Neverna zena!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vuk80

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
270
Moja teorija:Sve su zene neverne,samo im treba pruziti sansu!
Kao sto rece moj omiljeni filozof-Njegos:"100 bi vjera promijenila,samo da bi sebi dobro ucinila!"
 
vuk80:
Moja teorija:Sve su zene neverne,samo im treba pruziti sansu!
Kao sto rece moj omiljeni filozof-Njegos:"100 bi vjera promijenila,samo da bi sebi dobro ucinila!"
Pazi kako citiraš Njegoša!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Ćud je ženska smiješna rabota!
Ne zna žena ko je kakve vjere;
Stotinu će promijenit vjerah
da učini što joj srce žudi."
P.P. Njegoš
 
JebeniDjuraMornar:
"Zenska je cud smijesna rabota. Stotinu ce promijeniti vijera da ucini sto joj srcu drago."

llevas-fuego.jpg
....
..........
 
Jest tema malo klinacki postavljena, ali recimo, u svetu odraslih :p zena je verna dok postoji ljubav, a kada ona prestane, a iz nekog razloga ne zeli da prekine vezu/brak, ostaje verna sebi, pa krece ili ne krece u prevaru shodno svojim nacelima :lol:
 
vuk80:
Moja teorija:Sve su zene neverne,samo im treba pruziti sansu!
Kao sto rece moj omiljeni filozof-Njegos:"100 bi vjera promijenila,samo da bi sebi dobro ucinila!"

Da, a da li ti je palo na pamet da žena neće varati muškarca bez povoda. Činjenica je da svaka žena koja prevari muškarca ima dobar razlog. Takve stvari se ne dešavaju iz čista mira. :!: :?:
 
vuk80:
Moja teorija:Sve su zene neverne,samo im treba pruziti sansu!
Kao sto rece moj omiljeni filozof-Njegos:"100 bi vjera promijenila,samo da bi sebi dobro ucinila!"
Treba im pruziti sansu,ali u kom smislu?Kada to kazes meni nesto drugo pada napamet.Znaci,ako zapostavis zenu/devojku,ne provodis dovoljno vremena sa njom,ponasas se onako kako tebi odgovara,toliko si siguran u nju,da se vise ne trudis da joj budes zanimljiv,jedom reciju mislis samo na sebe,ti joj automatski pruzas priliku da te prevari,da sve to sto joj fali sa tobom nadje u nekom drugom.Ista prica kao sa tipovima.Recimo,da tebe devojka duze vreme konstasnto odbija u krevetu,ti bi se zadovoljio na drugom mestu.I onda zene kazu:svi su muskarci isti,samo gledaju da prevare.A to je sve po meni glupost,svi smo mi razliciti,radimo nekad iste stavri,ali iz drugih svojstvenih razloga.
 
vuk80:
Moja teorija:Sve su zene neverne,samo im treba pruziti sansu!
Kao sto rece moj omiljeni filozof-Njegos:"100 bi vjera promijenila,samo da bi sebi dobro ucinila!"
Pa nisi daleko od istine,ali evo i meni kao muskarcu ako se pruzi DOBRA sansa ja cu da ga umocim sa strane. :lol:
Ne verujem selektiranje ovakve vrste.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top