Starost

Shinoda:
Realno, nisam neki shmeker opasan tako da tesko da bih neku zainteresovao..
Bilo bi svakako jedno extra iskustvo! :D

ko kazhe vidish da se pola ribica ovde navlazhi kad stavish svoje slike.
al dobro za starije ti je josh rano.
ja sam dozreo do starijih evo tek sad mogu neshto kao da zainteresujem, al da bi mogao i njih da vrtish treba ti iskustva.
 
pa ako cemo da pricamo o tim nenormalnim vezama,moja drugarica ima drugaricu koja ima 18 i ''decka'' od 46...
a sto se tice ovih komunikacija izmedju mladjih-starijih,pa ja vise volim kad pricam sa nekim ko je npr 84,83,82,81,80....najvise volim kad su 84,to mi je najbolje....a ovi 87,hm,retki ok slucajevi
 
Lucky girl:
pa ako cemo da pricamo o tim nenormalnim vezama,moja drugarica ima drugaricu koja ima 18 i ''decka'' od 46...
a sto se tice ovih komunikacija izmedju mladjih-starijih,pa ja vise volim kad pricam sa nekim ko je npr 84,83,82,81,80....najvise volim kad su 84,to mi je najbolje....a ovi 87,hm,retki ok slucajevi
pa on stvarno moze cale da joj bude! :shock:
 
mare34:
u tome nam je najveca greska, sto imamo jako niske kriterijume, i zato ribe mogu da nas zavlace, ali kad postanes izbirljiv, postajes im veci izazov :lol:


Od sada cu samo tebe da citiram. Napokon da neko kaze nesto pametno.

A sad jos nesto: moje vrsnjakinje iz odeljenja (91. god. sam) smekaju samo 87 i starije...
Moj stariji brat je 87. i kad pomislim da on recimo ide sa mojom najboljom drugaricom (primer) momentalno mi se smuci...
 
Meni mozda ne bi smetalo da sam na jedno vece sa starijim(ali svakako ne sa tipom koji bi mi mogao biti deda)...ali u principu na "duze staze" mogu sa `88.,`89...i `90.
 
shushu:
ne vidim zasto je ovo cudan 3p... ja npr nikad nisam imala decka koji je stariji od 87. nije mi se nikad ni svideo mnogo stariji decko..jednostavno izlazim na slicna mesta, imam slicna shvatanja i interesovanja sa mojim godistem, i bolje se slazem...a i mnogo sam opustenija u drustvu vrsnjaka. inache bas me zanima koje jos 3pove imam? ae odgovori na ~za nas

Bravo. :D Tako je i meni.
 
to znachi nema teorije, apsolutno neodrzhivo. jedino mozhe da prodje kao kres i gotovo.
kakva veze izmedju devojke koja cje uskoro da zavrshi fax i klinca, a znamo kakvi su mushkarci klinci dok ne predju dvadesetu. i tada su sumnjivi. :)
 
jeele:
moj brat je sebi nabio komplekse...blam ga je da bude sa starijom...a devojka je extra...

decko - kako ti to zamisljas? zasto je san?
Zato sto mi je pun **** balavica. Prekipele su mi. Evo sad mi stigla poruka od bivse. Ne mogu da se otkacim bre. A bale joj vise do pupka.
 

Back
Top