Bafi ubica vampira

SoBlue:
Joj,ja imam utisak da to prave za bas malu decu ili za one ometene u razvoju...

Kako si me sad pokopao/la. :oops:
Neki gledaju neke serije ne zbog radnje nego zbog glumaca.Evo na primer ja.Radim nesto drugo-peglam,brisem prasinu,sve dok se ne pojavi Ejndzel,onda malo gledam njega,pa kad prodje,onda bacim pogled na dasku za peglanje,da nije nesto izgorelo.
 
A da li ste mozda provalili,Ejndzel,tj.taj glumac se pojavljuje u spotu DIDO - WHITE FLAG,kako je divan! Malo se podgojio,ali je jos mnogo sladak. Svidja mi se i fora za spot.Inace,ja sam spot tek sad odgledala,tu pesmu sam cula samo na radiju
 
JOXY:
A da li ste mozda provalili,Ejndzel,tj.taj glumac se pojavljuje u spotu DIDO - WHITE FLAG,kako je divan! Malo se podgojio,ali je jos mnogo sladak. Svidja mi se i fora za spot.Inace,ja sam spot tek sad odgledala,tu pesmu sam cula samo na radiju

Tip iz spota DIDO je Angelicus ?!?! :roll:
Pa koliko je serija uopste stara?
 
Prva sezona ove serije je emitovana 1997, a serija se zavrsila prosle godine i imala je 7 sezona. Vas omiljeni Angel (aka Angelus) je tu bio 3 sezone i sad ima svoju seriju, kao sto je neko od vas vec napomenuo,koja traje 5 godina i u koju su presli neki likovi iz Buffy kao npr. Cordilia, Wesley, Spike, Harmony...
Nikad mi nece biti jasno kako se gomili ljudi ne svidja ova serija. Da li je preozbiljno shvatate, u fazonu da treba da bude horor a uopste nije strasna ili sta :roll: ?
To je klasicna teen serija samo imate vampire, demone i tako to. Price su super, dijalozi odlicni, likovi dobro razradjeni...
 

Back
Top