kako je zadrzati

G

G6

Gost
U vezi sam godinu dana.Predivno mi je,mnogo je volim.Mislim i ona mene.No,ona je suvise ambiciozna devojka,zeli da uspije u zivotu.Puno radi,ima privatan biznis i lepo zaraduje.Ja sam radio kada sam je upoznao,kelnerisao sam u nocnom klubu.Kada sam je upoznao poceo sam da radim i danju uskoro.Najvise u cilju da bi me ozbiljnije shvatila.Vozim,komercijala,padam od umora.Placam stan u centru,vozim pristojan auto i imam lepa primanja sobzirom na nas standard.Kaze da nije materijalista ali isto naglasava da nije skromna.Osecam da nije zadovoljna mojim trenutnim stanjem,ali ovo je za sada moj maksimum.Jedna njena poznanica ide u Francusku na docek sa deckom,a ja cu cak morati da radim.Shvatam sve,puna je zivota,ima 24 god. i hoce sve sto joj zivot pruza.Pokloncici,vecere,na leto odlazak na odmor,to je sve sto mogu za sada da joj pruzim.Nisam ni ja ovim zadovoljan,ali ne mogu glavom kroz zid.Cekam svoju priliku.Ocajan sam,osecam se manje vrednim i jako me gusi to.Pazljiv sam,osecajan,tolerantan,kako ona kaze najbolji na svetu,ali eto ne bas kompletan.Nikada mi to ona ne prbacuje,ali znam da bi htela vecu sigurnost i oslonac da ima u zivotu.Sta da radim ne znam ni sam?Ima li neki savet?
 

Pre svega ne treba da se brines, po tvojoj prici si veoma uspesan sto se tice tamo sadasnje situacije. Ne dozvoli da previse (ne svati me pogresno)cinis da bi njoj ugodio, inace ce jos vise da trazi. Ona treba da te prihvati takav kakav jesi i toliko koliko imas i mozes da joj puzis. Pogresno je od tebe to da se osecas "manjim" od ostalih zato sto nemozes da joj pruzis sto ostali mogu svojim devojkama. Posteno si zaradio to sto mozes da joj pruzis i to bi trebalo da bude dovoljno (za ljubav, ako je ustvari prava ljubav). Zelim ti puno srece....
budi pozdravljen........ i nadam se da ona nece teziti za necim previse nego da ce voleti i prihvatiti situaciju kakva jeste..... pa ako bog da jednog dana da ZAJEDNO postignete to sto ona zeli......caos :lol:
 
Hvala ti Malena.Bio bih najsrecniji kada kada bi se tvoje zelje ostvarile.U dubini duse ja znam znam da je ona predivna osoba i da su joj najbitnije ljucke vrednosti,ali pokusavam da je shvatim da ona jednostavno tezi napraviti sebi lep zivot,jer joj do sada nije bio bas lak(odrastanje bez oca,izbeglicki zivot).Bori se kao lav i ide dalje.Brata i majku izdzava,SEbi je obezbedila pristojan zivot.Ja joj se iskreno divim i sasvim sam siguran da bi sa takvom osobom daleko brze napredovao u zivotu.Ona bi istina bila sigurnija sa nekim ko je vec uplovio u ozbiljne vode.Sa dobrim biznisom i sigurnijom buducnosti.Ne znam...ostaje mi da povlacim pametne poteze kroz zivot pa ce sudbina odrediti sta ce biti...
 
Slusaj drugar da bi te vise gotivila trebao bi redovno da joj cistis cipelice, da joj pomazes maksimalno oko njenih kucnih poslova, ako te posalje da joj nesto kupis da bez pogovora odes ili otrcis da joj to i kupis.
 
