tajno citanje sms a

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.767
Zna li neko
ko i kako kontrolise smsove
jedan drug mi je rekao da to rede na nekim mms,, i bbs,,tako nekako mrezama
telekomunikaciskim,,itd itd]
inzinjeri koji rade na takvim mestima i to se radi za potrebe vlade

jeli zna neko nesto o tome:))
ja bih ,,recimo volela da vidim,,sapo neku poruku mog decka
sta i kako i kome pise:)))
samo poneku,,
 
zaimb:
jeli zna neko nesto o tome:))
ja bih ,,recimo volela da vidim,,sapo neku poruku mog decka
sta i kako i kome pise:)))
samo poneku,,
Ima$ savremenu opremu za prislu$kivanje od par desetina do par stotina hiljada jura koja presrece mobilne poruke i pozive, ali chemu to (osim ako nisu opasne stvari u pitanju)?! Inache na$e SMSove sigurno chitaju! tj. postoji program koji ih filtrira.. Ko zna koliko to ljudi i agencija radi!

BTW.. Chim ti siroma brlja$ momku po telefonu nema od va$eg posla ni$ta :) xexe
 
zaimb:
Zna li neko
ko i kako kontrolise smsove
jedan drug mi je rekao da to rede na nekim mms,, i bbs,,tako nekako mrezama
telekomunikaciskim,,itd itd]
inzinjeri koji rade na takvim mestima i to se radi za potrebe vlade

jeli zna neko nesto o tome:))
ja bih ,,recimo volela da vidim,,sapo neku poruku mog decka
sta i kako i kome pise:)))
samo poneku,,
He, zenski mozak... :roll:
 
Hahaha...pa ili ljubomora ili ljubav!Biraj ,sve je na LJ!Pravis se pametna pa budes ljubomorna i izgubis ga ili se pravis luda i sve bude ok,ali cim tebe kopkaju njegove poruke,pisi propalo,uostalom on ce celog zivota imati neke poruke,slati i dobijati,pa sta sad ceo zenski svet treba da se ubije zbog tih gluposti i obrnuto?
 
*ABC*:
E jebi.a ako sam te ja ista razumeo. SAMO ZNAM DA NEMOZES DA VIDIS NICIJU PORUKU, OSIM AKO MU NE PROCITAS U NJEGOVOM TELEFONU !
Priučeni haker može sve da vidi do godinu dana unazad, jer je sajt telekoma, ili koga već "atakuje" kao i svi ostali, neobezbeđen.
Poruke, dakle, postojie i na netu.
 
pa naravno da mogu da se prate poruke i da se prisluskuju telefoni...sta ti je to cudno...poruke idu preko operatera...prisluskivanje je vec uobicajena stvar...
i ne mislim da je to za potrebe vlade nego prvenstveno za potrebe policije u cilju otkrivanja krivicnih dela, sto je sasvim normalno...
a tu je i bia, sto je svima dobro poznato...

a ljudi koji rade u operateru mobilne telefonije pouzdano mogu da ih vide...
 
@Lexa
Ne lupaj, ne poznajes uopste sistem Telekoma, kako onda moze da pises te gluposti?
@all
Poruke se mogu citati, naravno mogu ljudi koji rade u recimo Telekomu, ali kodeks ponasanja na radnom mestu im to ne dozvoljava, a ako bi se u suprotnom desilo da nekog uhvate da cita poruke korisnika, taj automatski bude suspendovan, a kasnije i otpusten. O citanju tudjih poruka obicni smtnici mogu samo da sanjaju.
Eto tako da ne naglabate vise i da se ne svadjate
 
E, guske jedne, dal' je moguće???
Pa da li mislite da i ako ima ONIH poruka, da će ih on ostaviti? Ma dajte. Ja, i još par ljudi koje znam, instiktivno, automatski posle čitanja brišu poruke. SVE, a ne samo te. A znate zašto? Zato što smo na'vatali tako pametne ribe kako čitaju moje poruke. A sa punim pravom se ljuti kada uzmeš njen telefon. Ja sam jednom snimio gusku WEB kamerom, ostavio je samu u sobi, a ona skočila na telefon kao kobac. Ja ušao, seo za PC da nešto pogledam (da utvrdim, ona i dalje ne zna) i onda kao gledamo TV, pa ja onda kao uzmem da listam njen, a ona ne da, a ja kažem: zašto ne daš, ja bar to radim pred tobom, a ne ko ti, iza leđa. Nije, nije, i onda joj pustiš, a kad ona kaže izvini, a ti joj zalepiš šamar i kažeš MrŠ u ***** mATeRiNu....
To ti je bre, kao da čitaš tuđe pismo, tuđi mejl, tuđu poštu bilo kog oblika. Krivično delo. Al jok. Mora ona da vidi. O, ljudi.....
 
Jao mnogo si mi pametan.. :roll: Pa fazon i jeste u tome shto on NE ZNA da chitam poruke,pa i one sumnjive NE brishe... :lol:
Smeshno,zar ne? Ja ih sve brishem. Jbg,treba mu malo iskustva..polako...nauchice da prazan Inbox (i outbox) glavu chuva! :wink:
 

Back
Top