Koliko vam je bitan fizicki izgled muskarca

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Mnog obi mi znacili iskreni odgovori, pokusavam da neke stvari razjasnim sam sebi. Dakle koliko vam je bitan fizicki izgled musarca i ako jeste u kom smislu, da li je u ptianju lice, stomak, dupe, da li mora da bude savrsen, da li samo treba da je skladan. Da li vam smeta malo salceta ili ne. Znaci malo konkretniji da budete.
 
Vizualna pojava je prvo sto nas nekome privuce. Vise puta mi se pak desavalo da mi se neko "na prvu loptu" dopadne...porazgovaram malo sa njim, vidim ga nekim "drugim culima" (ne samo ocima) i shvatim da to nije to. Da nesto fali. Da je njegova lepota prazna i da nije za mene.
Tesko za opisati...Pretpostavljam da je to sarm, unutrasnji sexipil (sexi muskarac nije onaj sa savrsenom frizurom i najskupljim parfemom, pritom upakovan u dobru garderobu). Sexipil je nesto urodjeno.

E to je za mene lep muskarac.

Bila sam vise od dve godine u vezi sa osobom koja fizicki nije bila nesto lepa. Bio je to prosecan muskarac, ni lep ni ruzan...Ali ja sam bila toliko zaljubljena i toliko me je palio :oops: da je to bilo nenormalno. Posedovao je sharm i ono "nesto"...sto me je prosto prilepilo za njega.

Posle njega je dosao momak kao sa reklame za neki sladoled...Ma presladak je bio!
Medjutim veza nam se posle tri meseca raspala jer me sexualno nije privlacio.
Sex kao sex je bio dobar, ali ja kao da sam izgubila volju i potrebu za tim (makar kad je on bio u pitanju) Nikada nismo spavali na moju inicijativu i zelju.

Tako da se, makar kod mene, sve svodi na individualnu, unutrasnju lepotu i nikako na one momke sto ih gledamo po reklamama i sto se setaju po modnim pistama.

pozdrav
 
bitna mi je kombinacija tela i duha.
ebes zmijsko telo (il sto bi ti reko apolonsko) ako je tip isprazan.
i obrnuto...moze da mi bude super koliko god,ali nema sanse ako me bar malo fizicki ne privlaci.

ali i lepota je subjektivna.vecini mojih drugarica muskarci koji su meni ruzni,njima su lepi i obrnuto....
 
Bitno je da nije nizi od mene i da nije bas preveliki zgolja, ne volim takve. Ako vec mogu da biram, plave oci, srednji ten, smedja kosa, sa misicima ali ne prevelikim, vec onako taman. Normalno, nista to ne vredi ako je neki mutavac sa kojim ne mogu da komuniciram i koji nema nista pametno da kaze, da je tu uz mene kad sam srecna i tuzna, da nije lenjivac, da zna da me nasmeje...
Opisah mog dragog ja
 
pa meni je nekako najvazhnije da je ta osoba prijatna.... i stasom i glasom..... ne mora biti neshto lep ili zgodan.... niti posebno dovitljiv..... jednostavno mora da odishe nechim shto cje me privucji..... prirodnoshcju, rekla bih.... spontanoshcju..... qlturno, a opet bez ustruchavanja.... eto... oTprilike.....
 
Barem minimum fizicke dopadljivosti, koji u kombinaciji sa duhovitoscu, sarmom, samopouzdanjem etc, cini muskarca kojem se divim.. Moram da se divim muskarcu s kojim sam u vezi...
Fizicki, kao ni seksualno me ne privlace muskarci sa viskom kilograma, ili (samo) sa salom na stomaku... Ne volim nesto ni muskarce krupne gradje, prevashodno krupnih kostiju...
 
Ranije me je muška lepota, ali ona devojačka, doticala i više nego što sam želela.
To je bilo dok sam aktivno pisala pesme i razmišljala o krasoti jednog Jesenjina ili lorda Bajrona( ubrzo sam doznala da je ovaj drugi gej):sad:, ali dobro!
Sada me tangira zrela i muževna, onako... malo ''razbijačka'' muška lepota!
Crn ,visok, da je pojava koja će da me baci na kolena( dobro, de, ne baš na kolena), plećat, ''razbacan'', da ima neodoljiv osmeh i onu rupicu na bradi.
E, što ja padam na tu rupicu! :lol: 8)I
Još ovo:mora da ima nešto u glavi, ne mora da bude član Mense, kao ja,(hval'te me usta, ne ostala pusta) ali mora da mi parira... u svemu! ;)
Toliko! :oops:
Sad sam u fazi traženja, pa ako neko čuje da takav postoji, neka se javi! :lol:
 

Back
Top