Nezna Topla i kada pogresi zna sve da popravi

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
589
STA mislite o devojkama koje su nezne tople i kada pogrese znaju to da na najlepsi nacin dovedu u red ?Bez kompleksa i sa puno takta svoje greske ispravljaju.
Ja sam ovih dana upoznao jednu divnu devojku sa kojom sam razmenio nekoliko mailova...ona je bas takva . Da li ste i vi upoznali ili neku takvu divnu devojku ?POSTO IMA POGRESNIH INSINUACIJA , DEVOJKA KOJU SAM UPOZNAO NIJE GAZDARICA NEGO NEKO IZ STVARNOG ZIVOTA.SAMO SE POKLOPILO VREMENSKI PA TAKO IZGLEDA.
Lisac Ride Again
 
da takvih devojaka ima, sigurno je da ima. Nego se malo plasim da si ovog puta u krivu. Ja bih rekla da je riba shvatila da je posle tvog odlaska sa foruma, mnogo ljudi uradilo isto i sve je otislo u k*. Pa te sad malo lozi i izvinjava se, jer sta bi drugo, pa cela stvar bi propala, jel tako, a kome i kako bi ona dalje "gazdovala"? Pazi se da ne bude da nisi bas toliki Lisac kao sto smo svi mislili. Nemoj samo da nas sve razocaras, pa da ispadne da je ona jedini razlog sto si se vratio. Ovo vec postaje smesno, sto se mene tice.
 
Magdalena:
da takvih devojaka ima, sigurno je da ima. Nego se malo plasim da si ovog puta u krivu. Ja bih rekla da je riba shvatila da je posle tvog odlaska sa foruma, mnogo ljudi uradilo isto i sve je otislo u k*. Pa te sad malo lozi i izvinjava se, jer sta bi drugo, pa cela stvar bi propala, jel tako, a kome i kako bi ona dalje "gazdovala"? Pazi se da ne bude da nisi bas toliki Lisac kao sto smo svi mislili. Nemoj samo da nas sve razocaras, pa da ispadne da je ona jedini razlog sto si se vratio. Ovo vec postaje smesno, sto se mene tice.
NAJZASLUZNIJI COVEK ZBOG KOGA SAM SE JA ZAISTA VRATIO JE LORD OF CHAOS ...NIKO DRUGI ME NE BI VRATIO NAZAD, A GAZDARICA JE BILA FINA I PRIJATELSJSKI SE IZVINILA ZA BRISANJE TEME I JA SAM PREASO PREKO TOGA.SVE U SVEMU LORD JE JEDAN ZAISTA POZITIVAN MOMAK I KAO STO REKOH VRATIO SAM SE ALI NE ZBOG GAZDARICE NEGO ZBOG TOGA STO IMAM JOS DOSTA DA KAZEM I NADAM SE DA CE NAM SVIMA BITI LEPO.
 
A da govoris ti malo u svoje ime,a?Malo si bre naporan postao...to sto ti se Gazdarica izvinjavala,pa i ne cudi me,s obzirom kakav joj je karakter.A kakav joj je i narav i karakter da se videti iz odgovora i pitanja koje postavlja.Mene ko zensko prosto ponekad sramota.....
Jadne smo mi ako su svi frajeri ko ti i Lord.........
 
ja ti se izvinjavam, ako sam pogresno shvatila koja osoba je u pitanju. Ako je tako, zelim ti svaku srecu sa tom divnom devojkom :-))), valjda nisu samo mailovi u pitanju?
Veoma je bitno znati da se izvines kada si pogresio, ali ne vidim zasto se pitanje odnosi samo na devojke. Mozda za vas muskarce zaista vazi kao u onoj pesmi "sorry seems to be the hardest word?"?
 
Anonymous:
A da govoris ti malo u svoje ime,a?Malo si bre naporan postao...to sto ti se Gazdarica izvinjavala,pa i ne cudi me,s obzirom kakav joj je karakter.A kakav joj je i narav i karakter da se videti iz odgovora i pitanja koje postavlja.Mene ko zensko prosto ponekad sramota.....
Jadne smo mi ako su svi frajeri ko ti i Lord.........
Pod broj jedan ne zelim da polemisem sa nekim ko pre svega nema osnovno vaspitanje i da se potpise imenom a ne kao GOST . Sreca je sto nas dvojica kao "jadni "nikada ALI nikada ne bi ni u naludjim snovima pozeleli da upoznaju nekoga kao sto si ti ?A to je zbog toga sto u startu imas negativan stav koji ja ne razumem.Jedno je pogodjeno da ja uopste nisam nikakav frajer to ostavi za likove tebi ravnim , ja sam samo obican covek i nista vise. DA TI BUDE JASNO ODKAKO SAM OVDE JA UVEK GOVORIM U SVOJE I SAMO U SVOJE IME .
Posto sam prozvan navedi mi u kojoj sam poruci to pisao u necije tudje ime.
 
Magdalena:
ja ti se izvinjavam, ako sam pogresno shvatila koja osoba je u pitanju. Ako je tako, zelim ti svaku srecu sa tom divnom devojkom :-))), valjda nisu samo mailovi u pitanju?
Veoma je bitno znati da se izvines kada si pogresio, ali ne vidim zasto se pitanje odnosi samo na devojke. Mozda za vas muskarce zaista vazi kao u onoj pesmi "sorry seems to be the hardest word?"?

He he , ja imam stalnu devojku , devojka o kojoj sam pricao je zaista ziva a dogadjaj je vezan za mog najboljeg prijatelja....raskinuli su , ona je nesto zabrljala i posle toga je dosla i objasnila zasto je to uradila.Juce je zaprosio :) heheh ko u bajci , ali dogadja se :)
A sto se tice pesme .....jedna od 5 najboljih u mom zivotu , ima puno u tom tekstu sto nas cini ovakvim kakvi jesmo , da nismo zivot bi nam bio mnogo laksi .
 

Back
Top