Pa MODERNI veruj mi da sam takav.Najvise vremena provodimo kod meme.Kucne poslove vecinom sam obavljam i sve je 'pod konac'Vrlo cesto joj donesem dorucak u krevet i da ne nabrajam sta vec,bas sam pazljiv i o svemu vodim racuna.
 
sedi i dobro razmisli...mozda ti nju volis i sve to ali nesmes se tako ophoditi prema sebi. Sve je to lepo, ona ambiciozna ti joj sve pruzas...bla bla bla! Dragi moj da te ona iskreno voli mislim da se nebi tako ponasala tj. kada nekoga voli volis ga bez obzira na to kolika mu je plata! Dakle pusti nju da brine o svojim ambicijama, a ti lepo pamet u glavu i ne dozvoli da bilo ko upravlja tvojim zivotom. Sto da ti padas na nos od umora i jos da to ona neume da ceni...Sto je mnogo mnogo je!
 
little:
sedi i dobro razmisli...mozda ti nju volis i sve to ali nesmes se tako ophoditi prema sebi. Sve je to lepo, ona ambiciozna ti joj sve pruzas...bla bla bla! Dragi moj da te ona iskreno voli mislim da se nebi tako ponasala tj. kada nekoga voli volis ga bez obzira na to kolika mu je plata! Dakle pusti nju da brine o svojim ambicijama, a ti lepo pamet u glavu i ne dozvoli da bilo ko upravlja tvojim zivotom. Sto da ti padas na nos od umora i jos da to ona neume da ceni...Sto je mnogo mnogo je!
:!: :!: :!:
 
Peta W.:
little:
sedi i dobro razmisli...mozda ti nju volis i sve to ali nesmes se tako ophoditi prema sebi. Sve je to lepo, ona ambiciozna ti joj sve pruzas...bla bla bla! Dragi moj da te ona iskreno voli mislim da se nebi tako ponasala tj. kada nekoga voli volis ga bez obzira na to kolika mu je plata! Dakle pusti nju da brine o svojim ambicijama, a ti lepo pamet u glavu i ne dozvoli da bilo ko upravlja tvojim zivotom. Sto da ti padas na nos od umora i jos da to ona neume da ceni...Sto je mnogo mnogo je!
:!: :!: :!:
Hej P. don*t be mad on me... :cry:
Mislim da nije fer da se neko tako ophodi prema drugom,ipak su njih dvoje tu zajedno pa nek i ona malo ucestvuje, najlakse je dici nos...
 
little:
Peta W.:
little:
sedi i dobro razmisli...mozda ti nju volis i sve to ali nesmes se tako ophoditi prema sebi. Sve je to lepo, ona ambiciozna ti joj sve pruzas...bla bla bla! Dragi moj da te ona iskreno voli mislim da se nebi tako ponasala tj. kada nekoga voli volis ga bez obzira na to kolika mu je plata! Dakle pusti nju da brine o svojim ambicijama, a ti lepo pamet u glavu i ne dozvoli da bilo ko upravlja tvojim zivotom. Sto da ti padas na nos od umora i jos da to ona neume da ceni...Sto je mnogo mnogo je!
:!: :!: :!:
Hej P. don*t be mad on me... :cry:
Mislim da nije fer da se neko tako ophodi prema drugom,ipak su njih dvoje tu zajedno pa nek i ona malo ucestvuje, najlakse je dici nos...
Citirala sam te,jer se slazem sa tobom! :P
Pozz :wink:
 
pa ne (mora ;) ) batinama nego u stavu, znash kako je u plesu..![/quote]
Smrc :cry: bas ti hvala sto si me podsetio...Niko nece da plese samnom...Ne znam da li je problem u meni...Mozda je to sto ne idem nigde gde se plese?
 
Pazi necu da ti pricam fore da je otkacis i trazis drugu itd,al brate mnogo si je razmazio a i to je verovtano neka snobulja ili jedince koje je naviklo da ima sve i nije navikla na rec NE,amo sam ja jednu takvu al stvarno nije islo isti slucaj radio sam(ja sam muzicar sviram klavijature) i zaradjivao vise nego moji matorci zajedno al ne vredi i tako kraj,sad imam devojku koja je fenomenalna iz skromnije porodice i stvarno ima kliker po pitanju ekonomije,a i naucena je i da uradi i da skuva i sve e takvoj devojci treba sve pruziti a te elitne sponzoruse ne zasluzuju nista.
 
G6:
Pa MODERNI veruj mi da sam takav.Najvise vremena provodimo kod meme.Kucne poslove vecinom sam obavljam i sve je 'pod konac'Vrlo cesto joj donesem dorucak u krevet i da ne nabrajam sta vec,bas sam pazljiv i o svemu vodim racuna.

A DOBRO... NISI MI REKAO DA LI JE REDOVNO ***** :?: MISLIM DA BI JOJ TO PRIJALO VISE :idea:
 

Back
Top