POKUSAJ SAMOUBISTVA PESOTA

B.A.L.

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.610
Kao sto je i vec ranije bila tema na forumu u vezi sa namestanjima utakmica u Italijanskoj Ligi u kojima su navodno ucestvovali Juventus,Milan,Fiorentina...desili su se i neki novi momenti.Pesoto je pokusao da izvrsi samoubistvo.Neki su ranije govorili da tu nije bilo nikakvog namestanja..naravno to su bili simpatizeri velikih klubova,pa me sada zanima kakvo je njihovo misljenje o svemu ovome posto je fudbalski savez Italije nagovestio mogucnost izbacivanja doticnih klubova u nizi rang.
 
FLUID:
@milanfan
Ej Milanka (ženska osoba koja navija za Milan :lol: ), je l' ti to promeni avatar da bi pokušala da izbegneš bruku da navijaš za drugoligaški klub u Italiji? :lol: :lol: :lol:

ma neeeeeeee 8-)
ovaj mi se svideo, a i onaj je dosadio, htela sam da stavim neki milanov kada pocne prvenstvo
znam da se zezas, ali ..evo, da ti dokazem da nema nikakve veze za dva minuta cu da ga promenim..samo da nadjem neki

i navijacu za milan pa makar otisao u petu ligu 8-) :-D :-D :-D ;-)
malo sam preterala..makar otisao u cetvrtu ligu :lol: :lol:
 
milanfan:
ma neeeeeeee 8-)
ovaj mi se svideo, a i onaj je dosadio, htela sam da stavim neki milanov kada pocne prvenstvo
znam da se zezas, ali ..evo, da ti dokazem da nema nikakve veze za dva minuta cu da ga promenim..samo da nadjem neki

i navijacu za milan pa makar otisao u petu ligu 8-) :-D :-D :-D ;-)
malo sam preterala..makar otisao u cetvrtu ligu :lol: :lol:
E sad si se izvukla sa ovom četvrtom ligom. :D

Nema posle pogađanja, rekla si četvrta i gotovo.

Zamisli izveštaj sa derbija 4. lige. Milan u neizvesnoj utakmici pobedio zasluženo sa 89:0. Jednini razlog zašto nije pao gol i u 90. minutu je taj što nije imao ko da izbije loptu sa centra posle 89-og gola Milana. :lol: :lol: :lol:
 
FLUID:
E sad si se izvukla sa ovom četvrtom ligom. :D

Nema posle pogađanja, rekla si četvrta i gotovo.

Zamisli izveštaj sa derbija 4. lige. Milan u neizvesnoj utakmici pobedio zasluženo sa 89:0. Jednini razlog zašto nije pao gol i u 90. minutu je taj što nije imao ko da izbije loptu sa centra posle 89-og gola Milana. :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: zamisljam
evo,promenila sam avatar ;-)
sta kazes..to je prvo sto sam nasla
 
Pesoto je živ i uspešno se oporavlja. Svuda se naglašava da to nema veze sa aferom oko nameštanja utakmica, već neke druge nesuglasice. Da li je to istina, još se ne zna, kao ni da li je uopšte pokušaj samoubistva. Inače, desilo se pre 4 dana. Pokušao je da se ubije skokom sa upravne zgrade Juventusa.


Nakon mnogobrojnih afera oko namještanja utakmica, nogometnu Italju potresla je još jedna tragična vijest, ona o teškoj ozljedi Gianluce Pesotta, koji je nakon pada s drugog kata upravne zgrade Juventusa u teškom stanju prevezen u bolnicu...
Kako javljaju talijanski mediji, bivši obrambeni igrač Juventusa i talijanske reprezentacije, teško je povrijeđen prilikom pada sa prozora drugog kata upravne zgrade Juventusa. Pesotto je sa po život opasnim ozlijedama prevezen u bolnici Molinette a da li je riječ o nesretnom slučaju ili pokušaju samoubojstva, za sada je nepoznato.
35-godišnji Pesotto, koji je u dresu Stare dame proveo 11 godina, nedavno je postavljen na funkciju klupskog menadžera, nakon što je vodstvo torinskog kluba osumnjičeno za sudjelovanje u skandalu vezanom za namještanje utakmica talijanskog prvenstva, zbog koje Juventusu prijeti izbacivanje u niži rang natjecanja.
 
jomini:
Pesoto je živ i uspešno se oporavlja. Svuda se naglašava da to nema veze sa aferom oko nameštanja utakmica, već neke druge nesuglasice. Inače, desilo se pre 4 dana. Pokušao je da se ubije skokom sa upravne zgrade Juventusa.
jomini,hvala na informaciji
dobro je,ziv je...al je debil..sta je skakao

ja ne bih skocila...ni da....... ..milan ode u petu ligu..a mozda i bih :lol:
 
Neću da ti kažem. Raspričaćeš svima na forumu. :lol:
Hehe šalim se. Naravno da ne mislim, ali mi je nešto Milanka :-D bila sumnjiva sa tim avatarom. Baš sad ga menja. Tu nisu čista posla. :lol: Ajde da nisam bio tu nego sam čak video i svojim monitorom i sada sam zaštićeni svedok. Nedodirljiv sam. :lol:
 
FLUID:
Neću da ti kažem. Raspričaćeš svima na forumu. :lol:
Hehe šalim se. Naravno da ne mislim, ali mi je nešto Milanka :-D bila sumnjiva sa tim avatarom. Baš sad ga menja. Tu nisu čista posla. :lol: Ajde da nisam bio tu nego sam čak video i svojim monitorom i sada sam zaštićeni svedok. Nedodirljiv sam. :lol:
:lol: nemoj da ja tebi smislim neki nadimak :-D :wink:
 
Zovi me na primer FLUID, gospodin FLUID. :-D
To bi bilo onako baš simpatično. :lol:

Nego pošto je ovo tema o Pesotu, eto da kažem da sumnjam da pokušaj samoubistva nije vezan za aferu oko nameštanja. Kako to baš sada da se desi?
 
FLUID:
Zovi me na primer FLUID, gospodin FLUID. :-D
To bi bilo onako baš simpatično. :lol:

Nego pošto je ovo tema o Pesotu, eto da kažem da sumnjam da pokušaj samoubistva nije vezan za aferu oko nameštanja. Kako to baš sada da se desi?
gospodine fluid, i ja sumnjam

a sad stvaaaaaaarno mooooram da legnem
jos sutra ustajem rano..spavacu manje od 3 sata :cry: ...jadna ja
i sto je najgore, ne spava mi se

necu biti tu desetak dana
cao.... pozz svima ;-)
 
milanfan:
ma neeeeeeee 8-)
ovaj mi se svideo, a i onaj je dosadio, htela sam da stavim neki milanov kada pocne prvenstvo
znam da se zezas, ali ..evo, da ti dokazem da nema nikakve veze za dva minuta cu da ga promenim..samo da nadjem neki

i navijacu za milan pa makar otisao u petu ligu 8-) :-D :-D :-D ;-)
malo sam preterala..makar otisao u cetvrtu ligu :lol: :lol:

Pogledaj Zvezdin zvanicni sajt i uporedi slike!!!! :D :D
 

Back
Top