Futog city and megalopolis in future

nesons

Iskusan
Poruka
5.426
Poslednja rec arhitekture - sportska hala u Futogu !

Uz poslednju rec arhitekture ide i Boro Drljaca licno

....zanela me svetla velikoga grada....

veselje prisutnih ...

a bilo ih je izmedju 100 i 10.000

i jos jedan pogled na novi sportski objekat ( koji je za pohvalu )

a to sve ne bi videli bez ova dva manekena

Hvala tehnickoj sluzbi na realizaciji i snimcima !
( izvinjavamo se na neobradjenom materijalu - zurili smo da bude "taze" )
 
Neverovatan dogadjaj! Nesto sto se ne propusta! Prema recima Bore, od sad ce novi sad biti poznat samo kao mesto pored Futoga, Hala je izuzetna, dom sportova i zdravog duha omladine a kulturno umetnicki program je bio na izvanrednom nivou! Seka & Bora i Nedjo ( ali ga ****** nismo videli ) su razgalili duse i tela prisutnih ( a i nas dvojice )

Hteo bi da pozdravim nesonsa ( svaca cast matori, pravi si fu.cker ovaj hacker ), sve futozane, Boru & Seku i Nedju i sve koji me znaju kao i Klaju iz Gornjeg Sela...
 
upravo tako, shupa!!! :lol:
Da si ti sa nama stajao u futoskom blatu i sa jedne strane bio zaslepljen svetlima pozornice, Borinim glasom i krajiskim pJesmama a sa druge svetlima ovog velelepnog objekta, shvatio bi da buducnost srbije lezi u "zapadnom ns-u" i nigde vise..... A kad vidis ova lica, srecu i igru....suze ti krenu!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

phto00097kt.jpg
 
da ne govorimo o bogatoj ugostiteljskoj ponudi - pivo, sokovi, baloni, secerna vuna ( zao mi je sto je nismo jeli inace bi na slikama obojica bili ulepljeni ), MB stand ali na moje veliko cudjenje a nesonsovu ogromnu zalost, nista od ozbiljnije hrane!?! :shock: ( bar neki vo ili janje ili prase - nista )!!! To bi bila jedina zamerka!
 
HEMI 426:
da ne govorimo o bogatoj ugostiteljskoj ponudi - pivo, sokovi, baloni, secerna vuna ( zao mi je sto je nismo jeli inace bi na slikama obojica bili ulepljeni ), MB stand ali na moje veliko cudjenje a nesonsovu ogromnu zalost, nista od ozbiljnije hrane!?! :shock: ( bar neki vo ili janje ili prase - nista )!!! To bi bila jedina zamerka!

psstt ( mislim da je bilo - ali nismo stigli na vreme :| )
 
Ja sam prisustvovao ... od otvaranja i majinog govora na +47,3 u Hali pa do početka pJevanja Lune...e onda sam već bio sašio tri Alpele, Tri Aqua Belle i dva MB-a a pivo ne pijem i baš sam se bio namerio da ***** kevu nekom tupsonu koji mi se vera po motoru ... kada sam shvatio da TV MOST radi LIVE prenos...pa sam ostatak pratio na TV-u u nedostatku zeleneog terena an malom ekranu.
Inače zaista je falila klopa i Neđo, mada je Ruđa bio obećao da će ga zvati ali...***** li ga šta se izdešavalo
 
Neka prica ko sta hoce, ali ja kad odem(kod garishonke) u Futog, uvek me lepo docekaju. Dobra klopa, dobri ljudi...nisam imao nikakvih problema. Za vreme bombardovanja sam jednu noc, u nedostatku prevoza, tamo prespavao. Hvala ti T. F.Gari si i bices mi gari.
 

Back
Top