bambi park Požarevac :( :( :(

snis

Primećen član
Poruka
870
bez obzira ciji je i cija je to bila ideja, ali mislim da opstina ne bi smela dozvoliti da Bambi park lici na ovo sta je sada: igralista natrula i predstavljaju opasnost za ono malo dece sto dolazi, bazen razmnozavao zabe, stolice i oprema pobacana u njega, sank ne radi, lavirint pretvoren u javni WC - sramota kako za sve pozarevljane, tako i za lokalnu vlast.
Jes' da ga je sagradio Marko (bar tako kazu) ali nije valjda njegva zemlja, ucestvovao i Bambi ko li nije i sad jedno dobro mesto gde si mogao nekada izvesti klince, sesti i popiti pivu tako trune i propada. Vazno da ono ruglo od cadora za sportove pod cadorom radi li radi, sve ostalo je nicija brija :(

SRAMOTA
 
U PO ne zivim vec 7 godina ali predpostavljam da je sve bas tako kao sto pises,mnogo nebrige nas je i dovelo dovde gde smo sada....mislim na drustvo generalno...S obzirom na situaciju u kojoj se clanovi porodice Milosevic nalaze,sasvim bi bilo u redu da o tome vodi racuna Bambi ili opstina,ako ni zbog cega drugog a ono zbog onoliko dece kojoj je to ipak naophodno(mislim na malko bogatiji sadrzaj osim ulice,Cacalice i onog bazena bez milimetra hladovine).
 
mala.ariel:
U PO ne zivim vec 7 godina ali predpostavljam da je sve bas tako kao sto pises,mnogo nebrige nas je i dovelo dovde gde smo sada....mislim na drustvo generalno...S obzirom na situaciju u kojoj se clanovi porodice Milosevic nalaze,sasvim bi bilo u redu da o tome vodi racuna Bambi ili opstina,ako ni zbog cega drugog a ono zbog onoliko dece kojoj je to ipak naophodno(mislim na malko bogatiji sadrzaj osim ulice,Cacalice i onog bazena bez milimetra hladovine).
Ма брука и срамота. Нема везе чије је то власништво, може бити и Бамбијево и Марково и незнам чије, али је све то наше, моје, твоје, државе и ако неко не газдује добром како треба, и не само то, већ и доводи у опасност најмлађи нараштај треба неко да узме ствар у своје руке и одржава то добро на добробит свих грађана. Сад се тамо спрема и вашар - лепоте ли ће видети кад било ко дође са стране :(

а још трагичније што немаш никакоав присту преко интернета општинском руководству (бар да има писмену секретарицу крај компјутера као у "Стижу долари " :)
 

Back
Top