Trazim savet za jako lepu stvar u zivotu

Trazim_savet:
dakle ovako resio sam da se zenim ali se njeni roditelji ne slazu i ona je trenutno u "KARANTINU"
sta raditi u takvoj situaciji a da se ne kosi sa zakonom inace ona je punoletna da otklonimo sumnje

Ona je punoletna, a roditelji je drže u karantinu??? Hoćeš da kražeš da odrasloj, punoletnoj osobi, koja smatra da je zrela za jednu ozbiljnu stvar kao što je brak, roditelji ograničavaju kretanje??? Mislim...........

......... nešto se ovde događa što se nikako ne slaže.
a015.gif
 
Trazim_savet:
dakle ovako resio sam da se zenim ali se njeni roditelji ne slazu i ona je trenutno u "KARANTINU"
sta raditi u takvoj situaciji a da se ne kosi sa zakonom inace ona je punoletna da otklonimo sumnje
Ne videh dali si pomenuo razliku u godinama,ili decenijama.Ali sigurno ima dobar razlog zašto roditelji kriju svoje dete od tebe. 8-) Uz njih sam naravno... :shock:
 
shaddow:
Ona je punoletna, a roditelji je drže u karantinu??? Hoćeš da kražeš da odrasloj, punoletnoj osobi, koja smatra da je zrela za jednu ozbiljnu stvar kao što je brak, roditelji ograničavaju kretanje??? Mislim...........

......... nešto se ovde događa što se nikako ne slaže.
a015.gif


prezaštićeno dete...imam ja jedan takav slučaj u okolini .- moja svekrva svoju 19godišnju ćerku isto tako, pre 15 godina držala u karantinu :lol: Na sreću, ukrao je dragi, i sad imaju troje dece i srećni su :D Al nju je zdipio PANDUR :P Ko mu je šta smeo.... :lol:
 
Ovaj je provaljen..''.tražim društvo'' i ''tražim savet'' je naš Aca, mangup nad mangupima! :mad:
Lovim ga celo veče, i ulovih ga! :roll:
E, ne mogu da mu oprostim što sam uludo napisala onoliki post! I brinula! :-P
Aco, magarče, misliš li ti ozbiljno da se ženiš?
E, ne može, nisi još punoletan! :-P 8)
 
Astrodita:
Frozen, da li hoćeš ban? Mislila sam da smo se već dogovorili, nemoj više da me prozivaš...ni slučajno!
To što imam ćerku od 19 god( neka mi je živa i zdrava), ne znači da sam baba!
Promeni ploču, više nisi interesantan! :mad:
Obriši post, ili ja brišem tebe? :arrow:

Astro, NIJE se ono o babi i prababi na tebe odnosilo - dok sam ja postovala frozenu odgovor, tvoj post se zalepio kao zadnji na preth. stranu, te ga ja ne videh...ispreskakale smo se, nesporazum najobičniji ;)
No hard feelings? :)
 

Back
Top