POSLOVNE KOMBINACIJE / ZAVRSIMO POSAO

zzzzzzz

Zainteresovan član
Poruka
115
Postovani,

U skladu sa nazivom ovog foruma i pretpostavkom da Vas zanimaju posao i novac, mozda ne bi bilo lose da postoji ovakva tema, gde bi mogao da svrati svako ko nesto trazi ili nudi, pa da se zavrsi neki posao.
Za pocetak, evo ja cu prvi :-D
Trenutno imam ponuditi sledece: koncepte ugostiteljskih objekata i klubova, pravnu, informativnu i drugu pomoc u vezi mnogih poslova, kompletan zvucni inzenjering, izradu vrhunskih melodija, tekstova i aranzmana, vrhunske investicione programe zasnovane na cinjenicama i odlicnoj informisanosti, pronalazenje auto delova i jos mnogo toga...
Trenutno imam potrebu za: gotovinom, tablama 4mm lima i jos mnogo cime...

Trazite, nudite pa ce se vec nesto iskombinovati.

Pozdrav
 
Ma di da omane. Vec smo se povezali mornar i ja, ne brini.

I dalje nudim sve sto sam naveo + veliku pomoc u resavanju mnogih stvari, nabavljanju jakih informacija i povezivanju sa zeljenim kontaktima.

I dalje potrazujem iste stvari + u kompenzaciji dolaze u obzir i alu-felne, auto delovi i polovni i havarisani automobili svih godista i marki.
 
Drago mi je da se zahuktava nasa mala berzica....evo vec imamo i poslodavce, pa to nigde nema ;-)

I dalje nudim sve sto sam navodio gore, i dalje trazim isto, a nudim Vam i jos jednu novu foru: ZATAMNJIVANJE REGISTARSKIH TABLICA. Zatamnjivac je od pleksiglasa, lako se stavlja i skida, i lepo izgleda na kolima.
 
nije forum pogodan za ovo

imam jednu kolicinu ambalaze (proizvod, pa ostane ambalaza) tipa teglice, flasice, kutije od patent mina i slicno...grehota baciti a mozda je neko kreativan
mozda sam sve i pobnacala

ali ako ima neko ideju nek se javi pa cemo da vidimo !
 
?:
nije forum pogodan za ovo

imam jednu kolicinu ambalaze (proizvod, pa ostane ambalaza) tipa teglice, flasice, kutije od patent mina i slicno...grehota baciti a mozda je neko kreativan
mozda sam sve i pobnacala

ali ako ima neko ideju nek se javi pa cemo da vidimo !


Koja kolicina i kojih materijala? Premeri , javi, pa ako mi odgovara otkupicu ti. Trebalo bi bar 100kg da imas da bi uopste pricali, ali nije problem, ako neko ima aluminijum, lim, i ostale kurentne materijale, mozemo da dogovorimo otkupnu cenu, pa mozete da mi nabavljate.
 
Nudim saradnju, iznajmljujem walking bordove pokretni,svetleci, dizajnirani reklamni prostor dimenzija 1450X550 u koji se postavlja plakat istih dimenzija(vidoste mozda u knez mihajlovoj Westwrn union se reklamira).Iznajmljujem i balone i cepeline za sve vrste manifestacija.Ako neko hoce da se reklamira ili ako neko moze da nabaci neki posao, nudim proviziju za sve vreme reklamiranja te firme preko nas.Znaci jednom nabacis posao i uzivas u plodovima svojeg kontakta.
trgovaccc@yahoo.com
 
Kako to pokretni bordovi ? Pa onda moze neko da ih ukrade ? To su one uske kutije debljine oko 10 cm u kojima se postavljaju plakati preko cele povrsine i koji stoje na dva stuba pored puta ? Nije mi jasno kako su oni pokretni A kakvi su to baloni (oni se ne iznajmljuju vec se samo stampa na njima reklamni materijal i prodaju ?) I sta su to cepelini ???
 
Evo ovako imam 18 godina i planiram da do tridesete godine postanem milioner. Imam nekoliko ideja za ostvarivanje tog cilja ali nemam novca da pocnem. Zelim da pocnem iskljucivo sa svojim novcem. Ne zelim da u slucaju propadanja tog posla moram da se ponovo zaduzujem da bi vratio novac. Moje pitanje je da li imate neku ideju kako zaraditi oko 10 000 evra za nekih godinu dana, posto planiram da krenem sa ostvarivanjem tih ideja cim zavrsim srednju skolu?
 
ivancic:
Evo ovako imam 18 godina i planiram da do tridesete godine postanem milioner. Imam nekoliko ideja za ostvarivanje tog cilja ali nemam novca da pocnem. Zelim da pocnem iskljucivo sa svojim novcem. Ne zelim da u slucaju propadanja tog posla moram da se ponovo zaduzujem da bi vratio novac. Moje pitanje je da li imate neku ideju kako zaraditi oko 10 000 evra za nekih godinu dana, posto planiram da krenem sa ostvarivanjem tih ideja cim zavrsim srednju skolu?
Dečko poštenim radom nikada ovde nećeš biti milioner, e sad za onu drugu stanu :lol: to ne očekuj ovde da ćeš pročitati 8-)
 
trgovaccc:
Nudim saradnju, iznajmljujem walking bordove pokretni,svetleci, dizajnirani reklamni prostor dimenzija 1450X550 u koji se postavlja plakat istih dimenzija(vidoste mozda u knez mihajlovoj Westwrn union se reklamira).Iznajmljujem i balone i cepeline za sve vrste manifestacija.Ako neko hoce da se reklamira ili ako neko moze da nabaci neki posao, nudim proviziju za sve vreme reklamiranja te firme preko nas.Znaci jednom nabacis posao i uzivas u plodovima svojeg kontakta.
trgovaccc@yahoo.com



Ok brate, a ja tebi i svima ostalima nudim izradu svetlecih nesvetlecih pokretnih i fiksnih reklama, bilborda i sl.

Pozdrav coveku koji se javio sa zemljoradnickom zadrugom. Zatvoricemo neki krug, to je odlicna stvar, javicu vam se kroz jedno vreme posto sam trenutno veoma sprecen.
 

Back
Top