SysMetrix

Da. I sad kad kažeš, setio sam se da mi je tražio upgrade, a kad sam kliknuo OK, ništa se nije desilo. Pa sam pomislio neka ga... Ali traje već pola sata, a ja sam na 512...
 
Jomini reci mi je l' si možda imao problema sa SysMetrix.
Ja sam ga imao instaliranog, ali primetio sam da mi je komp odjednom počeo sporo da radi, da se podiže sistem, i dr. Nisam prvo znao do čega je pa sam krenuo da brišem programe koje sam poslednje instalirao. Kada sam njega izbrisao mom kompu je svanulo. Šta li je to bilo ne znam u detalje, ali da komp nije radio kako treba nije.
 
Evo, završio je konačno... Upgrade Yahoo! messengera.

Fluid
Problema nisam imao, osim jednog. Prvo je sve bilo ok. Posle jedan manji, koji i sad traje. Kada pokrenem PES5 čuje se neki zvuk i ja ugasim fudbal i vidim prozorčić na kome piše nešto u smislu bla, bla, bla, i opcije OK da DEBUG program ili CANCEL da terminate program. SysMetrix naravno. Šta god da kliknem, on se ugasi. Sad kad god hoću fudbal, prvo ugasim SysMetrix. Ne znam zašto je to tako...
 
Nego, jednom sam pitao, a nisam dobio odgovor. U Mozilli mi neće da se otvori Yahoo! toolbar. Tj. u početku se otvori, ali posle par sekundi nestane, a ranije je radio normalno. Dok na IE stoji... Šta može biti razlog?
 
Ali radilo je bar tri-četiri meseca kako treba, dakle sve zajedno... Ali nije ni bitno, koristio sam ga samo zbog YahooAntySpy programčića. Često mi je nalazio špijune... A kako ga imam u IE, scan radim odande.
 

Back
Top