DA LI PARE MOGU DA SE PRIMAJUPREKO POSTE????

@drv...

Pazi, ne prenagljuj.. Codemaker je jedinstven lik i prema njemu se odnosimo sa VELIKIM postovanjem..

S toga, ovo pitanje koje je gosn. Figaro postavio je vise nego debilno, cak ni cuveni DUDUK ovo ne bi napisao..

Za sve informacije koje mogu da ga interesuju u vezi istog mogao je da pronadje u najbilizoj posti..

cccccccc...
 
dvr_liberty:
Sta je ovo,neki fanovi..........reci codemaker-u :?: :?: :?: Jesi li poceo da ucestvujes again u forumu:?: :?: :?: ;)
Ma poceo bih ja odavno, ali mi jos ne daju. Svaka naredna kontrola mi obavezno "zakuca" da ne smem maltene ni da pogledam tastaturu, a ne da radim nesto vise :( Ja onda malo iskoristim kad me dusmani ne nadgledaju (moraju i oni u WC poneki puta) pa skuckam sta mogu.
Ali ovaj Figaro je na putu da dostigne Duduka, pa me iz taka iznervirao kretenizmom pa jos na "surferskom kutku"...

@GZ
Hvala druze na "monitoringu" :)
Lako je biti drug kad je dobro, brini o drugu kad je gusto :) :)
Ali, mislim da "drv" nije nista lose mislio u svakom slucaju, barem sudeci prema njegovim ranijim postovima, imam utisak da je ok covek.

Eto, maltene istrosih "bonus" za danas.. :(
 
Pa dragi decko to si mogao da pitas mamu, tatu, babu, dedu, komsiju, mladjeg brata ili sestru i svi bi ti rekli da moze pare da se primaju preko poste. Cak sta vise to je jedna od osnovnih delatnosti poste, osim pisama (citaj raznih racuna) postari nose i pare, ako ti neko posalje naravno. Da se naslutiti da nameravas na onom svom sajtu, gde prodajes torrente, ostaviti adresu da ti ljudi salju pare za razne gluposti koima tamo trgujes pa bih ti savetovao da to ne radis jer mozes navuci sebi neku bedu na vrat. Nije sve tako lepo naivni decace kako se da izmastati u tvoim godinama. Nego se ti prihvati knjige pa nauci nesto posteno raditi, vidim da te zanima web dizajn, i uz malo strpljenja i dosta rada eto i para, taman dok malo sazris.
 

Back
Top