Najludje pijanstvo!!!

**** nightmare...

povratjao sam po celoj qtji...onda sam se skino u wc i majka me zatekla kako povratjam go na sred qpatila...setjam se da smo prichali do ujutru ja u krevetu ona na stolici pored...znam samo da sam mislio da tju umreti...ne setjam se shta smo prichali...tj ne setjam se ni scene u wc ona mi skoro prichala nisam ja imo pojma...to je ono kad si klinac pa experimentishesh s alkoholom...ne znam i dobro je tako...sad retko pijem i kad pijem - odvalim se...par puta kodishnje se odvalim i miran...gadno je kad chovek svaki dan pije...
 
pa zar ne mislish da zdravije svaki dan po malo??? :roll:
redovno, ali umereno.... :roll: sad sam u toj prichi... moja baba (tj. mama moje babe, zaboravila sam kako se zove... tj ona se zvala mica... ali sam zaboravila tu porodichnu titulu... shta je ona meni...)
elem.... umrla je proshle jeseni u 90+ godini (nemam tachnu informaciju, zaboravila sam)..... nikad nije bila bolesna, a nije pila nishta sem vina od kad ja znam za sebe....
ima tu neshto..... :roll: :-D
 
ma ima al zayebi...moj stric je hronichni alkos...znam ljudi koji su mladi a alkosi...tipa lik radi na gradjevini i svaki dan pauza - pivo...po ceo dan samo se pije pivo i svi ga piju...odatle ono da majstori piju...znam dosta ljudi koji svaki dan piju a nije shala...meni lepo napijem se par puta kao svinja i zdravo raja...
 
@antun tun.... pa dobro treba imati meru, naravno.... (btw, ja nikad tu babu nisam videla pijanu? :shock:)
shta znam.... vidish iz kakve sam porodice.... mi svi stalno pijemo (umereno, dodushe)....
a kad smo kod toga ja sam bash sad otvorila flashu.... :-D rekla bih da sam tihi alkos.... ono... pijem stalno po malo.... :shock: :-D

@nicky.... bash ti je dozhivljaj...... :shock:

 
Ja sam pravio razna sranja dok sam bio prepariran ali mislim da mi je najveca provala bila kad sam piskio i pevao iz sveg glasa na sred gradskog trga!!! To je tu i tamo, moj ortak je bio priveden u SUP i onda je u onakom stanju piskio iza komandirovog ormana. Sreca njegova da ga nisu videli...
 

Back
Top