Predigra ona je sve :)

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
589
Hmmm , posto sam opet u sedlu da nastavim sa nekim temama o kojima sam hteo da cujem sta mislite :)
Predigra ...mmmm...kako to fino zvuci ...Devojke prvo vi ....da li ste zadovoljne koliko traje predigra izmedju vas i vasih partnera...obicno se desava da tu oni nesto smadrljaju i sto pre bi da "utrce"mada ima i onih koji to dugo , dugo , dugo , dugo :) rade....vasa iskustva o tome ?
Muskarci :) sad vi , da li volite predigru ili vam je dovoljno malo , pa onda pravo u centar?
 
obožavam predigru pa "među-igru" pa "posle-igru" a između svega toga SEXXXXX ,-) a koliko to traje sve zavisi šta želimo a da bi na kraju ispalo TO ono pravo ... treba istraživati i eksperimentirati... mada ja sve polažem na spontanost ne volim planski sex ,-)
 
blondi:
obožavam predigru pa "među-igru" pa "posle-igru" a između svega toga SEXXXXX ,-) a koliko to traje sve zavisi šta želimo a da bi na kraju ispalo TO ono pravo ... treba istraživati i eksperimentirati... mada ja sve polažem na spontanost ne volim planski sex ,-)

:))))))))))))
Ko bi reko za nekog ko:IZVINI,KAD OSETIM OPASNOST DA MI SE NEKO JAKO PRIBLIZIO,JA BEZIM.....hahahahhaha..
Vanja Vanja:PPPPpppppPPPPPPP
 
DON:
blondi:
obožavam predigru pa "među-igru" pa "posle-igru" a između svega toga SEXXXXX ,-) a koliko to traje sve zavisi šta želimo a da bi na kraju ispalo TO ono pravo ... treba istraživati i eksperimentirati... mada ja sve polažem na spontanost ne volim planski sex ,-)

:))))))))))))
Ko bi reko za nekog ko:IZVINI,KAD OSETIM OPASNOST DA MI SE NEKO JAKO PRIBLIZIO,JA BEZIM.....hahahahhaha..
Vanja Vanja:PPPPpppppPPPPPPP

a šta sad treba to da znači Donče??? ako neču emotivnu vezu sa nekim nesmem više ni sexati ????? :PPPpppPPP
 
Ranije sam volela duuugu predigru,pogotovo neiscrpno,bezobrazno strastveno mazenje i ljubljene po celom telu ali u posledje vreme nesto i nemam mnogo strpljenja za to, valjda zbog ubrzanog nacina zivota, pa onda brzo prelazim na stvar. Mnogo mi vise prija ona after-sex-igra. E to bi uvek moglo da traje satima.
 
...uvek za predigru,najjachi deo je upravo to igranje sa cicom,kad se ona kao necka,pa kao necu,ne mogu itd...mazimo se i lozimo se do besvesti,pa kad osetim da sam totalno hi i da ni ona ne moze vishe eto ti perfektnog sexa...uostalom,predigra je vrlo bitna,ako ne i kljuchni momenat u opushtanju kako devojke tako i sebe...naravno,tipovi su po pitanu forplay-a nestrpljiviji od vas,imam utisak da bi mogle da se lozite tako celu noc i da nemate sex na kraju...:)
 
sasha:
...naravno,tipovi su po pitanu forplay-a nestrpljiviji od vas,imam utisak da bi mogle da se lozite tako celu noc i da nemate sex na kraju...:)

E ni ovo nije losa fora, ja to volim da radim kada dobijem, i znam da ne mogu da imam odnos, onda volim da ga izludjujem...i to je neka vrsta duuuugeeee predigre
 
...ma nemoj:) kako si ti pametna,fora vam je do jaja...a to shto bih pocepao sve sa ribe ukljuchujuci i nju kad mi radi to,to je u redu???ccc...tako smo se jednom obucheni pohvatali,2 puta je odlepila za tih nekih 10 minuta jahanja preko garderobe...super,a shta cemo posle...mora da padne oralitet,imamo i mi dushu...:)))
 
Da, jako dobro pitanje, od skora sam sa deckom cije je vremensko vidjenje predigre pa...recimo maksimum deset minuta (od prvog poljupca se racuna).
ako ne promeni teoriju....hm...mislim da cu ga ostaviti...heheheh.... :)
Nek se nauci pameti! E tako! :)
 
Pegi Su:
Da, jako dobro pitanje, od skora sam sa deckom cije je vremensko vidjenje predigre pa...recimo maksimum deset minuta (od prvog poljupca se racuna).
ako ne promeni teoriju....hm...mislim da cu ga ostaviti...heheheh.... :)
Nek se nauci pameti! E tako! :)

Tako je Pegi :) nego proslo je vec neko vreme kako si to napisala :) Da li si ga ostavila ili se poravio ?
 
Hvala gazdinka, video sam bio je na 3 strani, a ja retko kada odem van prve.
A sto se tice predigre... ponekad jednostavno nemam komentara, jel mi se cesto desava da posle prave dobre predigre sex traje citava dva minuta, ali bude mnogo bolji za obe strane od onih maratonskih koji traju cele noci.
Ma samo treba dovoljno izludeti, i vrhunac dolazi jako brzo, a zar nije to ono sto mi svi zelimo?
 
Stari Lisac:
Pegi Su:
Da, jako dobro pitanje, od skora sam sa deckom cije je vremensko vidjenje predigre pa...recimo maksimum deset minuta (od prvog poljupca se racuna).
ako ne promeni teoriju....hm...mislim da cu ga ostaviti...heheheh.... :)
Nek se nauci pameti! E tako! :)

Tako je Pegi :) nego proslo je vec neko vreme kako si to napisala :) Da li si ga ostavila ili se poravio ?
Ehhehe..popravlja se dechko, nije da se ne popravlja mislim daje sve od sebe :wink:
 

Back
Top