problem

Big Bad Wolf

Početnik
Poruka
11
pre mesec dana sam imao prvi sex, ubrzo probao i oral i anal. ali, imam jedan problem. u pocetku sam koristio durex performa i oni u sebi imaju neki lubrikant ili stavec zbog kog nisam mogao da svrsim duuugo, duuugo, a devojci je isto bio prvi put, pa nije mogla bas toliko da izdrzi. takodje, sa tim kondomom nisam mogao da postignem punu erekciju. sada koristim durex classic i sa njim je super sto se tice erekcije. ali ja nikako ne mogu da svrsim. treba mi oko sat vremena sexa, a posto ona ne moze da izdrzi toliko, onda kombinujemo i sa oralnim, analnim i sa petingom i tek onda na neku muku svrsim. mozda je to dobro za neke yebache, al ja bih zeleo da skratim malo to vreme... mozda ce mi to nekada u zivotu biti prednost, ali sada nije, verujte mi...
 
U glavi je stvar. Cenim da verovatno mnogo tehnicki dozivljas stvar... razmisljaj malo vise o njoj, gledaj je, gledaj joj telo sta radi, kako se uvija, slusaj je kako dahce stenje i sl... radi i razmisljaj o onome sto te lozi i videces kako ce stvar odma da ti bude na vr' qrca.
 
Nisi jedini. Mnogi su imali takve probleme. Rešenje je u strpljivosti. Zapamti da ne treba samo ti da budeš dovoljno uzbuđen. I ona mora, inače će sve biti mučenje, a pogotovo ako nije dovoljno vlažna.

Samo mi nije jasno zašto se cure ne javljaju, da objasne žensku stranu problema. U ovoj situaciji je u većim problem ona. Ne smeš je izmrcvariti. Na kraju krajeva, što ti moraš svaki put svršiti! Dobro je što eksperimentišete. Nemojte stati, probajte još.
 
Big Bad Wolf:
pre mesec dana sam imao prvi sex, ubrzo probao i oral i anal. ali, imam jedan problem. u pocetku sam koristio durex performa i oni u sebi imaju neki lubrikant ili stavec zbog kog nisam mogao da svrsim duuugo, duuugo, a devojci je isto bio prvi put, pa nije mogla bas toliko da izdrzi. takodje, sa tim kondomom nisam mogao da postignem punu erekciju. sada koristim durex classic i sa njim je super sto se tice erekcije. ali ja nikako ne mogu da svrsim. treba mi oko sat vremena sexa, a posto ona ne moze da izdrzi toliko, onda kombinujemo i sa oralnim, analnim i sa petingom i tek onda na neku muku svrsim. mozda je to dobro za neke yebache, al ja bih zeleo da skratim malo to vreme... mozda ce mi to nekada u zivotu biti prednost, ali sada nije, verujte mi...
nauci da ga vadis na vreme i prestani da koristis kurton i/ili je nagovori da pocne da pije logest. to ti je to
 

Back
Top