Za doktorice

@sinke - to je bre posao :))))) pa ja na svakih godinu dana idem na sistematski pregled koji je detaljan , boli doktoricu uvo za 10000000 penisa koje pregleda , to je kao da odes u mesnicu i gledas meso :)))) , a jel ginekolog onda sanja toliko pizza :))) ?!??!?! Isti k:) drugo pakovanje !!!
 
Sinke, to je prastara priča među muškarcima o tome kako ribe samo razmišljaju i upoređuju qrce svojih bivših. Ne verujem da će ti ovde na forumu ijedna priznati to. Mada... što ne probati.... :twisted:
 
sinnke:
Da li ste nekad pregledavale kite tipovima i da li ste posle drkale mastajuci sve te kite ili kitu koja je ostavila poseban utisak na vas?



prvo, žene ne drkaju :evil: to se kaže drugačije :twisted:
drugo, nisu toliko očaravajuće ;-)
treće, to su bolesni ljudi sa problemima, pa je ovo BLJAAAK!
 
marina.c:
Sine, prvo ti nauči terminologiju pa ti posle možda i odgovorim!!! Stručno, naravno!!! :???:

"Da li ste nekad pregledavale kite tipovima i da li ste posle drkale mastajuci sve te kite ili kitu koja je ostavila poseban utisak na vas?"

Ja cu biti tako dobar prema mom drugu sinketu i prevesti njegovu recenicu na strucan jezik

"Da li ste nekad vrsile observaciju muskih penisa i da li ste posle masturbirale mastajuci o njima, i da li je neki penis ostavio poseban utisak na vas"

Ovakvo sranje ne moze bolje da se prevede
 
AcaBg82:
"Da li ste nekad pregledavale kite tipovima i da li ste posle drkale mastajuci sve te kite ili kitu koja je ostavila poseban utisak na vas?"

Ja cu biti tako dobar prema mom drugu sinketu i prevesti njegovu recenicu na strucan jezik

"Da li ste nekad vrsile observaciju muskih penisa i da li ste posle masturbirale mastajuci o njima, i da li je neki penis ostavio poseban utisak na vas"

Ovakvo sranje ne moze bolje da se prevede

Aco, lutko :lol: :lol: :lol:
 
sinnke:
Da li ste nekad pregledavale kite tipovima i da li ste posle drkale mastajuci sve te kite ili kitu koja je ostavila poseban utisak na vas?

Evo ja sam doktorica, ali mi nije jasno čemu je tema namenjena doktoricama. Ko se uopšte na ovakav način kako Sinnke pita bavi (stručno rečeno) penisima i ko ih tako kako on zamišlja pregleda. Muški ginekolog se zove urolog i to su obično muškarci-jel jasno. :confused:
 
bojka:
Evo ja sam doktorica, ali mi nije jasno čemu je tema namenjena doktoricama. Ko se uopšte na ovakav način kako Sinnke pita bavi (stručno rečeno) penisima i ko ih tako kako on zamišlja pregleda. Muški ginekolog se zove urolog i to su obično muškarci-jel jasno. :confused:

Bojka, nisi shvatila. Sinke je rodjen kao anatomista. To je čovek obdaren zanimanjem za anatomiju. Ne shvataš, bwe.... a ni njegova učiteljica to nije shvatila.... kad ga je stalno jurila iz ženskog wc-a....
 
bojka:
Evo ja sam doktorica, ali mi nije jasno čemu je tema namenjena doktoricama. Ko se uopšte na ovakav način kako Sinnke pita bavi (stručno rečeno) penisima i ko ih tako kako on zamišlja pregleda. Muški ginekolog se zove urolog i to su obično muškarci-jel jasno. :confused:

Nisam ni pitao za zenske urologe i muske ginekologe :lol: nego za zene koje vole videti puno kita u jednom danu, odnosno to im je posao i onda drkaju.
 
sinnke:
Nisam ni pitao za zenske urologe i muske ginekologe :lol: nego za zene koje vole videti puno kita u jednom danu, odnosno to im je posao i onda drkaju.[/QUOTE]


Dobro, a sada mi kaži koje su to doktorice, kojih specijalnosti, koje tokom posla vide mnogo kita pa se napale i nakon toga drk...Jesi li ti normalan, doktori rade sa bolesnim ljudima čim dolaze kod njih, naučili su da u tim situacijama profesionalno gledaju na nago ljudsko telo i da pruže pomoć, a oni koji razmišljaju kao ti da nakon mnogo kita drk... nisu normalni i ne mogu doktore da shvate. A ako ima i takvih doktora ili doktorica, ni oni nisu normalni i nisu za tu profesiju. Je li ti sada jasnije?
Uporebila sam reč "muški ginekolog" da bih slikovitije objasnila lekara koji leči polne organe muškarca kao što to radi ginekolog kod žena, i zato nemoj da ismejavaš jer ja imam mnogo više razloga tebe da ismejavam
 

Back
Top