
Zaljubio sam se u svoju koleginicu, da li je pametno započeti vezu ili ... :oops:

U principu da .ako ste oboje slobodni
liebe018.gif
zasto da ne ?
 
:) Po zenskim casopisima bilo je bas puno clanaka na ovu temu. To je nesto kao vecita dilema. Ne znam, nemam iskustvo sa tim, ali vas dvoje treba da vidite da li je to nesto ozbiljno izmedju vas ili samo prolazna strast. ovo kazem iz razloga sto ne treba skociti bas na svaku loptu. Znas sam koliko ti je stalo do tog posla. Ako stvari ne krenu kako treba izmedju vas dvoje, neko ce morati da se skloni, bilo u drugi deo organizacije ili u neku novu. Izvini sto ti odmah serviram sve lose srvari, ali i ako izmedju vas dvoje bude velika ljubav, da li zaista zelis osobu sa kojom rucas, sa kojom spavas i sl. da gledas i na poslu. To moze da bude nezgodno. izmedju ostalog, sefovi nikako ne vole afere na radnom mestu. Ne znam, razmislite dobro. mozda da ipak pokusate da sakrijete svoju vezu od ostalih kolega. Ali znas kako kazu"ljubav, siromastvo i kasalj ne mogu se sakriti"
 
:) Po zenskim casopisima bilo je bas puno clanaka na ovu temu. To je nesto kao vecita dilema. Ne znam, nemam iskustvo sa tim, ali vas dvoje treba da vidite da li je to nesto ozbiljno izmedju vas ili samo prolazna strast. Ovo kazem iz razloga sto ne treba skociti bas na svaku loptu. Znas sam koliko ti je stalo do tog posla. Ako stvari ne krenu kako treba izmedju vas dvoje, neko ce morati da se skloni, bilo u drugi deo organizacije ili u neku novu. Izvini sto ti odmah serviram sve lose srvari, ali i ako izmedju vas dvoje bude velika ljubav, da li zaista zelis osobu sa kojom rucas, sa kojom spavas i sl. da gledas i na poslu. To moze da bude nezgodno. Izmedju ostalog, sefovi nikako ne vole afere na radnom mestu. Ne znam, razmislite dobro. mozda da ipak pokusate da sakrijete svoju vezu od ostalih kolega. Ali znas kako kazu"ljubav, siromastvo i kasalj ne mogu se sakriti"
 
Hvala na savetima,nekada sam mislio da je ljubav dovoljna , sada sam mnogo realniji i ,mada teška srca, odustajem.Ipak me interesuje da li je neko imao iskustva i kako je prošao.Pozdrav.javascript:emoticon(':)')
 
sto ne bi kolegama pravili zazubice????


ali ne glupirajte se preterano na poslu. ipak je to radno mesto i kolege nisu duzne da budu svedoci vasih izliva ljubavi (ali poznajuci nasu sredunu, jedva ce docekati!!!!! uzas.)

ipak ti probaj... :wink:
 
ZAvisi koliko ti je stalo do radnog mesta, a koliko do ljubavi..jerbo bilo kakvo mesanje ljubavi i posla ce loshe uticati na ono drugo.. Po prirodi stvari, vecini veza dodje kraj i posle ces morati i dalje da kontaktirash sa koleginicom zbog posla i slicno.. E sad, to je govorio moj razum. A malo manje razumna strana moje licnosti:) mi govori da kad se zaljubish, nikakvi saveti tu ne pomazu, na kraju ces uraditi po svome..
Poz!
 
ccorneli:
Hvala na savetima,nekada sam mislio da je ljubav dovoljna , sada sam mnogo realniji i ,mada teška srca, odustajem.Ipak me interesuje da li je neko imao iskustva i kako je prošao.Pozdrav.javascript:emoticon(':)')

Imala sam to iskustvo i nije bilo bas najbolje. Imalo je dobre strane dok smo bili zaljubljeni.
Znas kako je super proci hodnikom i ovlas se dodirnuti rukama da niko ne vidi. Mi smo to krili, on je tako hteo. bio je mali kolektiv i to se cinilo kao najbolja ideja. ali je meni bilo mucenje, iskreno.
Kasnije kad su se odnosi pogorsali, to sto smo radili zajedno mi je predstavljalo veliki teret. Zato sam nasla novi posao :D ...
Pazi se. Moze da bude interesantno u pocetku. Ako je veliki kolektiv, i ako se procuje... to se brzo i zaboravi.
 

Back
Top