tajno citanje sms a

skyworks:
Odgovorno tvrdim da je tako!

u tom slucaju - nista nisam videla nista nisam cula... :lol:

nego zene sta je vama? :)
ja uglavnom bezim od tih telefona ko djavo od krsta, ne pipam ih ni kad mi ih daju, a smem i da ih koristim! :D
bivsi decko mi je desetak puta zaboravio telefon kod mene, nisam ga takla...
pre nekoliko godina sam imala te porive, ali sam skontala da covek samo moze da se istripuje bezveze, izblamira i udalji od osobe sa kojom je...
elem, kad je veza kratka i neozbiljna, bas me briga s kim se dopisuje;
kad je ozbiljna, valjda tu treba da postoji neko poverenje, a i oseti se i primeti kad nesto nije u redu i na drugi nacin, samo ako neko hoce to da vidi!
 
Peta W.:
Jao mnogo si mi pametan.. :roll: Pa fazon i jeste u tome shto on NE ZNA da chitam poruke,pa i one sumnjive NE brishe... :lol:
Smeshno,zar ne? Ja ih sve brishem. Jbg,treba mu malo iskustva..polako...nauchice da prazan Inbox (i outbox) glavu chuva! :wink:
Pa stani.. zar nekome ko zheli da chita tvoj SMS ne bi bilo sumnjivo to $to ti je inbox i sent uvek prazan!? To je xtra sumnjivo.

Drugo.. ako zanemarimo SMS, da li ste nekada iskoristile situaciju i pro$altale po imeniku svoga dragog.. da vidite kakva sve (ne)poznata zhenska imena ima i mobiyu i da li je gledanje istog manji grex od chitanja SMSova?
 
cLick - OR - Die:


Drugo.. ako zanemarimo SMS, da li ste nekada iskoristile situaciju i pro$altale po imeniku svoga dragog.. da vidite kakva sve (ne)poznata zhenska imena ima i mobiyu i da li je gledanje istog manji grex od chitanja SMSova?
NaraFski..i pola imenika sam mu obrisala... sva zhenska imena meni nepoznata... :p :p :p :twisted:
 
e i ja bih to volela,na ''kvarno''da vidim njegove poruke.pre je fon i bio kod mene pa se moglo videti ali sada kada je taj inbox i outbox stalno prazan,sto je BAS BAS sumnjivo,a vec sam ga provalila,i on je od tih sto CITIRAM''cuva telefon ko oci u glavi''!e sada me zanim aa inace sam bas radoznala kako videti te skrivene tajne u telefonu,cini mi se neko je pomenuo...
 
pa slusaj, mozda i jeste retardirano
ali ako zauzmes stav da je telefon nesto jako licno ,i osobeno,
a ako si sa nekim u vezi ,merilo koliko je i on u toj vezi jeste ,koliko dozvoljava da mu se priblizite
,,
dakle,kod mene je situacija sledeca
tip , bez problema ,daje mi telefon, i kaze
samo me obavesti kada me neko zove ili mi stigne poruka
,,,
,,,to je po meni , jako lep gest,koji dobija najvisu ocenu ,i govori mi da je spreman
mnogo toga podeliti samnom, pa cak i nesto jako licno ,kao sto je to mobilni telefon
da ne spominjem,da poruke u inboxu stoje dok ih ja ne obrisem:)
,,,
Mozda , je posesivno,ali meni treba takav postupak da bi me uverio da je to covek koji stvarno ne krije nista od mene, ili malo toga,
i koji zasluzuje od mene isto takvo poverenje,,,eto
Da li razmisljam glupavo?
 
pa pravo da ti kazem ne secam se
ali znam da ima neke veze sa telekom sajtom,
posaljes poruku na neki broj dobijes sifru
koju ukucas na tom sajtu ,kao sifru , auser, broj telefona i otvoriti se pregled svega
kome je slao poruke, ko je njemu slao,
takofje i pozivi,,
ali mora biti na parucu,znaci post pejd
tako nekako
 
pa pravo da ti kazem ne secam se
ali znam da ima neke veze sa telekom sajtom,
posaljes poruku na neki broj dobijes sifru
koju ukucas na tom sajtu ,kao sifru , auser, broj telefona i otvoriti se pregled svega
kome je slao poruke, ko je njemu slao,
takofje i pozivi,,
ali mora biti na parucu,znaci post pejd
tako nekako
To zaista funkcionise ali sta cemo sa pri peid korisnicima? Mislim da za njih ne postoji ta opcija! :(
 
Naravno da je moguce

Postoji brdo programa koje ubacis u telefon onoga koga zelis da spijuniras, i dok na primer tvoj decko salje sms poruke osobi X. tvoj programcic pravi kopije svih sms-ova koje je tvoj decko slao i primao, i tako salje duplikate njegovih poruka direktno na tvoj mobilni ili desktop uredjaj
PS.
Ali to mora da se kupi, i to ne bas za sitnu lovu. ;)

Evo ti jedan od bezbroj linkova http://www.trusters.com/t_spy_phone_pricing.html, pa ako mislis da je tvoj decko osoba tvog zivota onda verujem da ces hteti da izdvojis oko 800$ - 1500$. :)
 
Poslednja izmena:
Naravno da je moguce

Postoji brdo programa koje ubacis u telefon onoga koga zelis da spijuniras, i dok na primer tvoj decko salje sms poruke osobi X. tvoj programcic pravi kopije svih sms-ova koje je tvoj decko slao i primao, i tako salje duplikate njegovih poruka direktno na tvoj mobilni ili desktop uredjaj
PS.
Ali to mora da se kupi, i to ne bas za sitnu lovu. ;)

Evo ti jedan od bezbroj linkova http://www.trusters.com/t_spy_phone_pricing.html, pa ako mislis da je tvoj decko osoba tvog zivota onda verujem da ces hteti da izdvojis oko 800$ - 1500$. :)
Uh! :D
 
E, guske jedne, dal' je moguće???
Pa da li mislite da i ako ima ONIH poruka, da će ih on ostaviti? Ma dajte. Ja, i još par ljudi koje znam, instiktivno, automatski posle čitanja brišu poruke. SVE, a ne samo te. A znate zašto? Zato što smo na'vatali tako pametne ribe kako čitaju moje poruke. A sa punim pravom se ljuti kada uzmeš njen telefon. Ja sam jednom snimio gusku WEB kamerom, ostavio je samu u sobi, a ona skočila na telefon kao kobac. Ja ušao, seo za PC da nešto pogledam (da utvrdim, ona i dalje ne zna) i onda kao gledamo TV, pa ja onda kao uzmem da listam njen, a ona ne da, a ja kažem: zašto ne daš, ja bar to radim pred tobom, a ne ko ti, iza leđa. Nije, nije, i onda joj pustiš, a kad ona kaže izvini, a ti joj zalepiš šamar i kažeš MrŠ u ***** mATeRiNu....
To ti je bre, kao da čitaš tuđe pismo, tuđi mejl, tuđu poštu bilo kog oblika. Krivično delo. Al jok. Mora ona da vidi. O, ljudi.....



:worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
E, guske jedne, dal' je moguće???
Pa da li mislite da i ako ima ONIH poruka, da će ih on ostaviti? Ma dajte. Ja, i još par ljudi koje znam, instiktivno, automatski posle čitanja brišu poruke. SVE, a ne samo te. A znate zašto? Zato što smo na'vatali tako pametne ribe kako čitaju moje poruke. A sa punim pravom se ljuti kada uzmeš njen telefon. Ja sam jednom snimio gusku WEB kamerom, ostavio je samu u sobi, a ona skočila na telefon kao kobac. Ja ušao, seo za PC da nešto pogledam (da utvrdim, ona i dalje ne zna) i onda kao gledamo TV, pa ja onda kao uzmem da listam njen, a ona ne da, a ja kažem: zašto ne daš, ja bar to radim pred tobom, a ne ko ti, iza leđa. Nije, nije, i onda joj pustiš, a kad ona kaže izvini, a ti joj zalepiš šamar i kažeš MrŠ u ***** mATeRiNu....
To ti je bre, kao da čitaš tuđe pismo, tuđi mejl, tuđu poštu bilo kog oblika. Krivično delo. Al jok. Mora ona da vidi. O, ljudi.....
Nisam ispratila, šta su Ivica i Marica radili u međuvremenu? :lol:
 

Back
Top